Vapor به عنوان شریک صنعت – Fitness Medical به انجمن تناسب اندام پزشکی تازه پیوست


Vapor Fresh و انجمن تناسب اندام پزشکی با یکدیگر همکاری کرده اند تا دستمال های ورزشی ضدعفونی کننده با اسید سیتریک را به جامعه تناسب اندام پزشکی بیاورند.

آرلینگتون ، VA ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته پاک کننده های قوی تر ، ایمن تر و سبزتر که به طور خاص برای صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، با انجمن اسیدهای پزشکی همکاری کرده است تا اسید سیتریک را وارد کند. ضدعفونی شیمیایی در مراکز تناسب اندام پزشکی در ایالات متحده انجام می شود.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، می گوید: “با ارائه امکانات تناسب اندام پزشکی با ضد عفونی کننده های قوی ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیطی امن تر برای بیماران و اعضای خود ایجاد کنند.” “ما بسیار خوشحالیم که با انجمن تناسب اندام پزشکی همکاری می کنیم ، که شهرت و شهرت آن در صنعت به Vapor Fresh کمک می کند تا مراحل بعدی رشد را مدیریت کند.”

با افزایش شدت و فراوانی روش های تمیز کردن از همه گیری COVID-19 ، قرار گرفتن بیش از حد در معرض ترکیبات آمونیاک چهارم یا “quats” برای متخصصان نگران کننده است. با توجه به گزارش های مستند از تحریک ریه در اثر حملات آسم ناشی از قرنطینه و قطع برق ، این موضوع در باشگاه بدنسازی و بدنسازی بسیار نگران کننده است.

دستمال های ورزشی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® به جای quats از اسید سیتریک استفاده می کنند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در لیست مواد شیمیایی ایمن EPA است و این دستمال کمترین سمیت EPA را دارد ، در حالی که نیازی به برچسب هشدار دهنده ندارد. حتی با وجود این شیمی اسید سیتریک ، دستمال های ضدعفونی کننده Vapor Fresh® برای 99.9٪ ضدعفونی کننده میکروبی در EPA ذکر شده و ضد عفونی کننده N در لیست EPA برای ویروس کرونا هستند.

FACHE ، FMFA ، مدیرعامل موقت انجمن تناسب اندام پزشکی گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که با Vapor Fresh همکاری می کند.” در شرایطی که ضد عفونی در مراکز تناسب اندام در حال افزایش است ، داشتن فروشندگانی مانند Vapor Fresh که محصولی م withoutثر و بدون مواد شیمیایی را ارائه می دهند بسیار مهم است. “

###

Vapor Fresh از سال 2008 محصولات پاک کننده قوی تر ، ایمن تر و سبزتری را برای صنعت ورزش و تناسب اندام تولید کرده است. آنها علاوه بر ضدعفونی سالن های بدنسازی ، اسپری های تمیز کننده گیاهی برای بالش های ورزشی و تجهیزات تناسب اندام و همچنین مواد شوینده لباسشویی برای خانواده های فعال تولید می کنند. بسیاری از لباس های تفریحی و ورزشی ، 100٪ پودر طبیعی پا و کفش.

مخاطب:
بخش روابط رسانه های تازه بخار.
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد بخار تازه اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید