آیا سلتزرهای جامد واقعا آنطور که به نظر می رسند سالم هستند؟


آیا سولت های سخت برای شما مضر هستند یا کمی سالم تر هستند؟ ما از دو متخصص تغذیه ثبت شده برای مشاوره تخصصی آنها درخواست کردیم.

در شراب ، آبجو و الکل حرکت کنید: مصرف کنندگان دائماً با الکل تازه و تازه ، که روابط عمومی خوبی دارد ، آرام می گیرند.

بر اساس گزارش صنعت توسط Grand View Research ، انتظار می رود بازار سلتزر جامد با نرخ رشد پیچیده سالانه رشد کند 16.2 درصد تا سال 2027. تیتان های صنعت نوشیدنی و مارک های نوظهور White Claw و Really به امید استفاده از این روند آماده می شوند تا برای پول خود تلاش کنند.

یکی از بزرگترین نقاط فروش این نوشیدنی ها مشخصات تغذیه ای آنها است. اما آیا آنها همانطور که فروشندگان می گویند سالم هستند یا فروشندگان سخت برای شما مضر هستند؟

در زیر ، دو متخصص تغذیه هر آنچه را که باید در مورد تغذیه (یا فقدان آن) یک سلتزر جامد بدانید به شما می گویند.

سلستر جامد چیست؟

سلتزر جامد که به نام سلتزر الکلی و سلتزر دوخته شده نیز شناخته می شود ، حاوی آب گازدار ، الکل و طعم میوه است.

الکل ناشی از:

  • شکر نیشکر تخمیر شده
  • جو مالت یا دانه های تخمیر شده بدون گلوتن

خواص تغذیه ای

سولتزر جامد اغلب به عنوان شکل سالم الکل شناخته می شود. ایمی شاپیرو ، بنیانگذار و مدیر عامل Real Nutrition در نیویورک ، MS ، RD ، CDN می نویسد: “در برخی از مارک های سولتزر جامد ، مردم حتی محصولات خود را با لباس ورزشی می نوشند.”

او اشاره می کند که تعداد زیادی از مارمولک ها فاقد گلوتن هستند (به جز جو مالت). بنابراین ، آنها برای افراد مبتلا به عدم تحمل یا حساسیت به گلوتن جذاب است.

لورن اسلیتون ، بنیانگذار Foodtrainers در نیویورک ، می افزاید: “من درک می کنم که مصرف کنندگان به دنبال یک سلتزر جامد هستند زیرا میزان کمی قند و کربوهیدرات می فروشد.”

با این حال ، این ویژگی ها لزوماً این نوشیدنی ها را برای یک شیوه زندگی سالم مناسب نمی کند. از این گذشته ، هنوز الکل است.

ترکیب الکل Seltzer جامد

میزان الکل بر اساس میزان الکل (ABV) اندازه گیری می شود. اسلیتون می گوید: “اکثر آبجوها پنج درصد ABV ، شراب 12 درصد و الکل 40 درصد را تشکیل می دهند.”

او گفت که وقتی صحبت از سولتزر جامد می شود ، بسته به مارک ABV متفاوت است ، که تعمیم محتوای الکل آنها را دشوار می کند. برخی می توانند به چهار درصد و برخی به 12 درصد یا بیشتر برسند. “

میزان الکل و میزان مصرف شما به طور طبیعی بر سلامت شما تأثیر می گذارد.

دوستان یک سلتزر الکلی با کباب کردن به اشتراک می گذارند

آیا هارد سلتزر سالم تر از انواع دیگر الکل است؟

نمی دانید ناخن ها و سایر مواد نگهدارنده چگونه در برابر انواع دیگر الکل عمل می کنند؟

به یاد داشته باشید که در اینجا یک اشاره سریع به حجم خدمات استاندارد هر یک وجود دارد:

  • سلتزر جامد = 12 اونس (یک جعبه)
  • شراب = پنج اونس
  • آبجو = 12 اونس (یک قوطی)
  • ارواح = 1.5 اونس (یکبار مصرف)

هارد سلتزر و شراب

شاپیرو می گوید قندهای سفت سخت بسیار کمتر از اکثر شراب ها هستند. او همچنین تأکید می کند که آنها در ABV کمتر “معمولاً چهار تا شش درصد” هستند ، به استثنای شاخص های خارجی در بالا.

به هر حال ، اسلایتون به هشداری در مورد قند اشاره می کند که شرابخواران برای آن ارزش قائل هستند.

او می گوید: “یک پنجه سفید کمتر از دو گرم قند دارد و واقعا کمتر”. “اما بسیاری نمی فهمند ، به عنوان مثال ، شراب خشک – مانند پینو -گرگیو – به همان میزان است.”

Hard Seltzer و آبجو

به همین ترتیب ، اسلایتون می گوید که آبجو اصلاً قند ندارد. (اگر آبجو ترش و انواع دیگر میوه ها را با شکر اضافه به مزه انتخاب نمی کنید).

با این حال ، “آبجو سرشار از کربوهیدرات است ، 13 گرم در قوطی ،” او می افزاید. اگر می خواهید میزان کربوهیدرات خود را کنترل کنید (یا رژیم کم کربوهیدرات مانند کتو را دنبال کنید) ، یک سلتزر جامد ممکن است انتخاب بهتری باشد.

هارد سلتزر و همکاران

اسلایتون ، مانند بسیاری از آبجوها ، بسیاری از نوشیدنی ها در صورتی که حاوی شکر نباشند ، یک نوشیدنی معطر تولید می کنند. همچنین ، هنگام نوشیدن الکل ، می توانید آن را با همزن حاوی قند بنوشید.

در مورد کربوهیدرات ها؟ او می گوید: “البته ، پنجه سفید کربوهیدرات کمتری دارد ، دو گرم در هر جعبه ، اما تکیلا یک صفر گرم کربوهیدرات دارد.” “ناگهان فروشندگان سخت ظاهری خاص ندارند!”

آیا سلتزر سخت مرطوب می کند؟

آب گازدار بدون الکل می تواند به هیدراتاسیون روزانه شما کمک کند ، بنابراین آیا می تواند برای یک نوشیدنی یکسان باشد؟

متاسفانه شاپیرو به این س “ال “نه” پاسخ می دهد. او می گوید: “الکل برای شما خوب نیست ، زیرا این ماده سمی برای بدن است.” “شما را نیز بی آب می کند.”

به همین دلیل ، او توصیه می کند که بعد از هر نوشیدنی یک لیوان آب بنوشید و همچنین “اگر آن روز چندین بار مشروب خوردید یک لیوان بزرگ قبل از خواب”.

مردی در حال ریختن کاه در یک لیوان سلزر سفت با میوه هایی که برای سلامتی کاه اضافه شده است

نحوه انتخاب سالم ترین آلیاژ

هر دو متخصص تغذیه توصیه می کنند که برچسب ها را با دقت مرور کرده و از ادعاهای بازاریابی فراتر رفته و بهترین کرم جامد جامد را بیابید که اهداف سلامتی شما را به خطر نمی اندازد.

در اینجا بهترین نکات آنها آمده است:

  • مصرف کننده آگاه باشید. شاپیرو اشاره می کند که بسیاری از مارک ها دوست دارند با استفاده از اصطلاحات مختلف “تمیز حرکت کنند” ، که می تواند استفاده از شیرین کننده های مصنوعی و سایر افزودنی های ناسالم را پنهان کند. یادگیری جهت یابی برچسب ها به شما کمک می کند سالم ترین زنجیره را پیدا کرده و از راه های دیگر نیز به شما قدرت دهید.
  • به دنبال چیزهای خوب باشید. شاپیرو ادامه می دهد: “منظور من این است که” ارگانیک “یا” بدون قند “بهترین گزینه برای تماس است.” با پیروی از توصیه های بالا ، می توانید مطمئن شوید که سلتزری که انتخاب می کنید به وضوح نشان دهنده عدم وجود شیرین کننده ها و طعم دهنده های مصنوعی است. به گفته اسلایتون ، سالم ترین کرفس جامد حاوی میوه های واقعی است که نباید بیش از حد شیرین باشد یا کربوهیدرات اضافی را تجمع دهد.
  • به تاثیر BPA توجه کنید. سلسترهای جامد اغلب در قوطی های آلومینیومی یافت می شوند که اسلایتون می گوید ممکن است با BPA پوشیده شده باشد. وی هشدار می دهد: “BPA ها اختلالات غدد درون ریز هستند و الکل می تواند این مواد شیمیایی را حل کند.” اگرچه فقط 10 درصد از غذاهای کنسروی حاوی این ماده شیمیایی هستند ، اما منبع اصلی قرار گرفتن در معرض BPA باقی می مانند. اگر نگران عوارض جانبی احتمالی هستید ، می توانید مستقیماً به مارک های سولتزر جامد مراجعه کرده و در مورد بسته بندی آنها سوال کنید ، یا به بطری های شیشه ای بروید.

خط پایین

بنابراین آیا پاسخی روشن برای این سال وجود دارد که آیا سلتزرهای سخت برای شما مضر هستند؟ آیا آنها می توانند در رژیم غذایی سالم قرار بگیرند؟

اسلیتون در پایان می گوید: “من در مورد فروشندگان سخت گیرانه سختگیری نمی کردم.” “آنها در مقایسه با سایر نوشیدنی های الکلی انتخاب خوبی هستند ، اما با وجود بازاریابی ، از غذاهای سالم فاصله دارند. و در حالی که ما می توانیم الکل و آبجو را از مو جدا کنیم ، که قابل مقایسه با مو است ، بهترین انتخاب شما نوشیدنی است.” نظارت بر تعداد نوشیدنی ها است. “

این نکته به سلامت کلی شما و همچنین اهداف خاص سلامتی کمک می کند. به عنوان مثال ، اگر کنترل وزن نگران کننده است ، او پیشنهاد می کند مصرف الکل را محدود کنید تا به نتایج مثبت برسید (چهار نوشیدنی در هفته برای زنان ، هفت نوشیدنی در هفته برای مردان).

شاپیرو می افزاید: “کالری الکل هیچ گونه تغذیه ای را ارائه نمی دهد ، بنابراین خالی است.”

در یک نظر اخیر ، هر دو RD می گویند که اگر به طور معمول الکل نمی نوشید ، رفاه فروشندگان سخت شما را مجبور به شروع نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید