تمرینات برای چرخه شما | آموزش مرحله به مرحله


آموزش مرحله به مرحله

بدن شما در طول چرخه قاعدگی تغییر می کند. این تعجب آور نیست ، اینطور است؟ خوب ، چرا بسیاری از زنان – خودم ، برای مدت طولانی! – آیا همیشه انتظار عملکرد و نتایج یکسانی از بدن خود دارید ، مهم نیست که چرخه شما کجاست؟

به عنوان مثال ، اگر PMS دارید و انرژی بسیار کمی دارید ، برنامه ریزی یک تمرین بزرگ در HIIT شما را از شبکه عرق دور می کند. از طرف دیگر ، اگر انرژی زیادی دارید ، حتی منطقی نیست که به یک روز تعطیل بمانید.

بسیاری از زنان از همراهی با جریان سود می برند و منظور من جریان واقعی چرخه های قاعدگی با این جریان است. با آموزش گام به گام ، این به این معنی است که برنامه تمرینات خود را در چرخه قاعدگی برنامه ریزی کنید ، راهی برای سازگاری با بدن خود پیدا خواهید کرد. و بهترین قسمت این است که می توانید جلسات برنامه LSF را برای خود سفارشی کنید!

اگر می خواهید مرحله به مرحله خود را برای چرخه آماده کنید ، آیا این به شما کمک می کند ، این بدان معنی است که چرخه خود را درک کرده و چه انتظاری از بدن خود دارید در هر مرحله

درک اثرات فیزیکی چرخه قاعدگی

مطالعات علمی قانونی نشان می دهد که شاخص های ما با چرخه قاعدگی تغییر می کند. بیایید قسمتهای اصلی چرخه قاعدگی و تأثیر آنها بر شما را بررسی کنیم:

با شروع قاعدگی (قاعدگی)

هنگامی که جریان ما برای اولین بار و پس از پنج روز اتفاق می افتد ، ما در موقعیت اولیه برای عضله سازی هستیم. این به این دلیل است که ما بالاترین سطح تستوسترون را داریم. ممکن است تمایلی به انجام تمرینات شدید نداشته باشید ، اما باید تمرینات قدرتی را در اولویت خود قرار دهید. پیلاتس یا یوگا در اینجا می تواند گزینه ای عالی باشد. پروتئین اضافی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا نتایج بهتری از تمرینات عضله سازی بدست آورید.

به محض پایان یافتن (فاز فولیکولی).

شاید شما روحیه بسیار خوبی دارید ، و همانطور که معلوم شد ، این بدترین چیز پشت سر شما نیست. با قطع قاعدگی ، سطح استروژن افزایش می یابد و این به شما انرژی می دهد. از آن برای انجام تمرینات سوزاندن کالری مانند تمرینات HIIT یا دو سرعت استفاده کنید. اگر می خواهید هنگام خوردن آب میوه کمی به تمرین خود اضافه کنید ، Daily 10 را در برنامه LSF ما رد کنید!

دختر مناسب ، در حال اجرا ، پس زمینه صورتی

حدود یک هفته بعد (تخمک گذاری).

حدود دو هفته پس از شروع قاعدگی ، بدن شما تخمک ها را از تخمدان ها خارج می کند. سطح پروژسترون در زمان تخمک گذاری افزایش می یابد و این امر باعث اهمیت بیشتر بهبود می شود. تخمک گذاری معمولاً تا یک هفته طول می کشد و زمان بسیار خوبی برای استراحت و تکیه بر تمرینات با شدت کم (LISS) مانند پیاده روی ، شنا ، دوچرخه سواری یا پیاده روی طولانی است.

در طول PMS (مرحله لوتئال).

چند روز قبل از شروع دوباره خونریزی ، احتمالاً با برخی از علائم ناخوشایند (سلام ، اضطراب ، گرفتگی و آکنه!) روبرو خواهید شد. اما منتظر نشوید روی مبل. فعال ماندن می تواند به علائم PMS کمک کند ، به خصوص اگر تمریناتی را انتخاب کنید که مانند برنامه LSF ما ضربان قلب شما را افزایش می دهند. اگر PMS واقعاً شما را افسرده می کند ، افزودن Miss Congeniality به زندگی عادی شما نیز می تواند کمک کننده باشد!

با خود هماهنگ باشید

این درک بسیار وسیعی از آنچه در طول چرخه قاعدگی انتظار می رود است. اما بدن ما متفاوت است. و جلسات گام به گام زمانی بسیار مفید خواهد بود که از نظر جسمی و روحی برای اتفاقاتی که برای شما رخ می دهد آماده باشید.

ترفند این است که با دقت به چرخه خود و احساسات خود در طول آن نگاه کنید. شاید برخی الگوها را مشاهده کنید. سپس ، می توانید شروع به ایجاد یک برنامه ورزشی کنید تا با نیازهای بدن خود هماهنگ شود.

در اینجا یک چیز سریع وجود دارد: تفاوت بزرگی بین احساس نکردن آن از نظر ذهنی و احساس نکردن آن از نظر جسمی وجود دارد. حتماً قبل از تصمیم به لغو جلسه ، ثبت نام کنید. آیا بدن جسمانی شما درخواست استراحت می کند؟ اگر چنین است ، به هر حال روز را در نظر بگیرید. یک حمام ملایم و آرامش بخش را امتحان کنید.

هنگام خواب چربی بسوزانید ، بخوابید ، چربی بسوزانید ، دستور العمل ها ، دستور العمل های شکلات سالم

اما اگر می خواهید تمرین را از دست بدهید زیرا انگیزه شما سخت است یا احساس افسردگی می کنید ، تجدید نظر کنید. چسباندن به پوست عرق شده برنامه ریزی شده می تواند همان چیزی باشد که برای چرخاندن سر نیاز دارید. وظیفه من این است که این کار را در ده دقیقه انجام دهم. اگر هنوز در ده دقیقه احساس بدی دارید ، به خودتان استراحت دهید. اما در بیشتر موارد ، همه چیز برای غلبه بر این مشکل کافی است.

اساساً یک دوره گام به گام نباید کارتی باشد که به دلیل کنار گذاشتن کلاس ها می تواند از زندان آزاد شود. و این نباید دلیلی برای حرکت باشد ، حتی اگر بدن شما به استراحت نیاز داشته باشد. در عوض ، این مربوط به سازگاری با خود و درک بهتر چرخه قاعدگی شما بر شما است. سپس می توانید جلسات را بر اساس آن سفارشی کنید.

در اینجا بهترین نکات من برای گنجاندن تمرینات گام به گام در زندگی روزمره وجود دارد:

  • وقتی خسته هستید:
    • آن را با یک فیلم LSF امتحان کنید – به شما انگیزه می دهد
    • وزنه ها را با تمرینات بدنسازی جایگزین کنید
  • وقتی احساس خوبی دارید:
    • جلسات برنامه ریزی شده LISS را با HIIT عوض کنید تا از انرژی خود استفاده کنید
    • کمی بیشتر وزن اضافه کنید تا بتوانید به هدف شخصی خود برسید؟

https://www.youtube.com/watch؟v=TMvr1_X4iIg

من عاشق استفاده از برنامه LSF در جلسات گام به گام هستم زیرا به من امکان می دهد نظم را حفظ کنم و در عین حال تنظیمات مناسب را انجام دهم تا واقعاً به نفع بدن و اهدافم باشد! با ایجاد یک روال ورزشی و تطبیق آن با چرخه قاعدگی خود ، می توانید به #اهداف فیزیکی و مراقبت از خود در همان زمان کمک کنید.دیدگاهتان را بنویسید