Mobile Health در حال بارگیری واکسن ها در جوامع روستایی در سراسر ویرجینیا است


از آنجا که جوامع کم درآمد در میزان واکسیناسیون عقب ماندند ، Mobile Health با ویرجینیا همکاری کرد تا تلاش های واکسیناسیون را بر روی فرمان قرار دهد. افرادی که از فناوری و وسایل نقلیه لازم برای تعیین وقت قبلی برخوردار نبودند ، باید واکسینه می شدند. Mobile Health به سرعت برنامه ای 31 روزه برای رسیدن به جمعیت 329،780 ویرجینیایی تهیه کرد.

تیراندازی در دستان

در حالی که میزان واکسیناسیون ویرجینیا در ژوئن 2021 به 55 درصد رسید ، بسیاری از جیب های کوچک در این ایالت زیر 30 درصد باقی ماند. ویرجینیا مجبور شد ذهنیت خود را مانند “تفنگ” ، “اسلحه” تغییر دهد. به همین دلیل است که بخش مدیریت اضطراری ایالت ویرجینیا (VDEM) Mobile Health را به عنوان شریک خود انتخاب کرده است. او می دانست که سلامت موبایل و جذب افراد بیشتر به معنای آوردن یک پارک سیار است که در آن واکسن ویرجینیا مورد نیاز است: پارک ها ، میدان های شهر ، کلیساها ، ایستگاه های آتش نشانی ، مراکز تفریحی ، مهمانان محل اقامت

سارا پاکت ، دستیار و مدیر اورژانس شاهزاده می گوید: “ما کلینیک هایی را ارائه می دهیم که در سراسر منطقه ، در مناطق روستایی ، در روستاها و از نظر جغرافیایی پراکنده شده اند.” ماموریت ما این بود که به شهروندان خود کمک کنیم تا مکان درمانگاه ها را شناسایی کنند تا از ظرفیت آنها مطمئن شوند. “

Mobile Health گفت این گزینه ها به همه این فرصت را می دهند که واکسن را که 4624 مایل مربع از ویرجینیا را پوشش می دهد ، دریافت کنند. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شغلی نه تنها واکسن را در مکان های مناسب ارائه کرد ، بلکه ساعت کار را نیز افزایش داد تا افرادی که اخراج شده اند ، کسانی که آخر هفته ها مشغول بودند و همه افراد بین راه دسترسی داشته باشند.

هدف کلی تأثیر بزرگی است

Troy Cassel ، COO Mobile Health گفت: “این پروژه به وضوح در مورد جامعه ، روابط ، خدمات و یادگیری و همچنین کمک بود.” “این تعادل بین مراقبت های بهداشتی موبایل ، ویرجینیا و رهبری VDEM کلید موفقیت است و ما افتخار می کنیم. چالش های مربوط به واکسن COVID بسیار بزرگ است ، اما وقتی به ارزش های یکسان برسیم ، بزرگتر می شویم. ما قادر به تعامل بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید