با آن کن آشنا شوید – آمادگی جسمانی


به Ann Arga ، Ann Arbor ، MI ، سرپرست ورزش های آبی و عضو تیم امنیتی ، مرکز بهداشت و تناسب اندام کالج Washtenaw سلام کنید. مرکز بهداشت و تناسب اندام در WCC موفق شد گواهینامه وزارت امور خارجه را برای سومین بار به تصویب برساند – آنها از سال 2014 توسط وزارت امور خارجه تأیید شده اند! متشکرم !!

آن نزدیک به 12 سال است که در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC کار می کند. او دارای مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر و گواهینامه مبانی بهداشت از کالج اجتماعی Washtenaw است.

ما به تازگی با آن آشنا شدیم و منظور او چیست …

چه چیزی را بیشتر در کار خود دوست دارید؟
وقتی من شنا را آموزش می دهم و مربی می شوم ، ورزشکارم می پرد. این می تواند یک فرد بالغ و یک فرد مبتلا به آرتریت شدید باشد ، و آنها در نهایت با یک تغییر قوی در یک سبک آزاد تغییر را احساس می کنند. این برای آنها آزادی است. این مراجعین ممکن است سالها در شنا فعالیت داشته باشند و مدتی طول کشید تا در جلسه کارشناسی ارشد احساس موفقیت کنند. یا یک شناگر آینده می تواند بر ترس از قرار گرفتن در آب غلبه کند. همه آنها با کار در آب زندگی بهتری دارند. (واقعیت جالب: آن هر سال 50 دور در روز تولد خود شنا می کند! به تصویر زیر نگاه کنید – او فقط 50 دور را در دور 51 انجام داده است – آن !!)

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من به آموزش ، آمادگی جسمانی به هر شکل و مزایای محیط آبزی علاقه دارم. من هر روز شاهد اعضایی هستم که سبک زندگی آنها تغییر کرده است – اعم از قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا تسکین ساده.

مورد علاقه / موفق ترین تلاش شما در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC چیست؟
دروس شنا! نه تنها شنا کردن ، بلکه شنا بهتر ، راحت تر و در محدوده بدن خود را بیاموزید. حتی اگر مشکل دارید ، از ورزش شنا برای ورزش استفاده کنید. بسیاری از افراد خود را “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند ، اما همه ما ورزشکارانی هستیم که توانایی های بدن خود را دارند. شنا با بدن مهربان است و همه می توانند این کار را انجام دهند!

به کسانی که تازه وارد این رشته پزشکی شده اند چه توصیه ای می کنید؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. برای من ، هیچ کس بیش از حد “آموزش” ، کمک ، مربیگری ، آموزش و پشتیبانی نخواهد داشت. و همه اعضای موسسه ما باید از همان مهربانی برخوردار شوند. ما باید با وقت ، توجه ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در مرکز یکپارچه پزشکی ما ، همیشه باید بدانیم که اعضای ما می توانند روزهای سختی را تجربه کنند ، و ما باید صبور باشیم!

موسسه شما با اخذ گواهینامه انجمن تناسب اندام پزشکی چه دستاوردهایی داشته است؟
اعضای ما می توانند مطمئن باشند که هر کارمند برای حفظ ایمنی خود و کمک به رشد جسمی و سالم آموزش دیده است. تجهیزات و رویه های ما همچنین اطمینان حاصل می کند که همه جنبه های امنیت را در نظر می گیریم. ممکن است اعضای ما نتوانند با خیال راحت از فرصت های دیگر استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را افزایش دهند و روی تناسب اندام کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق سفر با خانواده و دوستانم هستم! هرچه دنده ها پایین تر باشد ، بهتر است! (توجه: عکسی از آن را ببینید که در حال قدم زدن در کنار دریاچه زیبای ملی سنگ در شهرستان الجر است!)

آیا در فعالیتهای خیریه یا اجتماعی شرکت می کنید؟
حمایت مالی یک برنامه عالی است که به بچه ها فرصت می دهد. ما فرزندان خود را بزرگ کردیم و با وجود اینکه سخت بود ، اما چیزهای زیادی آموختیم! اکنون ما این کار را برای هر کودکی که توسط والدین تربیت می شود انجام می دهیم. هیچ کتاب درسی وجود ندارد ، درست مانند فرزندان خودمان ، اما ما سعی می کنیم به طور مداوم در زندگی کودک باشیم. هر کسی می تواند والد باشد!

متشکرم ، آنی ، که به من در استخر و خارج از آن الهام بخشیدی!

دیدگاهتان را بنویسید