NeNe Leakes پس از مرگ گرگ از افراد تک به تک تشکر کرد


ظاهراً NeNe Leakes در یافتن دوباره عشق مشکلی نخواهد داشت.

فارغ التحصیل 53 ساله زن خانه دار آتلانتا روز چهارشنبه در اینستاگرام از مردانی که پس از مرگ همسرش ، گرگ لیکس ، به DM وی وارد شده اند ، تشکر کرد.

او در یک ویدئوی منقضی شده از داستان خود گفت: “از همه شما متشکرم.” “همه آقایان در DM های من ، از همه شما متشکرم.”

سپس NeN به شوخی گفت: “من الان اینجا هستم ، کارم را انجام می دهم ، اما به هر حال ، هی! من عاشق خواندن پیام هستم. آنها حداقل الهام بخش هستند. متشکرم.”

Bravolebrity سابق از زمانی که گرگ 66 ساله در 1 سپتامبر مبتلا به سرطان مرحله 3 تشخیص داده شد ، در رسانه های اجتماعی فعال است و چندین پست او نشان دهنده ازدواج طولانی مدت آنها است.

اگرچه او هنوز ملاقات نکرده است ، اما Neee از خانه خانواده خارج می شود.

وی خانه پنج خوابه و هفت حمام خود را در آتلانتا با قیمت 4 میلیون دلار ثبت کرد ، پس از خرید آن در سال 2015 به قیمت 2 میلیون دلار.

NeNe Leakes و Gregg Leakes در سال 2016 روی فرش قرمز هستند.
NeNe و Gregg ، در اینجا در سال 2016 ، از 1997 تا 2011 ازدواج کردند و در سال 2013 ازدواج مجدد کردند.
تاد ویلیامسون

NeNe و Gregg از سال 1997 تا 2011 ازدواج کردند ، اما آنها در سال 2013 در برنامه ویژه Bravo “I Dream of NeN: The Wedding” ازدواج کردند و تا زمان مرگ او با هم بودند.

آنها دارای پسر 22 ساله ای به نام برنت بودند و هر دو دارای فرزندی از رابطه قبلی هستند.

سخنگوی خانواده در بیانیه ای بلافاصله پس از مرگ گرگ گفت: “Leaks با قلب شکسته درد شدیدی دارد. گرگ لیک پس از یک نبرد طولانی با سرطان ، در خانه ای آرام و در محاصره فرزندان ، اقوام بسیار نزدیک و همسرش ، نی نی لیکس ، در آرامش جان سپرد.

ما از شما می خواهیم که برای خانواده آنها صلح و استحکام بخوانید و به آنها اجازه دهید در این شرایط بسیار سخت عزاداری کنند. “

دیدگاهتان را بنویسید