دنیای مسابقات چیلی خوردن


شاید شنیده باشید Man v Food اما ممکن است شما چندان با مسابقات خوردن چیلی آشنا نباشید.

آخر هفته گذشته جشنواره غذا در پارک صهیون ، در جنوب غربی لندن ، او با شاهینا واسیم ، قهرمان غذای خنک بریتانیا ، که در Uhbridge زندگی می کند ، ملاقات کرد و در مورد نحوه شروع این حرفه منحصر به فرد با او صحبت کرد.

شاهین واشیم: ملکه بریتانیا در حال خوردن چیلی. جشنواره غذای اعتباری

عشق شاهینا به چیلی زمانی شروع شد که او با دوستانش در دانشگاه به شام ​​می رفت و همیشه سس تند یا چیلی مخصوص خود را می آورد تا به غذای تند و تند خود اضافه کند.

در سال 2012 بود که یکی از دوستان شاهینا مسابقه ای برای خوردن چیلی در کینگستون پیدا کرد و با اجازه او در آن شرکت کرد.

شاهینا نمی دانست در مسابقه چه اتفاقی می افتد. در آن زمان ، داغترین فلفل جلد اسکاچ بود ، که در مقایسه با فلفل دیگری که تا به حال خورده ام “هیچ” به نظر نمی رسد.

پس از خواندن در یوتیوب و دانستن اینکه 30 دوست و خانواده برای تماشای او می آیند ، تصمیم گرفت برنده شود.

شاهینا گفت: “احساس می کردم دارم می میرم و بچه های پر انرژی زیادی در اطرافش بودند که بیشتر از من به خوردن مسابقات عادت داشتند.” بعد از خوردن فلفل عقرب ترینیداد ، من برنده شدم ، اما بعد کاری نکردم. به مدت یک یا دو سال. “

سپس به مسابقات برگشت و در سال 2015 در Zion Park دوم و سپس سوم شد.

پس از برنده شدن سه مورد از این سه ، روزنامه محلی آمد و او را شرح داد. این نشریه عنوان “ملکه شیلی” را به وی داد و هنوز بسته نشده است. پس از آن ، شاهینا فکر کرد ، تا کجا می تواند پیش برود؟

او سه تا ده برنده شد ، سپس 25 به نظر رسید. وقتی یک برنامه تلویزیونی آلمانی آمد و آن را فیلمبرداری کرد ، آنها گفتند اگر 50 ساله شوید ، ما دوباره از شما فیلم می گیریم.

واسیم می گوید هر مسابقه متفاوت است ، اما معمولاً 10-12 دور وجود دارد و شما با یک جالاپنو سبک شروع می کنید و به جالب ترین-عنکبوت کارولینا-می روید.

از نظر زمینه ، Reaper داغترین شیلی در جهان است که می تواند از 1.5 میلیون SHU (واحد حرارتی Scoville) تا 2.2 میلیون SHU متغیر باشد. حدود 200 بار گرمتر از Jalapeno است که حدود 2500-8000 SHU است.

برای تهیه: واسیم 51 عنکبوت کارولینا ، تندترین فلفل جهان را می خورد

Vaseim نه سال است که در مسابقه شرکت می کند و توضیح می دهد که چگونه هر رویداد می تواند به یک نمایش تبدیل شود.

“اگر دو یا سه نفر درگیر باشید ، مسابقه ای تا انتها وجود دارد که تماشاگران را هیجان زده می کند ، و من رقابت می کنم و تصمیم می گیرم که شما را شکست دهم.”

ملکه شیلی از هر چالشی خوشش می آید و می گوید: “فشار برای پیروزی بسیار زیاد است. من با رقبای بسیار قوی – مردان و زنان مقابله کرده ام. من مسابقات خوردن چیلی را دوست دارم ، این یک ورزش بسیار رقابتی است که بر سن و جنسیت تأثیر نمی گذارد. . نوع

“من همچنین شاهد لحظات خنده دار و واکنش های جالب شرکت کنندگان بودم.

“با شروع مسابقه و بالا آمدن واحد حرارتی Skovil (SHU) ، تماشاگران حیرت زده رقبایی را می بینند که برای عرق ، اشک ، گرفتگی و نزدیکترین جعبه بیمار یا سطل یخ می دوند ، از لذت بردن از یک نمایش مطمئن.”

رکورد 81 پیروزی پیاپی واسیم در این مسابقات. اگرچه او قبلاً رکورددار جهان شده است ، اما در تلاش است تا در بین 100 نفر برتر قرار گیرد.

وی گفت: من می خواهم در 100 مسابقه پیاپی برنده شوم و رکوردی را به ثبت برسانم که هیچکس در لیگ آتش نمی تواند برای مدت طولانی از آن پیروز شود.

با این حال ، بعید است تاج او به این زودی دزدیده شود ، زیرا مرد زیر او 8 مسابقه متوالی را برده است ، بنابراین در حال حاضر هیچ مرد داغی روی پاشنه او وجود ندارد.

علاوه بر مسابقات ، Vaseim اخیراً در بازی ITV Talent ظاهر شد و اوایل امسال دی جی اردن شمالی Radio One را در یک مسابقه فلفل در بازی استعدادهای ورنون کی روش شکست داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=BD1VzrpubcE

WASEEM VS NORTH: شاهینا میزبان رادیو بی بی سی 1 دی جردن نورث در “بازی استعدادها” ITV بود.

اعتبار تصویر خصوصی ، جشنواره غذاها

دیدگاهتان را بنویسید