نحوه حفظ انگیزه در عملکرد


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه تمرین کرده باشید ، ممکن است در زمان تمرین با زمانی روبرو شوید که انگیزه شما پایین است. وقتی می خواهید روال خود را دنبال کنید ، سخت کوش و فداکار مهمترین چیز است. با این حال ، اگر مشتاق نیستید ، مانند بسیاری از ما ناامید نشوید ، اما اگر قبل از بازی بمانید ، بازگشت به واگن آسان است. اگر مخزن انگیزشی شما تمام شد ، برای دنبال کردن روال خود به خواندن ادامه دهید!

در اینجا چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر شدن و یا گرفتن وقت برای اکستنشن مو وجود دارد:

تمرینات خود را زود شروع کنید

روز شما بسیار شلوغ است و قبل از شروع به دور شدن از آن ، سعی کنید ورزش کنید. حتی اگر تمرین شما کوتاه باشد ، مهم است که تمرین را زود شروع کنید تا در عصر بهانه نیاورید. ورزش های اولیه نشان داده است که شما هر روز پربارتر و پرانرژی تر هستید.

عکسهای قبل و بعد بگیرید

اگر برای رسیدن به هدفی خاص کار می کنید ، عکاسی انگیزه ای بزرگ برای دیدن میزان موفقیت شما است. هر هفته ، هر دو هفته یا یک ماه روی تلفن خود یادداشت کنید تا بدانید چه زمانی باید عکس بگیرید. ایجاد کلاژ از تمام عکس های شما دستاوردها را در کنار شما نشان می دهد و شما را تشویق می کند تا به اهداف خود ادامه دهید.

موسیقی

امروزه تقریباً هر آهنگی که داریم با تلفن هوشمند کار می کند. موسیقی یک ابزار عالی برای سرگرم کننده تر شدن تمرینات شما است و اگر لیستی از هزاران تمرین در اینترنت دارید ، می توانید به راحتی روی یکی از موارد دلخواه خود کلیک کرده و تمرین را شروع کنید.

شرکای مسئولیت پذیری

به اشتراک گذاشتن سفر آموزشی خود با شخص دیگری ، هر دوی شما را تشویق می کند و شما را مسئول پیگیری روال تمرین خود می داند. ممیزی های هفتگی را با شریک پاسخگو خود برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید که کار خود را به طور کامل انجام داده اید و سازگار هستید. برنامه های زیادی وجود دارد که می تواند به شما در برقراری ارتباط با شریک مسئول خود کمک کند ، و برخی از آنها حتی در ساعات تناسب اندام در دسترس هستند.

برای ورزشگاه ثبت نام کنید

عضویت در سالن بدنسازی شما را تشویق می کند که به باشگاه بروید زیرا روی اهداف خود سرمایه گذاری می کنید. ماشین ها ، کلاس ها و گروه های زیادی برای پرداخت هزینه عضویت در باشگاه وجود دارد ، بنابراین اگر تازه کار خود را شروع می کنید یا به چیزی چالش برانگیزتر نیاز دارید نگران نباشید.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید و راهی برای اشتیاق هستید ، تناسب اندام 10 دلاری را بررسی کنید! بسته به موقعیت مکانی شما ، چندین طرح عضویت ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، از وب سایت ما به آدرس www.fitnessfor10.com دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید