JD Martinez ، Red Sox ، رایس را در بازی 2 به ALDS برد


ST پترزبورگ ، FLA. در شب ، حتی در هر بازی از سری AL Division خود.

کیک هرناندز پنج مورد از 20 شوت بوستون را به ثمر رساند ، از جمله هومر و سه دبل ، او را به اولین بازیکن در چهار شوت اضافی بوستون در یک بازی پس از فصل تبدیل کرد.

Xander Bogaerts ، Alex Verdugo و Rafael Devers همچنین با Red Sox در ارتباط هستند که پس از آنکه کریس سیل به جوردن لوپلو اجازه داد میزبانی اولین تورنمنت بزرگ خود را به دست آورد و فقط سه باخت ، برای پیروزی گرد هم آمدند.

هارتن کالین مک هیو ، مارتینز ، نفر پنجم هرناندز ، بازی را به تساوی کشاند تا اینکه چهار بار مقابل مت ویسلر (0-1) به پیروزی رسید.

هاوک (1-0) بوستون را در بازی نگه داشت پس از آنکه فروش در 5 دور در دور اول متزلزل شد. دست راست او از گاو نر بیرون آمد تا بازیکن دوم را راه بیندازد و پنج اجرا ، یک دو و دو شوت را مجاز کرد و به واندر فرانکو ، نفر پنجم ، دو تک کرد.

جی من به عنوان جانشین دفاعی چوی لوپلوف ظاهر شد و علاوه بر هاوک ، در خانه ششم دو هومر انفرادی را زد. هاوک پنج ضربه زد.

انریکه هرناندز
انریکه هرناندز (چپ) پنج برد از 20 بازی Red Sox را در پیروزی 2 بازی جمعه مقابل رایس به ثمر رساند.
AP

مارتینز سه شنبه شب پس از از دست دادن پیروزی چپ پای خود در بازیهای نیویورک یانکیز و ALDS 1 چهار بار ضربه زد. او هنگامی که در پایانه فصل بعد در واشنگتن راهی هفته آخر شد ، هنگام برخورد با پایگاه دوم دچار مصدومیت شد.

مارتینز گفت: “احساس کردم همه چیز ضربه خورده است.” “دویدن حس خوبی نداشت ، اما احساس می کردم خوب ضربه می زنم.”

بوگارتس ، وردوگو و هرناندز همگی ضربات انفرادی برای تثبیت Red Sox داشتند که پنج شنبه شب 5-0 شکست خورد. سپس مارتینز امتیاز را پیش انداخت.

بازی دو نفره مایکل واچا در دیورز برتری بوستون را به 11-6 رساند و در مکان هشتم قرار گرفت. کریستین واسکز در نهمین سال خود یک آهنگ RBI infield داشت و پس از آن هرناندز با یک تک آهنگ دو خطی قرار گرفت. بوگارتس ، وردوگو و واسکز هر کدام سه ضربه داشتند.

پس از اینکه بوستون در 11 اوت 20-6 بوستون را شکست داد ، رایس مجاز به 14 دویدن در بازی نشد.

مارتینز
جی دی مارتینز روز جمعه سه بار خانه خود را در مقابل اشعه مشاهده می کند.
گتی ایماژ

وردوگو همچنین در زمین چپ سرقت کرد و به دیوار کوتاهی در ناحیه اشتباه ششمین نوبت تکیه داد تا پای بلند نلسون کروز را بگیرد.

یک شب پس از اینکه رندی آروزارنا اولین بازیکن تاریخ لیگ هومر شد که در یک بازی پس از فصل به تیم ملی رسید و خانه ای را دزدید ، رایس دوباره جمعیتی را که یک حوله زرد برای 37،616 نفر تکان می دادند ، جلب کرد-بازی 1 از 27،419 برای. جنون

ریکی با ترک Shays Bez ، دومین لیگ در تاریخ فصل های بزرگ شد که سه یا کمتر از یک بازی پلی آف در فصل را آغاز کرد. مت مور همین کار را با پرتوهای بازی 1 ALDS 2011 در تگزاس انجام داد.

با استفاده از شین مک کلاناهون ، برنده باز و بازی 1 برای شروع سری ، AL Tampa Bay ، که در شرق برنده شد ، به اوکلند پیوست به عنوان تنها تیمی که بازیکنان جدید را در دو بازی اول سری پلی آف راه اندازی کرد. دو و میدانی ALDS 2012 را در دیترویت با جارود پارکر و تامی میلون آغاز کردند.

بوستون در همین حال ، تنها 2/3 نوبت از زمین بازی را تنها در دو بازی جمع آوری کرد. سال ، که از عمل جراحی تامی جان در ماه آگوست بازگشت و 9 استارت برگشت ، پس از رها کردن پنج ران و چهار شوت در بازی اول ، عقب کشیده شد. این بعد از اجرای کوتاه ادواردو رودریگز در روز پنجشنبه است.

کلاه ایمنی بزرگ لوپلو ششمین هومر بود که اجازه داد فروش برای بیست و ششمین بار در این فصل ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید