با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مادرم در حال حرکت است

پایگاه داده خانگی: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر گادسون و هنلی

زندگی تجاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زنی متحرک است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه ، مادر شلوغم گادسون 6 ساله و هنلی 3 ساله. او از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و علاقه زیادی به کمک به سلامت زنان دارد.

تولد پسرش جسیکا را تشویق کرد تا نه تنها خودش را بهتر کند ، بلکه به دیگران کمک کند و چشم خود را بر اهمیت سالم ماندن باز کرد.

جسیکا ، مادری مجرد که در رزول (GA) زندگی می کند ، می گوید: “من همیشه ورزش می کردم ، اما تولد گودسون مرا به سطح جدیدی از آمادگی جسمانی رساند.” “آموزش شیوه زندگی سالم به پسرم و بعداً دخترم برای من بسیار مهم بود.”

مادر بودن آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه نام تجاری Happy Hughes است که شامل آموزش های شخصی ، سطح بالای حمایت و قبیله ای از رسانه های اجتماعی با بیش از 100000 نفر است. “

شغل شما چیست؟

“من عاشق وزنه زدن و تمرینات دایره ای هستم. پس از به دنیا آمدن پسرم ، می خواستم قوی تر باشم – فردی قوی که بتواند وقتی بزرگ شد او را بگیرد ، با او بازی کند و برای او قوی باشد. من با گرم کردن 10 دقیقه ای HIIT شروع می کنم و آن را دنبال می کنم ، با 50 دقیقه وزنه برداری ، که برای مناطق خاصی از بدن طراحی شده است. من عاشق یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر کوچک است و در حال حاضر در اینستاگرام محبوب است. “

دیدگاهتان را بنویسید