کاهش وزن موضعی با RF | کاهش وزن با استفاده از دستگاه RF در تهران


کاهش وزن موضعی با استفاده از دستگاه RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی بدن استفاده از دستگاه های رقیق کننده RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به افرادی که هر مقدار چربی دارند سریعتر وزن اضافه کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده RF بستگی به میزان روغن جمع آوری شده و سطح مورد نیاز دارد. دستگاه Rf را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، ران ، پشت ، باسن و موارد دیگر استفاده کرد.

خستگی و خستگی مداوم پس از کاهش وزن رخ می دهد. اما گاهی اوقات افرادی هستند که اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن اضافه می کنند یا در قسمتی از بدن ، مانند شکم و باسن چربی جمع می کنند. این تجمع چربی ممکن است برای افراد خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آنها هستند.

تضعیف محلی با استفاده از RF

تضعیف محلی با استفاده از RF

تضعیف محلی با استفاده از RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی بدن استفاده از دستگاه های رقیق کننده RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به افرادی که هر مقدار چربی دارند سریعتر وزن اضافه کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده در دستگاه RF بستگی به میزان روغن جمع آوری شده و سطح مورد نیاز دارد. دستگاه RF را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، باسن و موارد دیگر استفاده کرد.

یک دستگاه RF سریع ، راحت ، غیر تهاجمی و غیر تهاجمی که باعث سفت شدن ، شل شدن و حذف سلولیت پوست می شود. این کار بدون جراحی با استفاده از دستگاه RF انجام می شود که در چند سال اخیر بین مردم بسیار محبوب شده است و بدون نیاز به جراحی به اندامی ایده آل دست می یابد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 برای سفت کردن پوست بدون جراحی در RF و سایر دستگاه ها استفاده می شود.

مزایای نازک سازی RF

لاغری RF یک روش عملی برای کاهش وزن موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از آنها عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون مداخله جراحی می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه نازک کننده RF ، می توان همزمان با بالا بردن پوست ، علاوه بر ارسال موج برای کاهش وزن ، پوست را نیز بلند کرد. این روش از ریزش پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که با رژیم کاهش وزن قادر به کاهش وزن نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک ضربه برای ادامه کار استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

چه کسانی برای کاهش وزن موضعی با RF مناسب هستند؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که تناسب اندام دارند و در قسمتی از بدن خود مانند شکم و باسن چربی جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش نمی توان آنها را از بین برد. این روش برای کسانی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

از دست دادن فرکانس RF برای افرادی که دارای نقص سنسور هستند توصیه نمی شود. این به این دلیل است که بیمار نمی تواند مشکل را در این زمینه به خوبی بیان کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از ابزار میکرو جراحی برای بیماریهای قلبی عروقی استفاده می کنند یا از پروتز فلزی ، صفحه دندان و … استفاده می کنند نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

چگونه کاهش وزن موضعی با RF انجام می شود؟

ابتدا به بیمار کرم مسکن در ناحیه مورد نظر داده می شود. نیازی به بیهوشی جزئی و بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، ترکیب دو قطبی و تک قطبی را می توان از ناحیه مورد نظر حذف کرد. تکنسینی که تعیین می کنید باید تنظیمات را برای هر فرد با توجه به دستگاه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور مساوی برای همه قسمت ها اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا قسمت دستی دستگاه به راحتی در پوست نفوذ کند. با حرکت ابزار دستی در ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از حذف اسیدهای چرب ، چربی ها منقبض شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه کاهش وزن RF موضعی

ممکن است پس از کار با دستگاه RF قرمزی کمی ایجاد شود. شدت قرمزی کمتر است و مانند آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این سرخ شدن ها به سرعت از بین می روند و شما حتی نیازی به اخراج ندارید. پس از انجام این کار ، می توانید به روال روزانه خود بازگردید. استفاده از لوسیون پس از استفاده از دستگاه RF کافی است.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – اگر با یک متخصص مشورت می کنید ، باید این روش را بدانید و با آن کار کنید ، و همچنین برای درمان با استفاده از اطلاعات کامل در مورد خود.

راههای ارتباط با خانم. بهار هند

شماره تماس مستقیم: Y

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جملزود و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، 340 ، طبقه دوم ، گروه Y

اقدامات لازم قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با استفاده از دستگاه RF

همانطور که در بالا ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به تعمیر و نگهداری یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از جنبه های مثبت این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از این موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن سیگار را ترک کنید.

مصرف الکل به مدت سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته پس از انجام RF از انجام تمرینات سنگین خودداری کنید.

بهتر است در طول درمان روزانه 8-10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش rf موضعی شبیه کاری است که ما برای گرم نگه داشتن در باشگاه انجام می دهیم. این نواحی تحریک شده را گرم می کند و این گرما گرمای لازم برای کاهش وزن در حین ورزش است.

در نتیجه ، چربی ها از بدن خارج شده و آماده متابولیسم می شوند.

همچنین در این روش ، انرژی در لایه های عمیق تر پوست انباشته می شود که بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید