تعطیلات چگونه باید باشد


همه ما می دانیم که پایبندی به یک سبک زندگی سالم در تعطیلات کار سختی است. غذا ، نوشیدنی و برنامه شلوغ کار بر روی مشعل عقب را آسان تر می کند. با این حال ، نکاتی برای سالم ماندن تا حد امکان در تعطیلات وجود دارد ، و همه آنها با نظم و فداکاری ارائه می شوند. نگران نباشید ، شما همچنان می توانید از بقیه لذت ببرید ، در حالی که بدن خود را در فرم مناسب نگه داشته اید و غذا و نوشیدنی مناسب را انتخاب کرده اید.

از مصرف الکل یا نوشیدنی های شیرین خودداری کنید

نوشیدنی هایی مانند الکل و تخمدان در این زمان از سال رایج است. اگر در موقعیتی هستید که این نوشیدنی ها شما را احاطه کرده اند ، سعی کنید “کوکتل” خود را به مهمانی ببرید. سعی کنید آن را با نوشابه یا آبجو زنجبیل مانند آهک مخلوط کنید تا نوشابه خود را داشته باشید! جایگزین های سالم برای نوشیدنی هایی مانند Eggnog وجود دارد که می توانید آنها را در اینترنت پیدا کنید.

برای ورزش زود بیدار شوید

اگر در تعطیلات خانواده و دوستان دارید ، کنار گذاشتن کلاس ها آسان است. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که زود بیدار شوید و تا پایان تمرین کنید تا بتوانید بقیه روز را سپری کنید. اگر تا بعد از ظهر منتظر بمانید ، ممکن است بهانه ای برای کنار گذاشتن کلاس پیدا کنید.

برای گزارش شریک پیدا کنید

آیا شخص دیگری در خانواده شما سعی می کند در آخر هفته خوش فرم باشد؟ از آنها بخواهید که شریک مسئول شما باشند! این یک توصیه عالی است زیرا این راهی عالی برای شما برای ورزش کردن با یکدیگر ، مسئولیت سلامتی و مشروب یکدیگر و گذراندن آخر هفته با هم است. برنامه های زیادی وجود دارد که نحوه انجام تمرینات توسط شریک مسئولیت شما را پیگیری می کند و می توانند فعالیت های شما را نیز پیگیری کنند!

غذای خود را بیاورید

به طور معمول ، وقتی مردم در تعطیلات جمع می شوند ، تن غذا سرو می شود. اگر از شما می خواهند غذا بیاورید ، سعی کنید جایگزینی سالم برای دسر مورد علاقه خود بیاورید. بنابراین وقتی زمان شروع کندن تمام پای ها فرا رسید ، احساس نخواهید کرد و می توانید از انتخاب سالم برای دسر لذت ببرید. اگر از شما خواسته شد شام بیاورید ، می توانید به دستور العمل های کلاسیک مانند خورش لوبیا سبز ، چاشنی ، سیب زمینی پوره شده یا سالاد بیاورید!

از تعطیلات لذت ببرید!

تعطیلات نباید سلامتی شما را فراموش کنند ، اما از استراحت و استراحت نترسید. اگر از سلامتی و رفاه خود راضی هستید ، این روال را رعایت کنید و به یاد داشته باشید که می توانید در تعطیلات انعطاف پذیر باشید.

آیا می خواهید قبل از سال جدید ورزش را شروع کنید؟ از https://fitnessfor10.com/ دیدن کنید تا بدانید در منطقه شما سالن بدنسازی وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید