فیس بوک در روزهای اولیه همه گیری تبدیل به یک شبکه اضطراری شد


جدیدترین اخبار سلامت روان

تصویر خبر: فیس بوک در روزهای اولیه همه گیری تبدیل به یک شبکه اضطراری شدخبرنگار HealthDay توسط آلن موزز

دوشنبه ، 4 اکتبر 2021 (اخبار HealthDay)

در شرایط اضطراری ، غول های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک می توانند باتلاق اطلاعات غلط و همچنین منابع حمایت اجتماعی و راهنمایی های معتبر باشند.

محققان 32 کاربر فیس بوک را هر هفته به مدت هشت هفته مورد بررسی قرار دادند. از همه در مورد تجربیات آنلاین خود در مارس و آوریل 2020 ، هنگامی که قفل شدن COVID رخ داد ، سال شد.

کاربران فیس بوک – تقریباً همه زنان سفیدپوست آمریکایی ، با میانگین 43 سال – گفتند که این سایت به عنوان منبع ارتباط تبعیض آمیز عمل می کند و اطلاعات شتابزده و دقیق را با حسن نیت همسایگان منتشر می کند.

در ابتدا ، کاربران همچنین گفتند که به دنبال مدل های رفتاری از جامعه فیس بوک خود هستند تا نحوه اجرای توصیه های توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده را بیاموزند.

اما “دوران شهرداری گنبد” ، همانطور که جود میکال ، نویسنده مطالعه می گوید ، تنها چند هفته به طول انجامید.

مایکل از دانشگاه مینه سوتا می گوید: “در ابتدا ، مردم به نوعی فیس بوک را در اختیار گرفتند.” “آنها آن را با توجه به شرایط اضطراری انتخاب کردند و از آن برای به اشتراک گذاشتن پشتیبانی مهم اجتماعی ، عاطفی ، منابع و اطلاعات استفاده کردند. این شگفت انگیز بود. یک ساختار پشتیبانی پس از فاجعه ، با شعله بزرگ. من در حال مطالعه بودم رسانه های اجتماعی به مدت 15 سال است و واقعاً اولین بار است که آن را می بینم. “

اما محله زیاد دوام نیاورد. میکال ، نایب رئیس بخش مدیریت سلامت و مدیریت سیاست دانشگاه می گوید: “همه چیز واقعا از توالت فرار کرد.”

میکال توضیح داد که پاسخهای این مطالعه نشان می دهد که در هفته سوم ، علم “علاوه بر زیر سال بردن علم” به نوعی “سیاست زده” شده است.

پس چه اتفاقی افتاده؟

میکال خاطرنشان می کند که وقتی اطلاعات جدیدی به دست می آید ، علاوه بر کسالت ، کاربران “مانند گذشته از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند و عادات قدیمی خود را ترک می کنند”. این به معنی افزایش تبادل اطلاعات غیرقابل اعتماد و / یا گمراه کننده ، تشدید درگیری های سیاسی و افزایش ناامیدی و ناامنی بود.

اوضاع به تازگی از آنجا پایین آمده است.

در هفته های ششم و هشتم مطالعه ، بخش عمده ای از وحدت هدف و اعتماد منجر به رویکرد انتقادی فزاینده ای به توصیه ها و رفتار دیگران با تردید ، بی اعتمادی و غیره شد.

میکال گفت: “این بدترین چرخه بود.” “در واقع ، آن زمان” پلیس عمومی “بود ، در این مدت کاربران شروع به قضاوت فعالانه و شفاف در مورد میزان ایمنی یا خطرناک بودن دیگران در برابر همه گیری کردند.

بنابراین همه اینها برای سلامتی به چه معناست؟ احتمالاً فرصتی از دست رفته است.

میکال می گوید: “من فکر می کنم مکانیسم ها یا استراتژی هایی وجود داشت که CDC می تواند برای کمک به گسترش اولین لحظه و سرعت افراد در پیوستن به خدمات عمومی استفاده کند.”

به عنوان مثال ، “CDC گفت ، ماسک کنید ، دستان خود را بشویید.” “این یک توصیه واقعاً گسترده بود. آنقدر بزرگ بود که به یک کاربر معمولی در شبکه اجتماعی شما تحویل داده شد. منجر به گسترش شد.”

میکال گفت که پس از هشت هفته پیگیری دقیق این کاربران فیس بوک ، تیمش متوجه شد که این اطلاعات غلط از کجا آمده است.

او گفت: “پس چرا CDC نمی تواند همین کار را انجام دهد؟ سپس وارد شوید و فیلم هایی تهیه کنید تا به شما کمک کند همه چیز را مشخص کرده و راهنمایی های خوبی به شما ارائه دهد و شاید موج اطلاعات بد را متوقف کند.”

تاکنون بسیاری از متخصصان بهداشت به مردم هشدار داده اند که از رسانه های اجتماعی به عنوان منبع اطلاعات پزشکی استفاده نکنند.

ملیسا هانت ، مدیر آموزش بالینی در گروه روانشناسی دانشگاه پنسیلوانیا ، گفت: متخصصان بهداشت عمومی همیشه باید مراقب فوریت های بهداشتی باشند.

هانت که در این مطالعه شرکت نکرد گفت: “به متخصصان این مسائل اعتماد کنید ، پسرعموی شما پیام تصادفی را ندیده یا به اشتراک نگذاشته است.”

“مردم نباید این کار را انجام دهند از رسانه های اجتماعی برای دریافت اخبار یا دستورالعمل های پزشکی استفاده کنید. ” الگوریتم های فیس بوک پیام های “ارتباطی” سطح بالا را تبلیغ می کنند ، به این معنی که هرچه ترسناک تر یا ترسناک تر باشد ، به احتمال زیاد آن را در فید خود مشاهده خواهید کرد. این روش خوبی برای دانستن حقیقت در مورد همه گیری ، ایمنی واکسن یا هر چیز دیگری نیست. “

نتایج یک مطالعه جدید به تازگی منتشر شده است گزارش هایی از رفتار انسان

اطلاعات تکمیلی

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده اطلاعات به روز در مورد واکسن های COVID-19 دارد.

منابع: دکتر Jude P. Mikal ، Ph.D. ، معاون مدیر ، کمیته تحقیقات ، گروه بهداشت و مدیریت سیاست ، دانشگاه مینه سوتا ، مینیاپولیس ؛ ملیسا جی هانت ، دکترا ، دانشیار آموزش بالینی ، گروه روانشناسی ، دانشگاه پنسیلوانیا ، فیلادلفیا ؛ رایانه ها در گزارش رفتار انسان ، 21 آگوست 2021 ، آنلاین

MedicalNews
حق چاپ © 2021 HealthDay. همه حقوق محفوظ است.پرسش

خنده خوب به نظر می رسد زیرا …
به پاسخ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید