SNL Recap: کیم کارداشیان وست این کار را درک کرد


معمولاً اتفاقات بد رخ می دهد پخش زنده شنبه شب دور شدن از الگوی میزبان بازیگران کمدین / بازیگر / موسیقیدان / ورزش ، اجازه دادن به دیگران – سیاستمداران ، کارآفرینان ، میلیاردرهای بی حوصله و غیره – به امید جذب مخاطب جدید یا ایجاد سرفصل. وقتی فصل گذشته میزبان ایلان ماسک بودیم و قبل از این آخر هفته ، ما شاهد چیزهای وحشتناکی بودیم ، من امیدوار بودم ستاره واقعی کیم کارداشیان وست ، که هرگز در سبک کمدی و مجری گری زیاد ظاهر نشده است.

بنابراین خوشحالم که گزارش دهم که این واقعاً بد نیست! قضاوت بر اساس قسمت ماسک در فصل گذشته ، این موفقیت و یادآوری بود که کارداشیان هرگز علیه غرب تبعیض قائل نخواهد شد. اما نگاه کنید ، این کار کامل نبود: کارداشیان وست نمی دانست چگونه در برخی از طرح های زنده کارت علامت بخواند ، تعداد زیادی طرح وجود داشت که شامل محصولاتی برای مارک کارداشیان بود ، و مانند اولین نمایش فصل گذشته ، از ویژگی های برجسته ای برخوردار بود. جمعیت. هیچ طرح وجود نداشت

اما این یک قسمت قدرتمند با لحظات بسیار خنده دار بود ، احتمالاً بهتر از کارداشیان وستنیکی مونولوگ، که به همان اندازه امیدوار کننده بود. خطوط واقعی وجود داشت و هیچ ترفندی برای مخاطب وجود نداشت ، که مزیت دیگری است. سیمپسون در اتاق نویسنده جوک های زیادی داشت که تقریباً شبیه به نرم مک دونالد بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

از نظر طرح ، مورد علاقه شب احمقانه ترین و سورئال ترین شب بیرون بود: کارداشیان وست و سیسیل استرانگ هر دو عالی بودند. طراحی لوتو، به صداهای مرده هر دو زن تکیه کرد تا این طرح واقعاً کار کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

کلید، که در آن کارداشیان وست و ایدی برایانت الف جمعه عجیب وضعیت از کریس جنر و کلوئه کارداشیان است ، اما ارزش تماشا دارد تا ببینیم آیا برایانت توپ را در اختیار دارد یا خیر. آیا کانر ناامید بود که اومالی به عنوان شوهر برایانت استتار ایجاد نکرده بود؟ بله ، اما این شوخی تا انتها مانند یک گانگستر کار می کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت نیز مانند تد کروز نقطه عطفی بود جلسات فیس بوک سرد استبراساس جوک های بسیاری که سیاستمداران نمی دانند اینترنت چگونه کار می کند یا چگونه کلمه “میم” تلفظ می شود ، در غیر این صورت یک سرد سرد فراموش نشدنی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

من از آن لذت بردم آهنگ شب خانم ها، عادت موسیقی زنان مسن (و مادران) فقط برای برخورد با مشکلات معده به باشگاه ، تجربه ترافیک به خانه و غش کردن.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های دلپذیر شب ، اولین اجرای گروه طنز “لطفاً نابود نکن” توسط سه نویسنده جدید SNL مارتین هرلیحی ، جان هیگینز و بن مارشال است که در ماه های اخیر در اینترنت مشهور شده اند. کوتاه دیجیتال جامد سلتزر ، هیچ بازیگری را شامل نمی شود ، اساساً آنها را به عنوان “جزیره تنها در نمایش” یا حداقل “همسایه خوب” جدید معرفی می کند. این یک آشنایی بسیار خوب با حساسیت کمدی گروه بود ، اما بهترین کار آنها نبود ، اما دیدن آنچه گروه در آینده انجام می دهد را هیجان انگیزتر می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار طرح باقی مانده از شب را در نظر بگیرید ، که همه آنها به درجات مختلف خوب یا ناموفق بودند: گروه بهترین بود. تیکورات بدون چربی، زیرا سگهای دارای لباس احمقانه همیشه مکان مناسبی هستند. کرم مردم تبلیغات کارداشیان زیادی برای من وجود داشت ، اما به اعتبار او ، کارداشیان با بازی خواهر وست کورنی وست کار خوبی انجام داد (همچنین افراد کاموایی از هالسی ، کریس و کلوئه کارداشیان حضور داشتند). پسر رویایی بسیار قوی تر بود عزب بازی طنز آمیز مملو از شخصیت های متفاوت بود (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – و با این حال کایل مونی بهترین قسمت بود!) اما کارت کارداشیان وست یکی از طرح ها بود. به بدبختی ها واقعا طرح را برای من غرق کردند. و یاسمین و علاءالدین او زشت ترین مردی بود که اصلا کار نمی کرد (گرچه دیدن بوئن یانگ خوشایند است).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی تعطیلات وسوسه های متوسطی در فیس بوک وجود داشت و دو بازدید کننده خوب: الکس موفات او را کشت مروری بر فیلم پاییز تری فینک در سال 2021، اگر یکی از این مفسران فیلم تاکسی تلویزیونی از LSD استفاده کند ، چه اتفاقی می افتد. و آپدیت آخر هفته All-Star هایدی گاردنر طبق معمول شگفت انگیز بود کلی مربی زندگی تفریحی با تفکر مثبت است، یک شخصیت جدید با نگرش عالی ، کلاه گیس حتی بهتر و عشق بی پایان به “من او را دوست دارم” ایکونا پاپ.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه کاستکو تنها طرح آن زمان این بود: او زمان خوبی را به سارا شرمن مشهور جدید نشان داد ، او در ایستگاه Kostko بازی کرد ، او رهبر انقلاب Glitter (کیم کارداشیان وست ، ایدی برایانت ، بوئن یانگ) بود و در مورد Costco نمایشنامه ای معتبر بازی می کرد. پیشنهادات غذایی

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی “من یک زن نیستم ، من یک خدا هستم” ، سپس لیندسی باکینگهام ، خدای گیتار ، قطعه “معشوق من” را اجرا کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک آخرین تعطیلات خود را با مهمان موسیقی Young Thug در آخر هفته آینده انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید