NFL دوباره در آستانه بازیهای بین المللی به لندن بازگشته است


LONDON-NFL یکشنبه به اینجا باز می گردد ، زمانی که جت ها یک سال بعد به دلیل همه گیری COVID-19 با شاهین درگیر می شوند.

NFL دو بازی در ورزشگاه تاتنهام انجام می دهد و جگوارها و دلفین ها هفته آینده با هم برخورد می کنند. این پایان یک سفر طولانی برای NFL است که توسط کریس هالپین ، مسئول استراتژی و رشد NFL نظارت می شود.

هالپین گفت اگرچه NFL سال گذشته در انگلستان بازی نکرد ، اما طرفداران لیگ همچنان بالا بودند.

هالپین گفت: “ما می دانستیم طرفداران سال گذشته می دانستند که این بازی به دلیل کرونا برگزار نمی شود ، اما شما نمی توانید دو سال متوالی ادامه دهید.” “شما نمی خواستید از شر آن خلاص شوید ، اما نمی توانستید.”

NFL تصمیم گرفته است که از چهار بازی در انگلستان به دو بازی منتقل شود زیرا عدم اطمینان در مورد همه گیری همه گیر وجود دارد. آنها همچنین تصمیم گرفتند بازی معمول را در مکزیک انجام ندهند. هالپین گفت که دولت NFL بریتانیا همچنین با مشاوران پزشکی خود در زمینه پروتکل های COVID-19 و روند عفونت ها و واکسیناسیون همکاری کرده است.

جت
NFL در این فصل دو بازی در لندن انجام می دهد.
AP

لیگ دو بازی را در ماه مه اعلام کرد ، سپس باید نفس راحتی بکشد که چگونه COVID-19 می تواند برنامه های آن را مختل کند. جام اروپا ، ویمبلدون و بریتانیا اوپن پس از برگزاری در انگلستان تشویق شدند ، اما ظهور گزینه دلتا تردیدها را ایجاد کرده است.

هالپین گفت: “سطح مثبت در اواسط ماه جولای افزایش یافت.” “بخواهیم یا نخواهیم ، ما بیشتر می ترسیدیم.”

در ماه اوت ، میزان آلودگی کاهش یافت و سپس صاف شد و هرگونه شبهه میزبانی بازی ها را از بین برد.

برای شرکت در بازی ، طرفداران باید واکسینه شوند یا نتیجه آزمایش آنها منفی باشد.

NFL همچنین طرحی را برای تیم ها ایجاد کرده است که احتمال بروز مشکلات COVID-19 را به حداقل برساند. این تیم ها پنجشنبه شب ایالات متحده را ترک کردند ، صبح جمعه به اینجا رسیدند و در واقع در حال تردید هستند. جت ها فقط شنبه هتل را برای پیاده روی در ورزشگاه ترک می کنند. هیچ سفری برای دیدن بیگ بن یا بازدید از میخانه های لندن وجود نخواهد داشت.

این دیدار ساعت 9:30 به وقت شرق برگزار می شود و تیم ها بلافاصله پس از بازی ترک می کنند. دولت انگلستان باید 48 ساعت پس از ورود آزمایش انجام دهد. با گذشت زمان ، تیم ها مجبور نیستند تا صبح یکشنبه در این آزمون شرکت کنند و تا زمانی که قبل از بازگشت به کشور ، کشور را ترک نکنند ، نتایج بازگردانده نمی شوند. بازیکنان واکسینه نشده طبق پروتکل NFL روزانه آزمایش می شوند.

NFL در آستانه گسترش برنامه بین المللی خود است. گام بعدی برگزاری یک بازی فصل معمولی در آلمان است. این لیگ در حال حاضر پیشنهادات شهرهای آلمان را می پذیرد و امیدوار است که شهر سوپرکاپ را به عنوان شهر میزبان معرفی کند. مالکان ساختار جدیدی را برای بازی های بین المللی تصویب کرده اند که بر اساس آن هر تیم باید هر هشت سال یک بار یک بازی بین المللی انجام دهد.

NFL
جتز یکشنبه در ورزشگاه تاتنهام با شاهین بازی می کند.
AP

این طرح شامل چهار بازی خارج از ایالات متحده می شود – دو بازی در بریتانیا ، یکی در مکزیک و دیگری در آلمان.

هالپین گفت: “برخی از مالکان که در ابتدا با برنامه بازی های بین المللی مخالف بودند ، اکنون از آن حمایت می کنند.” “به خصوص اگر آنها فکر می کنند که اگر هر تیمی مجبور باشد این کار را انجام دهد ، هیچ مشکلی در رقابت وجود ندارد. علاوه بر این ، آنها درک می کنند که این برای مارک های آنها خوب است ، بازیکنان در تلاش هستند تا مارک های بین المللی خود را ایجاد کنند. و عملیات فوتبال ما مردم و رویدادهای ما برای مردم بسیار راحت است زیرا برای تیم بسیار راحت است. “

جتز بازی را با فالکونز مجبور شد که پس از قهرمانی در سوپر بول یک بازی بین المللی انجام دهد. NFL سپس باید برنامه آتلانتا را بررسی کند و بازی تقسیم ناپذیر خود را انتخاب کند. شاهین ها مجاز به دفاع از یک بازی بودند و آنها بازی خود را مقابل میهنی ها انتخاب کردند. NFL Jets و حریف دیگر را انتخاب کرد ، سپس کامپایلرهای جدول NFL مناسب ترین را انتخاب کردند. هالپین گفت که آنها عاشق داشتن هواپیما در اینجا هستند زیرا در لندن “بسیار نزدیک به نیویورک” وجود دارد و حضور مدافع زاک ویلسون بازی را جذاب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید