“Stealing Money” پایان قسمت 5 ، اولین تیزر جلد 2 را به سخره می گیرددر نهایت ، ما می بینیم که چگونه جنایت پروفسور علیه بانک اسپانیایی به پایان می رسد. امروز ، نتفلیکس اولین تریلر تیزر خود را منتشر کرد پل هیست قسمت 5 ، جلد 2 ، پنج قسمت آخر موفقیت بین المللی مترجم. اگر سریال را تماشا می کنید ، دقیقاً می دانید که این تیزر به کجا می رود. مطمئن شوید که Kleenex در این نزدیکی هست زیرا به آن نیاز خواهید داشت.

آیا برای برخی آماده هستید؟ تباه کننده؟ زیرا بدون آنها نمی توانیم در مورد این تیزر جدید صحبت کنیم. نیمه اول پل هیست قسمت 5 با چیزی باورنکردنی به پایان رسید: مرگ توکیو (اورسولا کوربرو). با تصاحب بانک توسط نیروهای ویژه ، همه چیز برای جامعه جنایتکار محبوب ما نامشخص به نظر می رسید. هلسینکی (دارکو پریچ) سقوط کرد. هیچ پروفسوری (آلوارو مورته) وجود نداشت. توکیو زخمی شد. سپس توکیو آخرین قربانی را انجام داد و از دنور (Jaime Lorente) و مانیل (بلن کوستانی) خواست که از گارسون گنگ فرار کنند تا وقت خود را بخرند. او با انفجارترین روش به هدف خود دست یافت و نارنجک را در زمانی که رئیس یگان های ویژه به او نزدیک بود شلیک کرد.

فداکاری بود. با آگاهی از روابط خانوادگی این جامعه ، این فقدان به راحتی پذیرفته نمی شود. پروفسور در اولین تیزر می گوید: “من در چند ساعت گذشته عزیزان زیادی را برایم از دست داده ام.” “من اجازه نمی دهم شخص دیگری به خاطر این آشفتگی سقوط کند.”

این وعده وحشتناک تنها اشاره در مورد این پنج قسمت اخیر است. بقیه تیزر عکس های کوتاهی از لحظات تصادفی از استادی که لیزبون (Itziar Ituño) را به رهبری نیروهای ویژه شلیک کرده است را نشان می دهد. این را در بالا بررسی کنید.

پل هیست این یکی از بزرگترین داستان های موفقیت Netflix بوده است. درام سرقت پلکس پینا در ابتدا در Antena 3 پخش شد و با ورود Netflix در آستانه لغو قرار گرفت. از آن زمان ، به یکی از محبوب ترین بازدیدهای بین المللی در کل پخش تبدیل شد. مهم نیست که در فینال چه چیزی در انتظار ماست ، شما فکر می کنید ما تماشا می کنیم و فرار استاد و تیمش را کنار می گذاریم. امیدواریم فرار با قربانیان دیگر انجام نشود.

دیدن پل هیست در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید