Pumpkin Spice Sweet Cream Cold Brew


چاشنی کدو سبز دم کرده

شاید پاییز باشد ، اما اینجا هنوز گرم است. اگر می خواهید روحیه پاییزی خود را بالا ببرید ، اما در گرما و ادویه کدو تنبل هستید ، من شما را پوشانده ام.

نکته اصلی – و با قند اضافی خداحافظی کنید! دستور پخت شیرینی خامه ای سرد با چاشنی کدو در پاییز امسال شما را شگفت زده خواهد کرد. بهتر از آنچه سفارش داده اید و برخلاف 50 گرم شکر موجود در PSL ، فقط 3 گرم قند دارد!

من کالری کمتر و شکر کمتری برای شما نمی گذارم. همچنین به شما کمک می کند روحیه خود را بالا ببرید ، استرس را کاهش دهید و حتی در روزهای عادی به مبارزه با خانم مادرزادی کمک کنید.

ادویه کدو تنبل قهوه سرد قند کمی دارد و مزایای آن را افزایش می دهد

Miss Congeniality ترکیبی از ویتامین ها ، مواد معدنی و سازگار با روحیه است که با بدن شما برای بهبود روحیه شما کار می کند. در زیر برخی از مواد مورد علاقه من آمده است. ببین چه می تواند بکند!

شانه شیر برای وضوح و توجه

گیلاس زمستانی – پنیر باد به کاهش اضطراب و استرس کمک می کند

Mucana Prurines Y “لوبیا دوپا” – استرس را کاهش می دهد ، توجه را بهبود می بخشد ، میل جنسی را افزایش می دهد و خلق و خو را بهبود می بخشد

بره خالص وایتکس یا توت ها می توانند باروری را افزایش دهند ، علائم PMS و یائسگی را کاهش دهند

ادویه کدو تنبل قهوه سرد قند کمی دارد و مزایای آن را افزایش می دهد

تنتور سرد خامه شیرین کدو تنبل:

1/2 فنجان دم کرده سرد
1 قاشق غذاخوری پوره کدو تنبل 1 فنجان بلغور جو دوسر
1 قاشق غذاخوری Miss Congeniality
1/2 قاشق چایخوری ادویه کدو تنبل

* مواد را مخلوط کرده و روی یخ بریزید

من نمی توانم منتظر بمانم تا شما این دستور غذا را امتحان کنید. من هرگز قهوه سرد (مانند نوشیدن قهوه داغ در هوای 90 درجه) را دوست ندارم ، اما متفاوت است! نمی توانستم نوشیدنی را کنار بگذارم! این شامل میزان ارتعاشات شیرین ، خامه ای و PSL مورد نیاز شما است.

به من نشان دهید که چگونه این را به روال معمول خود در IG اضافه کرده اید و من را به عنوانlovesweatfitness وLSFnutrition برچسب گذاری کنید تا دوباره در صفحات ما به اشتراک بگذارید!دیدگاهتان را بنویسید