LiverMD Reviews 2021 | نظرات واقعی مشتریان توضیح داده شده است!


محتوای LiverMD

Y EVNolMax

EVNolMax حاوی توکوترینول ها و توکوفرول ها – مشتقات آنتی اکسیدانی ویتامین E است. شناخته شده است که توکوترینول ها با توقف رشد سلول های سرطانی ، بهبود سلامت قلب و عروق ، سموم را حذف می کنند و می توانند تجمع پلاک ها را برای جلوگیری از سطوح بالای کلسترول متوقف کنند.

از سوی دیگر ، توکوفرول ها از لخته شدن خون جلوگیری می کنند ، فعالیت ماهیچه ها و اعصاب را بهبود می بخشد ، ایمنی را تقویت می کند و از آسیب سلولی جلوگیری می کند.

آنتی اکسیدان ها برای محافظت از سلول ها در برابر آسیب ضروری هستند. ویتامین E یک آنتی اکسیدان است و نباید نگران آن باشید.

بنابراین ، تجمع سموم غیر ضروری در بدن که منجر به سرطان یا اختلال عملکرد کبد شود وجود نخواهد داشت.

مطالعات نشان می دهد که این محصولات التهاب کبد را کاهش می دهند. توکوترینول ها و توکوفرول ها در برنج ، جو ، گندم و سایر غذاهای اصلی یافت می شوند.

Y گیاهان اسکوالن

اسکوالن ها از گیاهان و روغن های گیاهی ، زیتون و سایر غذاها گرفته می شوند. آنها به کبد در تنظیم تولید کلسترول و کاهش چربی و چربی خون کمک می کنند.

استرو فیتواسترول

فیتواسترول ها عمدتا در روغن های گیاهی از جمله روغن نخل ، نارگیل ، زیتون ، زیتون و ذرت یافت می شوند. استرول ها به کاهش کلسترول LDL و کاهش احتمال حمله قلبی کمک می کنند.

مطالعات نشان داده است که فیتواسترول ها دارای خواص ضد سرطانی هستند. تولید نمک صفراوی برای هضم سلول های چربی ضروری است و فیتواسترول ها به عملکرد خوب آنها کمک می کنند. بنابراین ، عملکرد کبد ممکن است مختل شود.

سیلیبین

قرنهاست که سیلیبین به طور گسترده در درمان بیماریهای کبدی مورد استفاده قرار می گیرد. این بخشی از خانواده گیاهان خار خار است و یکی از قوی ترین عناصر مکمل های MD کبد است.

خواص آنتی اکسیدانی در برابر سیروز ، هپاتیت و سایر بیماری ها محافظت می کند. با استفاده از این ماده اکسیدان ها از جریان خون خارج می شوند.

N- استیل سیستئین

NAC می تواند سطح بافت گلوتاتیون ، آنتی اکسیدان قوی تولید شده توسط سلول ها را افزایش دهد. این یک عنصر مهم در بهبود سلامت کبد است و دارای خواص آنتی اکسیدانی مفیدی برای کبد است.

🍀 آلفا لیپوئیک اسید

آلفا لیپوئیک اسید یک ترکیب شیمیایی است که سطح خون را افزایش می دهد و در عصاره های کلیه ، قلب ، کبد ، اسفناج ، کلم بروکلی و مخمر یافت می شود ، اما در مقادیر بسیار کم.

Inc روی گلیسینات

روی به بهبود عملکرد 300 آنزیم در بدن انسان کمک می کند و کمبود روی در بدن انسان خطر ابتلا به سایر بیماری ها را افزایش می دهد. مصرف مکمل روی گلیسینت عملکرد کبد را تقویت و بهبود می بخشد

🍀 سلنیوم

سلنیوم می تواند تعداد اکسیدان ها را کاهش داده و آنزیم های ایجاد کننده سرطان و پیری را از بین ببرد.

این عنصر مناسب برای بهبود سطح انرژی است ، اما مطمئن شوید که در مصرف آن زیاده روی نکنید. بنابراین مصرف مکمل کبد MD به افزایش سطح انرژی شما کمک می کند

دیدگاهتان را بنویسید