OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی


استوارت اولسون و هروی لاوی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در جاده ای سیاه به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون کلاه خود را بر سر گذاشت و استوارت اولسون و همکاران را راه اندازی کرد. در حالی که در دفتری که در مقابل دبیرستان شرقی ایجاد کرده بود کار می کرد ، او و کارکنانش به زودی مشغول کمیسیون مسکن و تجاری شدند.

“چه بدانید و چه ندانید ، ناگهان در تجارت هستید!” استوارت اولسون می گوید ، به یاد آن روزهای اولیه.

امروزه این شرکت تبدیل به OLC فعلی شده است تبدیل به چیزی شد که به نام Ohlson Lavoie Corporation معروف شد. شرکت OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، چهار دفتر در زمینه معماری ، داخلی و ورزش های آبی است که در دنور مستقر است و دارای دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آب تخصص دارد. به مدت 60 سال ، OLC به تغییر جنبه دنور کمک کرده است ، بر تمرینات ما تأثیر گذاشته است و زندگی کارکنان ، شرکای تجاری ، مشتریان و کسانی که در ساختمانهای آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند را تغییر داده است.

در سال 1974 ، هروی لاوی به استوارت پیوست و سرانجام نام شرکت Ohlson Lavoie Corporation را گرفت. هروی ، که به تازگی از مدرسه معماری فارغ التحصیل شده بود ، اکنون در صفوف خود قرار داشت. هاروی دلیل معمار شدن خود را به یاد می آورد: “من کلیسای جدیدی را در سن 15 سالگی دیدم و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از آن لذت می برم.”

بر آرامش تمرکز کنید

در ابتدا ، استوارت و هاروی یک تیم کوچک از کارکنان را رهبری کردند که بر طراحی ساختمان ها با توجه به نیازهای مشتریان تمرکز کردند. این کمیسیون ها ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه برای توسعه روابط موجود مانند مسابقات تنیس استوارت وارد شدند. به طرز شگفت انگیزی ، علیرغم بحران نفتی که در اوایل دهه 70 و 80 دنور را به شدت تحت تاثیر قرار داد ، این شرکت کوچک پروژه های بزرگ و چند طبقه ای را توسعه داده است. برج های Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی در نزدیکی پارک Cheesman و ده ها ساختمان بلند برای خانواده نویسندگان در تقاطع خیابان I-25 و خیابان کلرادو ، که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار پروژه عالی بود. یکی از دروس دیرهنگام تنیس باعث شد که OLC اولین باشگاه بهداشتی چند منظوره خود را طراحی کند ، که اکنون به نام Colleto Athletic Club-Inverness نامیده می شود.

با توجه به موفقیت و رابطه مرتبط با این پروژه ، OLC در صنعت تناسب اندام و تفریح ​​مشغول است. تحت رهبری هاروی ، این شرکت از آن زمان به بعد متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​شده است. او و دیگران IHRSA ، NIRSA ، the انجمن تناسب اندام پزشکی و پارک ها و مناطق تفریحی. کارکنان OLC به عنوان طراح در کنوانسیون ها و سمینارهای صنعتی شرکت می کنند و به طور منظم صحبت می کنند.

تغییر بزرگی در این زمینه ایجاد شده است – سفر. تا سال 1984 ، OLC هرگز هیچ گونه طراحی در خارج از کلرادو نداشت. با گذشت زمان ، در این مدت ، کار در خارج از ایالت به OLC کمک کرد تا بر رکود اقتصادی دوره ای که در دهه 1970 و 1980 دنور را درگیر کرده بود ، غلبه کند (شعار AIA 1975 “هفتاد و پنج زنده بمان!”). به نظر می رسید که همیشه یک منطقه توسعه داغ در قسمتی از کشور وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی ، در اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 ، OLC شروع به سفر و کار در ژاپن کرد ، که منبع اصلی زمان کار در خطوط طراحی تخصصی OLC ایالات متحده بود ، یک منبع دائمی برای تجارت ، اما همچنین مسافرت و موارد دیگر.

سازگاری با فناوری های جدید

این یک تغییر عمده دیگر در 60 سال گذشته بود ، فناوری که توسط معماران استفاده می شد. در حالی که انتظار می رفت هر معماری اصول طراحی دست را در اوایل دهه 80 بداند ، اما سبک و تکنیک های معماران ناگهان تغییر کرد.

هروی درباره اولین تغییر در فن آوری ما مجموعه ای از فناوری ها را به دست آوردیم و بنیاد جدیدی را با Master Spec ، کارگاه Con-doc ، باز کردیم و در نهایت CAD اجتناب ناپذیر را پذیرفتیم.

به زودی تراشه ها ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری به سرعت تغییر خواهند کرد. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و موارد دیگر برای برقراری ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اکثر لپ تاپ ها همه ابزارهای طراحی ما هستند. جداول ترکیب ، لبه های مسطح و چاپ خاطرات نوستالژیک قدیمی.

پروژه های معروف

با شروع پروژه های محلی و کارکنان کوچک در دهه 80 ، OLC در نهایت خدمات خود را با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره برای خدمت به مشتریان محلی گسترش داد. با دانستن اینکه نیازهای خاص و خاص مشتریان ما نیاز به خدمات خاصی دارد ، ما یک بخش طراحی آب و یک بخش طراحی داخلی اضافه کرده ایم.

در چند سال گذشته ، OLC انواع امکانات بهداشتی و تندرستی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آب را توسعه داده است. پروژه های معروف عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • چندین ساختمان برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • اضافات و به روز رسانی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • فلوریدا ، باشگاه جدید تنیس و ترشی برای باغ پالم بیچ
  • دریاچه نونا یک باشگاه خلاق جدید در اورلاندو ، فلوریدا است
  • بازسازی لابی و اتاقهای هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز توانبخشی مرکز پزشکی منطقه ای هنکوک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • چندین پروژه مهمان نوازی برای یک تولید کننده معروف پارک موضوعی در فلوریدا

تا به امروز ، شرکت ما نیازهای مشتریان ما را برآورده می کند و به ویژه بر پروژه هایی تمرکز می کند که جوامع ما را سالم نگه می دارد-از مراکز تناسب اندام با خدمات کامل تا استخر اطراف شما. مدیران و کارکنان ما در این 60 سال این امتیاز را داشته اند که در پروژه های هیجان انگیز و تغییر دهنده زندگی کار کنند. به همین دلیل ، ما از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طراحی ما را ساختند و افراد زیادی که در این راه ملاقات کردیم ، تشکر می کنیم.

با فکر کردن به گذشته خود ، قطعاً می توانیم در آگهی بگوییم ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفته ایم.” در عین حال ، تمرکز ما را بر آنچه در جهان تغییر مداوم مهم است ، افزایش می دهد: روابط ، مدیریت ، طراحی خوب و ذهن باز.

استوارت اولسون و هاروی لاوی ، شرکت معماری FMFA-60 ساله Ohlson Lavoie Corporation یا بنیانگذاران OLC.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاوی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید