ZUMBA® تاریخچه مختصری از تناسب اندام کندی است


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن تمریناتی است که از آن لذت می برند. این امر احتمال پایبندی افراد به یک برنامه ورزشی را افزایش می دهد. کلاسهای رقص کاردیو از نظر اجتماعی بسیار محبوب هستند و به نظر می رسد سرگرم کننده تر از دویدن در زمین رقص باشد.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین انواع کلاس های رقص و تناسب اندام است و در سراسر کشور محبوب است. این ورزش دارای تمام مزایای کاردیو سنتی است که آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد با لذت و هیجان تبدیل می کند. ما تاریخچه مختصری از برنامه را برای علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey گردآوری کرده ایم تا مشخص شود آیا این برنامه برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه تمرینی کلمبیایی با الهام از رقص است که انواع مختلفی از تأثیرات رقص بین المللی را با حرکات هنرهای رزمی شامل می شود و بر خلاف برنامه های دیگر آن را به یک برنامه تناسب اندام تبدیل می کند. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و روغنی است که سالانه بیش از 12 میلیون شرکت کننده را به خود جذب می کند. از همه مهمتر ، حرکات ZUMBA® را می توان به راحتی از مبتدی تا متخصص تغییر داد و این امر برای افراد با هر سطح آمادگی جسمانی مناسب است.

با وجود همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که چگونه ZUMBA® شروع به کار کرد و چرا اینقدر محبوب است.

بر اساس وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف خوشحال کننده” بود و در اواسط دهه 1990 اتفاق افتاد. وقتی سعی کرد کلاس ایروبیک را تدریس کند ، بتو متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید با استفاده از تسمه های اتومبیل خود به سرعت تغییر کند. بنابراین ، بتو به جای انواع هوازی مرسوم و تکراری ، درسی گرفت که بیشتر بر روی رقص متمرکز بود و شاگردان متعجب خود را تکان داد.

این موسیقی ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکت به سبک بالیوود در آن گنجانده شده است ، که باعث جذابیت بیشتر آن می شود.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را بهبود بخشید و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک کلاس تناسب اندام جداگانه آغاز کرد. یکی دیگر از “تصادفات خوشحال کننده” زمانی رخ داد که بتو با دیگر علاقه مندان به تناسب اندام به نام آلبرتو ملاقات کرد – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آژیون. این سه نفر درس الهام گرفته از رقص ایروبیک را اصلاح کردند و آن را “زومبا” نامگذاری کردند ، نامی که معنای مشخصی ندارد ، اما دارای صدای برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز است. این ترکیب به سرعت ظهور کرد و به یکی از اصلی ترین سالن های بدنسازی و بدنسازی در سراسر جهان تبدیل شد!

برخلاف سایر انواع تمرینات ، ZUMBA® تأثیر کمی دارد ، در حالی که کالری می سوزاند و به اندازه توان شرکت کنندگان قوی است. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در آن کلاس مناسب باشد ، که این امر آن را برای سالن های ورزشی با امکانات محدود عالی می کند. در تناسب اندام کندی ، ما می خواهیم به همه اعضای خود در دستیابی به اهداف تناسب اندام خود کمک کنیم ، چه کاهش وزن ، افزایش حرکت روزانه یا بهبود استقامت و پتانسیل قلبی عروقی. ما از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد کلاسهای ما بیشتر بدانید!دیدگاهتان را بنویسید