آنچه کارفرمایان باید در مورد قدرت آزمایش و واکسیناسیون بدانند


ARCpoint Labs آنچه کارفرمایان باید در مورد واکسن اجرایی COVID-19 و تکالیف آزمایش بدانند را نشان می دهد

با اعلام مسیر خروج رئیس جمهور بایدن از بیماری همه گیر در 9 جولای 2021 ، یک استراتژی دقیق برای برخورد موثر و مقابله با شیوع موارد COVID-19 ناشی از نوع دلتا مشخص شده است.

یکی از تمرکز اصلی صفرهای شش نقطه ای روی واکسیناسیون ، نزدیک به 80 میلیون آمریکایی ، هنوز اولین واکسن COVID-19 خود را دریافت نکرده است. به درصد زیادی از کارفرمایان ایالات متحده واکسیناسیون و آزمایش واگذاری واجد شرایط خاص ارائه شده است. در حالی که برخی از جزئیات هنوز زیر سوال می روند ، روشن است که کارفرمایان باید در مورد تأثیر احتمالی در تجارت خود فکر کنند و تا آنجا که ممکن است آماده باشند.

برای کمک به کارفرمایان و صاحبان مشاغل ، ما یک راهنمای مفید ایجاد کرده ایم که مهمترین مواردی را که در مورد واکسن پیشنهادی COVID-19 و تکالیف آزمایشی می دانید مورد بحث قرار می دهد. با هم ، ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که شما مجهز هستید و می توانید تجارت خود را با خیال راحت ، کارآمد و موفقیت آمیز پیش ببرید.

آزمایشات و سازمان واکسیناسیون COVID-19 چه می گویند؟

اگرچه راهکار خروج از بیماری همه گیر شامل چندین استراتژی بود ، اما بیشترین تمرکز بر واکسیناسیون و آزمایش برای مشاغل با بیش از 100 کارمند بود. کاخ سفید تخمین می زند که این دستور جدید بیش از 80 میلیون کارگر در بخش خصوصی آمریکا را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

این وظیفه مستلزم آن است که OSHA یک استاندارد موقت اضطراری صادر کند و همه کارفرمایان با 100 یا بیشتر کارمند باید:

  • اطمینان حاصل کنید که کارگران به طور کامل واکسینه شده اند ، یا
  • از کارکنان واکسینه نشده بخواهید هر هفته (حداقل) آزمایش COVID-19 منفی بدهند تا به آنها اجازه کار بدهد.

واکسیناسیون برای همه کارکنان اجرایی فدرال ، پیمانکاران ایالتی و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در موسسات مشارکت Medicare و Medicaid (بدون امکان آزمایش) اجباری خواهد بود.

(بیشتر) کارگران و کارگرانی که پس از واکسیناسیون عوارض جانبی را تجربه می کنند ، باید مرخصی با حقوق دریافت کنند.

در نهایت ، این وظیفه دارای هدف چندوجهی است: ترویج واکسیناسیون در بین افراد واکسینه نشده ، حفاظت از سلامت افراد واکسینه شده (یا واکسینه نشده) و اجرای استراتژی های هدفمند برای کاهش شیوع نوع دلتا COVID-19.

دستور واکسیناسیون پیشنهادی برای کارفرمایان چیست؟

برای بسیاری از کارفرمایان ، اخبار مربوط به یک حکم متفاوت دریافت شده است. شکی نیست که اتخاذ استراتژی های کاهش دهنده برای حمایت از سلامت ملی (و ایمنی در محل کار) زاید است ، اما نگرانی هایی در مورد عملی شدن این وظیفه وجود دارد.

شایع ترین نگرانی های مطرح شده توسط کارفرمایان عبارتند از:

  • چگونه می توان آزمایشات را برای کارکنان واکسینه نشده آسان کرد
  • از کجا می توان هفته ای کووید -19 آزمایش گرفت ، حتی اگر تقاضا برای آزمایش افزایش یابد
  • در دسترس بودن آزمون / زمان برای بازگشت نتایج
  • نحوه نگهداری سوابق و مدیریت وظایف مدیریت مربوطه
  • نحوه مراجعه به پروتکل آزمایش کارکنان
  • از کجا می توان در اجرای اقدامات لازم کمک گرفت
  • چگونه به ترجیحات پزشکی و مذهبی پرداخته می شود
  • این که آیا آنها هزینه های آزمایش را تأمین می کنند یا از طرف کارکنان ترتیبات دیگری را ترتیب می دهند
  • نحوه انجام دستور بدون افزایش مشروعیت
  • کاهش ساعت به ساعت اشتغال کارگران می تواند منجر به کمبود نیروی انسانی برای شرکت های بزرگ شود

اگرچه هنوز زمان دقیق تأیید و اجرای کار مورد بحث قرار نگرفته است ، OSHA ETS ممکن است ظرف چند هفته منتشر شود. پس از اعلام ETS ، کارفرمایان می توانند تا 90 روز زمان ببرند. با این حال ، شروع به بازبینی اجرای برنامه های سازمان شما بهترین راه برای اطمینان از آمادگی کافی است.

چگونه کارفرمایان می توانند برای آزمایش و واکسیناسیون آماده شوند

به دلیل پیچیدگی کارهای پیش رو ، بهتر است با یک متخصص کار کنید. صرف نظر از اندازه و نوع کسب و کار شما ، مدیریت همه چیز به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. این شامل مشروعیت ، نیازهای پرسنلی ، اقدامات مقرون به صرفه و نیاز به اجرای مقررات است-اینها مشاغل تمام وقت هستند.

هنگامی که شروع به فکر کردن در مورد برنامه های اجرایی می کنید ، چند نکته را در نظر داشته باشید:

  • گزینه های مختلف آزمایش وجود دارد ، مانند آزمایش روزانه ویروسی (آنتی ژن) ، آزمایش سریع ویروسی (PCR) ، آزمایش ویروسی ترکیبی (PCR) و آزمایش سنتی ویروس آزمایشگاهی (PCR). مهم است که تعیین کنید کدام گزینه بیشتر با نیازهای کسب و کار شما مطابقت دارد.
  • اگرچه کیت های تست بدون نسخه در دسترس هستند ، این روش می تواند برای انجام آزمایش COVID در محل کار مشکل ساز باشد. نه تنها می توان مسائل حقوقی و مسائل مربوط به حریم خصوصی را مطرح کرد ، بلکه به طور منظم به زمان زیادی نیاز است ، به مشکلات زنجیره تأمین اشاره ای نکنید زیرا تقاضا برای آزمایش بسیار خواهد بود.
  • مهم این است که یک برنامه و پروتکل کنترل تست مشخص و قانونی داشته باشید. اگر کارمندی به طور قانونی در تلاش برای گذراندن یک آزمون اجباری است ، داشتن اسناد معتبر برای محافظت از تجارت شما بسیار مهم است.

ARCpoint Labs یکی از ارائه دهندگان برجسته آزمایش COVID-19 در کشور است ، در میان راه حل های دیگر برای آزمایش آزمایشگاهی برای کارفرمایان. در طول بیماری همه گیر ، ما چندین آزمایشگاه را در سراسر ایالات متحده با موفقیت اداره کردیم و آزمایش سریع و قابل اطمینان COVID-19 را انجام دادیم. بنابراین ، ما به طور ایده آل برای حمایت از کارفرمایان در برآوردن الزامات دستورالعمل ملی مجهز شده ایم.

تجربه گسترده ما در توسعه سیاست ها و آموزش به عنوان یک مزیت برای مشتریان است. از لحاظ تاریخی ، تیم های آزمایشگاهی ما صنعت را در ارائه انعطاف پذیری عالی برای برآوردن نیازهای مشتری هدایت کرده اند. از هلیکوپتر گرفته تا سکوهای نفتی در خلیج فارس ، تا گشت های فیلم در سراسر کشور ، آزمایشگاه های ARCpoint به طور مداوم آزمایش را در مکان هایی که خدمات دربان و انتظارات مشتریان فراتر رفته است ، تسهیل کرده است. ما یک محیط ایمن و تمیز برای کارکنان شما ایجاد می کنیم تا به طور منظم تحت بازرسی قرار گیرند ، که این امر فرآیند را برای همه طرف های درگیر در فرآیند ساده می کند.

ARCpoint Labs یک نرم افزار سفارشی ردیابی تست COVID-19 را برای کسب و کار شما جمع آوری می کند و از رعایت آن ، ایمن نگه داشتن محل کار و راه اندازی و راه اندازی کسب و کار شما اطمینان حاصل می کند. علاوه بر تسهیل کلیه آزمایشات ، ما اسناد مربوطه را مدیریت می کنیم. در مجموع ، می توانید کل کار را به تیم ما بسپارید – بیایید آن را برای شما حل کنیم.

ARCpoint Labs: ارائه دهنده آزمایش COVID-19 مورد اعتماد شما

آزمایش COVID-19 آزمایشگاه های انعطاف پذیر ، کارآمد و بسیار حرفه ای ARCpoint ، تلاش های شما را برای پایبندی به واکسن و آزمایش ملی آینده شما ساده می کند. ما به شما اطمینان می دهیم که تجارت شما با خیال راحت عمل می کند و از تمام قوانین پیروی می کند و به شما این آزادی را می دهد که بر کارهای روزانه خود تمرکز کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد واکسن اجرایی و انجام آزمایش ، با ARCpoint Labs ، که امروز به شما نزدیک تر است ، تماس بگیرید.

تصویر منتخب: Viacheslav Lopatin / Shutterstock

دیدگاهتان را بنویسید