Millipore دومین برنامه جدید CDMO ناقل ویروسی خود را تکمیل کرد


MilkporeSigma ، آلمان و Darmstadt ، کسب و کار علم زندگی Merck KGaA در ایالات متحده و کانادا ، دومین تأسیسات را برای خدمت به مشتریان ژن درمانی و سلول درمانی مستقر در کارلسباد ، CA افتتاح کردند. 110 میلیون دلار جدید ، 140،000 پا2 این شرکت که پیش بینی می شود تا سال 2026 به 10 میلیارد دلار برسد ، ظرفیت فعلی شرکت را برای حمایت از تولیدات تجاری و صنعتی در مقیاس بزرگ برای ژن درمانی ویروسی دو برابر می کند.

جهش ژنتیکی ، تصویر مفهومی
ماتیاس هاینزل ، افسر Merck KGaA توضیح داد که امروزه بسیاری از درمان های ژنی بر بیماری های نادر تمرکز می کنند ، اما نیاز مبرم به تولید موثر این درمان ها برای رسیدن به جمعیت زیادی از بیماران ضروری است.

ماتیاس هاینزل ، عضو هیئت مدیره هیئت مدیره و متخصص علوم زندگی در Merck KGaA می گوید: “به عنوان پیشرو در تولید ناقل ویروسی ، این افزایش فرصت ها و مقیاس گام بعدی در ارائه درمان های درمانی جدید به مشتریان است.”

بین دو تاسیسات ، 30 کیت اتاق تمیز برای پشتیبانی از همه جنبه های تولید وجود دارد که از تولید محصولات کوچک و بزرگ بالینی و تجاری پشتیبانی می کند. تولید

هاینزل گفت: “ما همچنان در جهت حل چالش های سلول درمانی و ژن درمانی در توسعه تولید ، همکاری با تولیدکنندگان دارو برای صنعتی سازی ، گسترش و تسریع روش های درمان بیماران ، سرمایه گذاری می کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید