باغ وحش توینو اسامی دوقلوها را اعلام کرد


توکیو – دوقلوهای پاندای غول پیکر که در ماه ژوئن در باغ وحش توینو متولد شدند ، نام خود را روز جمعه دریافت کردند – لی لی برای فرزند دختر و شیائو شیائو برای برادر. آنها از بین صدها هزار پیشنهاد ارسال شده از طرفداران ژاپنی انتخاب شدند.

این دوقلوها که در 23 ژوئن متولد شده اند ، موجوداتی صورتی به اندازه کف دست هستند ، بزرگ شده اند و اکنون دارای بلوک های سیاه و سفید متمایزی هستند و خز سیاه روی چشم ها ، گوش ها و اندام های آنها قرار دارد.

فرماندار توکیو ، یوریکو کوئیک ، نام آنها را در یک کنفرانس خبری هفتگی اعلام کرد. به گفته وی ، شیائو شیائو به معنی “سپیده دم” است ، و لی لی توضیح می دهد که چگونه جوانه به یک گل زیبا تبدیل می شود و آینده ای روشن ایجاد می کند.

او گفت: “با هم ، شیائو شیائو و لی لی می توانند به معنای یک صبح روشن باشند که به آینده منتهی می شود. من فکر می کنم نام آنها تصویری بسیار روشن دارد.”

این عکس که توسط انجمن باغ وحش توکیو منتشر شده است ، دوقلوهای پاندا ، شیائو شیائو نر ، راست و ماده لی لی را در دوشنبه 4 اکتبر 2021 ، 103 روز پس از تولد آنها در باغ وحش اوینو در توکیو نشان می دهد.
به گفته یوریکو کویکه فرماندار توکیو ، نام پاندا غول پیکر نژاد ، شیائو شیائو ، به معنی “سپیده دم” است.
انجمن باغ وحش توکیو از طریق AP

در یک ویدئوی کوتاه که توسط کوئیک پخش شد ، خواهر و برادرهای تخت کودک را در آغوش گرفتند ، به آرامی خزیدند و به خواب رفتند. او گفت: “عالی است ، و دو بار فیلم را پخش کرد.

مانند سایر نقاط جهان ، پانداها در ژاپن بسیار محبوب هستند. قبل از شناسایی نام آنها ، مقامات توکیو حتی یک کمیته انتخاب نام تشکیل دادند.

مقامات باغ وحش و توکیو اسامی را از بین بیش از 190،000 نوشته ارسال شده از گوشه و کنار ژاپن و با مشورت پارک ملی غول پاندا در چین ، که مالک پانداها است ، انتخاب کردند.

عکسی که انجمن باغ وحش توکیو منتشر کرد یکی از دوقلوهای بزرگ پاندا ، لی لی را در دوشنبه 4 اکتبر 2021 ، 103 روز پس از تولد او در باغ وحش اوینو در توکیو نشان می دهد.
به گفته یوریکو کویکه فرماندار توکیو ، لی لی ، پاندای غول پیکر نر ، نام خود را از یک گل باشکوه گرفته است که در آینده شکوفا می شود.
انجمن باغ وحش توکیو از طریق AP

به گفته باغ وحش ، وزن هر دو حدود 13.2 پوند است – که 50 برابر وزن آن از تولد سنگین تر و طول آن حدود 2 فوت است.

کوئیک گفت که توله های پاندا هنوز در باغ وحش پرورش داده می شوند ، اما اولین ظهور آنها در ژانویه ، هنگامی که آنها 6 ماهه هستند ، با مادر پاندا انتظار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید