این تنگه های چسبان را به عنوان فوتبالیست های فوق العاده اضافه کنید


اگر از پنجشنبه شب روبرت وودز در دویدن 150 متر و 12 متر چیزی آموختیم ، باید صبور باشیم. تماشای مبارزه برای تیم های فوتبال فوق العاده شما می تواند یکی از غم انگیزترین چیزها باشد ، به ویژه هنگامی که برای چند بازیکن در لیست شما اتفاق می افتد.

وودز یکی از بزرگترین متخلفان بود ، اما او تنها نبود ، زیرا DC Metcalf و Tirek Hill اخیراً بازیهای بزرگی برای متقاعد کردن صاحبان خود داشتند. اما هر شروع آهسته زمانی که شما بخواهید به عقب بر نمی گردد ، بنابراین وقتی منتظر بیدار شدن آلن رابینسون و مایلز سندرز هستید ، چند نکته خوابیدن باعث تسکین درد و افزایش نمرات هفتگی شما می شود.

فوتبال فوق العاده
ریکی سیلز-جونز
گتی ایماژ

شما اغلب می توانید با بازیکنی روبرو شوید که قوی است اما در رادار نیست ، اما می تواند صدای سنگینی را ببیند ، اما این ریکی سیلز-جونز از واشنگتن است که می تواند جانشین لوگان توماس مصدوم شود. حتی ، همانطور که توماس قبل از مصدومیت دید ، مطمئن باشید که او در هر بازی 100 and و به طور متوسط ​​پنج گل خواهد دید.

پرستارانی مانند کورتیس ساموئل و دیامی براون آسیب های پرستاری و احتمال بارش باران را پیش بینی کردند که می تواند باعث کوتاه شدن حمله شود.

اگر اجازه ندهید جنون اوربان مایر این هفته بر دیدگاه شما نسبت به جگوارها تأثیر بگذارد ، خریدهای جدید دن آرنولد نیز می تواند پایان سخت زرادخانه شما باشد. جراحت دی جی کوچک چارک به لوییسکا شنا جونیور اجازه داد تا نقش گیرنده خارجی را بازی کند ، که به نوبه خود هم خروج از کندو و هم اهداف را تا انتها آزاد می کند.

بازیکنان اسباب بازی مانند Tavon Austin یا Jamal Agnew ممکن است نتوانند مکانهای زیر خطوط کوتاه را بپوشانند یا موقعیت خود را بگیرند ، اما شما یک آرنولد بزرگ و با اندام وسیع و 6 پا و 640 پوند را در وسط قرار می دهید. منطقه ، و ناسازگاری های جدی در پوشش دارید. او همچنین می تواند یک هدف قرمز قوی در برابر منطقه نرم درجه دو تنسی باشد.

وقتی منتظر ظهور استعدادهای سطح بالا هستید ، این می تواند بسیار ناامید کننده باشد ، اما یافتن شیرجه های عمیق که می تواند به افزایش نمره هفتگی شما کمک کند ، می تواند ضربه را نرم کرده و حتی شما را فرو برد. هفته گذشته ، به لطف داوسون ناکس ، دالتون شولتز و موآلی کاکس ، شاهد افزایش قابل توجه تعداد گل ها بودیم. اگر بتوانید سهم خود از این هفته را با ادعای معافیت ظریف دریافت کنید ، در نهایت می توانید یک رقص تاچ داون اجرا کنید.

Howard Bender معاون عملیات FantasyAlarm.com و سرپرست محتوا است. او را در توییتر دنبال کنید xorazm و آن را در برنده جایزه “Fantasy Alarm Radio Show” در کانال ورزشی فوق العاده SiriusXM در روزهای هفته از ساعت 18 تا 18 مشاهده کنید. از FantasyAlarm.com دیدن کنید و تمام نکات خود را در مورد فوتبال فانتزی خود دریافت کنید.دیدگاهتان را بنویسید