تزریق غول ها می تواند بازی Saquon Barkley را تغییر دهد


اگر او صداهای پر سر و صدا را در Superdome می شنید ، شاید ساکون بارکلی حواس او را به لبخند پرت می کرد.

بعد از اینکه جان راس هفته گذشته موفق شد پاس 52 متری را دریافت کند ، گیرنده پهن متوجه شد که مدافعان دفاعی قدیسین به یکدیگر می گویند در هر جلسه “برگردید”. این امر به شهرت راس به عنوان سریع ترین مرد در NFL پایان داد و ذکر خط ایمنی که به بستن مسیرهای شتابزده بارکلی کمک می کند می تواند عواقب ویرانگری داشته باشد.

به طور مشابه ، جرم غولها شامل یک عنصر سمی انتخابی است که باید برای بارکلی مفید باشد ، با شروع سمیت پایین دو ساله در روز یکشنبه در برابر کابوی ها. مشارکت فعال داشته باشید

جو جودج ، سرمربی تیم ملی گفت: “اگر سرعت لازم برای رسیدن به قله های بالا را دارید ، آنها باید تصمیم بگیرند که چگونه می خواهند شما را پوشش دهند.” “آیا این به شما کمک می کند جعبه را روشن کنید؟ او می تواند. برخی از تیم ها برمی گردند و به گوشه ها می گویند:” روز خوبی داشته باشید ، به هر حال ما جعبه را بارگیری می کنیم “، بنابراین خواهیم دید که چگونه آنها به آنها نزدیک می شوند.”

غول ها با تصمیم برای دفاع از بارکلی روبرو شدند زیرا استرلینگ شپرد و داریوش اسلیتون از شماره هفته گذشته مجروح شدند. چیزی که غول ها این هفته بدون اسلایتون و شپرد به طور مداوم از دست می دهند ، در حال افزایش است.

ساکون بارکلی (26) غول های نیویورکی در حال بازگشت به عقب هستند
ساکون بارکلی به دلیل تهدیدهای کاداریوس تونی و جان راس دارای اتاق تنفس است.
عکس های AP

جیسون گرت ، هماهنگ کننده حمله ، گفت: “کاداریوس و جان م provenثر بوده و می توانند بازیهای بزرگی را در زمین انجام دهند.” این واقعا توجه مدافعان را به خود جلب می کند. این فرصت ها را برای افراد دیگر باز می کند. ”

تونی ابتدا بازیکنان سوم و هفدهم را رد کرد و آنها را احمق نشان داد.

تونی گفت: “اگر او به چپ برود ، من باید به راست بروم.” مثل این است که یک تگ انجماد را پخش می کنیم. »

وقتی تهدید توپ کوچک اودل بکهام بازیکنان دفاعی را ترساند ، بارکلی به طور متوسط ​​از بیش از پنج یارد عبور کرد. وقتی بکهام قبل از فصل 2019 برای فروش گذاشته شد و حریف احساس راحتی بیشتری در دفاع کرد ، بارکلی به طور متوسط ​​4.2 یارد در هر بار ، از جمله 3.1 یارد در شش بازی گذشته و بالاتر در این فصل ، برگشت. او از پاره شدن 3.6 برگشت. ACL در بازی به

کاداریوس تونی ، شماره 89 غول های نیویورک ، توپ را هدایت می کند
Kadarius Toney معیار جدیدی را به جرم غول پیکر اضافه کرد.
گتی ایماژ

استفاده از مدافع دانیل جونز در گزینه های بعدی یکی از حرکات شطرنج برای مبارزه با جعبه های انباشته بود. برای کنی گلادای به عنوان گیرنده شماره 1 امضا شد تا توپ های پرشی را امضا کند. سرعت محیط دقیق تر است.

بارکلی می گوید: “شما می توانید ببینید چگونه مدافعان به یک بازی در حال دویدن حمله می کنند ، به ویژه در RPO ، اما این دقیقاً همان چیزی است که فوتبال برای آن کار می کند.” شما باید تیمی باشید که بتواند همه کارها را انجام دهد. “

به گزارش Pro Football Focus ، بارکلی در ضربتی که هشت مدافع را در هفته گذشته جمع کرد هشت بار برای 30 یارد گل زد. قدیسین با اجازه دادن به هشت بازی (چهار بازی در کوارتر چهارم و وقت اضافی) 20 یارد یا بیشتر و پاس 402 یارد هزینه پرداخت کردند.

“من فکر می کنم [speed] مبارزه سخت است. “راس گفت. “هنگامی که از آن استفاده کردید ، باید آن را بیاموزید. من فکر می کنم آنچه که من و کاداریوس می توانیم انجام دهیم ، چیزهای زیادی را آشکار می کند.”

اگر مخالفان احتمالی برای جبران توپ عمیق عقب نشینی کنند ، بارکلی در نهایت می تواند فرار کند یا بدون مبارزه با گروه در فضا حرکت کند.

“ما نشان می دهیم که می توانیم هم در بازی پاس و هم به طور کلی بازی کنیم. این به بازی در حال اجرا کمک می کند ، “بارکلی گفت. ما فقط باید آن را دنبال کنیم و به کار خود ادامه دهیم و هر هفته بهتر می شود. “

شپرد یک بازی ساز محبوب اسلیتون جونز است که با زمان 37 دقیقه در هفته 1 و 33 حیاط در هفته 2 اجرا شده است. هر دو وقتی سالم هستند نقش های بزرگی ایفا می کنند.

گیرنده وسیع نیویورک غول جان راس (12) در تمرین اجرا می شود
غولها نمی توانند جان راس را روی نیمکت از دست بدهند.
کوری سیپکین

اما کادر مربیگری نباید اجازه دهد که راس و تونی مانند گیرنده های یکبار مصرف شماره 4 و 5 سال گذشته روی نیمکت گم شوند ، زیرا شپرد ، اسلایتون و گلادای در سه مسیر به طور متوسط ​​کمتر از 3 فوت فاصله دارند. برای NextGenStats.

Tike Tolbert ، مربی دریافت کننده ، می گوید: “اگر بچه هایی دارید که سریع راه می روند ، ناگهان می دوند و بچه ها را از دست می دهند ، تفاوت زیادی ایجاد می کند.” “بدیهی است که این جرقه حمله بود.”

دیدگاهتان را بنویسید