با قدرت زیاد ، مسئولیت اجتماعی شرکت ها به وجود می آید


عموی مرد عنکبوتی ، بن ، این جمله را رواج داد: “با قدرت زیاد مسئولیت بزرگ همراه است.” سخنان عاقلانه او به ویژه در آب و هوای امروز اهمیت دارد زیرا مارک ها قدرت خود را کشف می کنند. شرکتها نه تنها متوجه می شوند که می توانند تغییرات معنی داری ایجاد کنند ، بلکه مسئولیت آن را نیز بر عهده می گیرند.

رویکرد صحیح برای ارتقای مسئولیت اجتماعی شرکت های بیرونی (CSR) و ابتکارات زیست محیطی ، اجتماعی و حکومتی (ESG) ، که انتظار می رود سازمان ها تأثیر اجتماعی خود را نشان دهند ، نیازمند توجه دقیق است.

مزایای تجاری تبلیغ CSR و ESG News

از آنجا که نسل جوان تحت تأثیر روندهای بازار قرار می گیرد ، محبوبیت شرکت های ESG و CSR-friendly در حال افزایش است. افراد 6 تا 24 ساله ، که اکنون با نام Gen Z شناخته می شوند ، پیشرو این روند هستند. طبق گزارش WeSpire 2018، اولین نسل که در آن پول را بالاتر از هدف قرار دادند ؛ آنها محیط را یکی از مهمترین مسائل پس از برابری نژادی می دانند. با این حال ، ژنرال Z از نظر حامیان و حفاظت آنها تنها نیست. موسسه ارزش کارآفرینی IBM و فدراسیون ملی خرده فروشی حدود 20000 مصرف کننده را در 28 کشور از Gen Z تا Baby Boomers (در حال حاضر 57 تا 75) مورد بررسی قرار دادند. تحقیقات آنها نشان داد که:

  • حدود 60 درصد از مصرف کنندگان مورد بررسی حاضرند عادات خرید خود را تغییر دهند تا تاثیر آنها بر محیط زیست کاهش یابد.
  • حدود 80 درصد از پاسخ دهندگان می گویند ثبات برای آنها مهم است.
  • و برای کسانی که می گویند این بسیار مهم است ، بیش از 70 of از پاسخ دهندگان به طور متوسط ​​35 premium حق بیمه برای مارک های پایدار و مسئول محیط زیست پرداخت می کنند.

اولویت بندی ابتکارات CSR و ESG نیز دارای مزایای داخلی است. به گفته فوربس ، جذب و حفظ استعداد کارکنان ، جلب وفاداری بین مصرف کنندگان و پاسخگو بودن در برابر سرمایه گذاران ، تعدادی از انگیزه های اضافی برای تبدیل جهان به مکان بهتر است.به

هنگامی که Gen Z وارد نیروی کار می شود و ترجیحات خرید را اعلام می کند ، مصرف کنندگان در هر سنی شروع به انتخاب علامت تجاری می کنند. سال 2020 بهترین زمان برای هزینه های انتخابی پس از انتخابات پرآشوب ، همه گیری جهانی و ناآرامی های نژادی است. با تشدید بحران ، شرکت ها به دنبال برجسته شدن با عملکرد مثبت بودند. تلاش های خیریه آنها هم در داخل و هم در سطح جهانی طنین انداز شده و در عین حال شهرت برند آنها را افزایش داده است.

نحوه ترویج اخبار CSR و ESG

مشاغل برای به حداکثر رساندن تأثیر تلاش های خیریه وضعیت سعی کنید آگاهانه کارهای خوب آنها را تشویق کنید. پوشش رسانه ای بهترین راه برای برجسته کردن تلاش های بشردوستانه یک شرکت است ، اما باید از ابتدا مخاطبان مناسب را هدف قرار دهد.

برای تبلیغ م effectivelyثر کسب و کار خود ، باید اخبار خود را در اختیار خبرنگاران و سرمایه گذاران اختصاصی قرار دهید که به دنبال اخبار CSR و ESG هستند. دوران CSR Business Business این کار را می کند. سیستم ارتباطات اجتماعی ما با رسانه ها ، سرمایه گذاران مالی ، مدیران صندوق ها و دانشگاه هایی که علاقمند به خواندن و علاقه مند به اخبار CSR و ESG هستند تماس می گیرد.

و برای اطمینان از این که بینندگان علاقه مند این فرصت را دارند که اخبار شما را ببینند و دنبال کنند ، همه بیانیه های مطبوعاتی CSR برای بار دوم به صورت رایگان از طریق کانال ما توزیع می شود. تجدید نظر در CSRبه با این خلاصه ، پیام های شما در شبکه ارتباطات اجتماعی ما مجددا توزیع می شود و همچنین به همه شعب جهانی ما که اخبار انگلیسی را دریافت می کنند ارسال می شود. همه اخبار مربوط به CSR نیز بر اساس موضوع در وب سایت ما طبقه بندی شده اند. این تأثیر افزوده یکی از دلایلی است که عصر CSR ما در بین شرکتهایی که اخبار مسئولیت اجتماعی ما را منتشر می کنند بسیار محبوب شده است. این یک راه ایده آل برای سازمان ها برای نوآوری در پایداری ، اخلاق تجاری ، محیط زیست ، توسعه جامعه ، نیکوکاری ، حاکمیت شرکتی ، حقوق بشر و تنوع است.

جهان در تلاش است تا بر اساس حسن نیت شرکت عمل کند. با سرمایه گذاری در هدفی که برای کارکنان و مشتریان شرکت شما مهم است ، سر خود را برمی گردانید. اطمینان حاصل کنید که تلاش های سخاوتمندانه شما به رسمیت شناخته شده است – خبر خوب را به CSR ما ارسال کنید … و رحم کنید!


در وبلاگ Business Wire جدیدترین نکات مربوط به روابط عمومی ، IR ، بازاریابی و رسانه ها را دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاهتان را بنویسید