تئو اپستاین بیرون آمد ، متس به بیلی بین و دیوید استرنز در سمت چپ نگاه کرد


در دسته سنگین وزن ، یکی سقوط کرد ، دو نفر باقی ماندند – اما با موانع زیاد.

استیو کوهن و تئو اپستاین در مورد رئیس متس برای عملیات بیس بال صحبت کردند و تصمیم گرفتند این کار درستی نیست. بنابراین ساده ترین راه برای ایفای این نقش مهم خارج از صفحه است. اپشتین راه ساده ای بود زیرا 1) او دارای صلاحیت مشخصی برای این نقش بود و 2) با تیم ارتباطی نداشت و بنابراین نیازی به درخواست مجوز برای صحبت با متس نبود.

دو نسخه قبلی دیگر پرونده – بیلی بین ، نایب رئیس عملیات بیس بال در اوکلند و دیوید استیرنز ، رئیس عملیات بیس بال میلواکی – هر دو به اجازه نیاز دارند. از جمله این موانع ؛ در مورد استیرنز نیز همینطور است.

کوهن فصل گذشته از اینکه نتوانست برای این پست به بالای لیست برسد ناامید شد. کوهن در تجارت روزانه خود – که میلیاردها دلار درآمد داشت – هرکسی را که می خواست برای یک صندوق ریسک تعقیب می کرد. این یکی از دلایلی است که او سال گذشته رئیس جمهور را برای عملیات بیس بال استخدام کرد. او فکر می کرد صبر کردن بهتر از استخدام فرد اشتباه است. این فقط زنجیره ای را آغاز کرد که منجر به GM (جارد پورتر) ، سپس GM (زک اسکات) و بخش دیگری از اختلال عملکرد متس شد.

بنابراین ، تنظیم اجاره بسیار مهم است. و اکنون ، اپستاین از هیئت مدیره خارج شده است.

همیشه از راه دور ضربه می زد. هنگامی که اپشتین بچه ها را پس از فصل 2020 ترک کرد ، دو شغل را بر عهده گرفت: یکی با گروهی از سرمایه گذاران خصوصی برای کمک به صاحبان لیگ مالی ، و دیگری با دفتر کمیسیون ها برای کمک در زمین ، به ویژه با پتانسیل بالا. تغییر قانون بنابراین ، یک موقعیت به او کمک می کند تا با افراد ثروتمندی که علاقه مند به خرید تیم اصلی لیگ هستند ، ارتباط و دانش برقرار کند ، در حالی که موقعیت دیگر به او امکان می دهد در مورد بیس بال و بیس بال مرکزی اطلاعات بیشتری کسب کند.

تئو اپشتاین
در دوران تئو اپستاین با بچه ها
گتی ایماژ

برای خواسته های فعلی او کار می کند. اپستین معتقد است که او بخشی از یک فراری تحلیلی است که محصول میدانی تولید کرده است و می خواهد بخشی از این راه حل باشد. و سپس او می خواهد تیمی را برای خرید تیم جمع آوری کند ، در آن سازمان سهمی داشته باشد و به تصور مجدد حق رای از پایین به بالا کمک کند. گفتگوی کوهن با اپستاین جالب بود – پول و بازار بزرگ می تواند جذاب باشد. اما از بسیاری جهات اپستاین آنجا بود و چنین کرد.

او یک روز به عنوان معمار مسابقات قهرمانی Red Sox و Cub به تالار مشاهیر می رود. انجام سومین بار باعث شهرت او نمی شود ، زیرا کسانی که شکست می خورند می توانند آن را خدشه دار کنند. برخورد با یک باشگاه افسرده یا تیم گسترش چالش هایی را ایجاد می کند که اکنون اپستاین را وسوسه می کند.

بیلی بین ، رئیس عملیات بیس بال اوکلند A
بیلی بین ، رئیس عملیات بیس بال اوکلند A
گتی ایماژ

بنابراین کوهن باید در جای دیگری شکار کند. او گفت که نمی خواهد در مورد شغل به کسی آموزش دهد. از بسیاری جهات ، او به یک رهبر جدید نیاز دارد تا آنچه را که در مورد صنعت بیس بال نمی داند به او آموزش دهد.

Bean احتمالاً راحت تر از Stearns است. اما چرا این کار را آسان تر می کنید ، متس باید یک مکث ارائه دهد. Bean رئیس عملیات بیس بال A است ، اما باشگاه های مستقر در اوکلند می گویند GM David David Forst مرد اصلی است. بین دارای علایق بسیار دیگری است ، از جمله لفاظی های مورد نیاز و داشتن دو تیم فوتبال اروپایی.

اگر آنها با متس بیین بروند ، آیا سندی آلدرسون 2.0 را دریافت می کنند ، یک نسخه کوچک 15 ساله آلدرسون که عملیات بیس بال را مدیریت می کند ، اما هر روز آن را اجرا نمی کند؟ به عنوان مثال ، اگر یک Bean مهارت های پرسنلی را از بیلند اوونز و / یا مدیر محترم باب ملوین از اوکلند به ارمغان آورده بود ، می توانست کارساز باشد. در دوره گذار ، آنها می توانند به لاس وگاس ختم شوند. با این وجود ، آیا آنها بین یا ستوانانش را آزاد خواهند کرد؟ برای چه میزان غرامت؟

نکته بازی این است که این اولین انتخاب مدافع آلدرسون ، بین آلدرسون در اوکلند است. نظریه این است که او نه تنها از شغل خود در متس دفاع می کند ، بلکه ممکن است شخصی مانند اپستاین هیچ دخالتی در رئیس نداشته باشد ، بلکه ممکن است از پسرش ، برین آلدرسون نیز محافظت کند. دستیار دستیار جنرال موتورز.

بین در اوایل این هفته پیشنهاد داد که پرونده متس را رد نکند. او ریشه در کالیفرنیا دارد ، که عامل بزرگی در رد عملیات بیس بال توسط Red Sox پس از فصل 2002 بود (اپستاین کار را بر عهده گرفت). در حال حاضر او دارای دو دختر نوجوان است که می تواند اشتهای او را در جاهای دیگر تغییر دهد. اما آیا او می توانست در اولین دور 1980 متس به فکر دفاع مدافع باشد؟

بروئر دیوید استیرنز
بروئر دیوید استیرنز
گتی ایماژ

استیرنز از بسیاری جهات جذاب ترین نامزد است. او 36 سال دارد. او به عنوان یکی از طرفداران متس در منهتن بزرگ شد. او مدت کوتاهی روی تیم کار کرد و در بازی بالا رفت. او یک تیم پلی آف برای چهار سال متوالی در میلواکی تشکیل داد (مت ها هرگز سه فصل پس از فصل در تاریخ خود نداشته اند). کسانی که او را می شناسند می گویند که او می داند چگونه باید بالا و پایین را مدیریت کند تا بتواند شخصی را داشته باشد که بتواند با خواسته های کوهن کنار بیاید.

اما کوهن سال گذشته نتوانست به آن دسترسی پیدا کند. مارک آتاناسیو ، مالک آبجوسازی به دلایل صاحبان بازارهای کوچک در بازی شناخته شده است. او به شدت عصبانی است که نمی تواند برای برخی از بازیکنان با بازارهای بزرگ رقابت کند ، بنابراین شناسایی یک نامزد اصلی مانند استیرنز و پرداخت پول خوب برای بازار (استینرز امسال) توهین آمیز است. بیش از $ می بیند 3 میلیون درآمد) و سپس باشگاه های بزرگ بازار آن ستاره ها را مطرح می کنند. این اصلی ترین چیز است و ممکن است آتاناسیو از آن خارج نشود.

اما 2022 در قرارداد استیرنز باقی مانده است. شاید او به آتانازیو گفت که قرارداد جدیدی امضا نخواهد کرد زیرا می خواهد به بازار بزرگ و / یا نیویورک بازگردد. آیا یک کارآفرین در آتاناسیو برنده خواهد شد؟ آیا اصل جبران خسارت را نقض می کند؟ این بدان معناست که تقاضای بالقوه ای مانند فرانسیسکو آلوارز یا برت بتی وجود دارد. من شک دارم که متس این کار را انجام دهد. اما اگر کوهن با فرستادن قطعه ای مانند تیلور مگیل ، میلواکی را به میلوروک بفرستد ، اختلاس 2722 میلیون دلاری 2022 از لورنزو کین و جکی بردلی جونیور و آزادسازی وی از زندان حقوق و دستمزد چه می شود؟

در آن زمان ، این مذاکره بین دو کارآفرین بود. متس می توانست یک سال منتظر بماند تا استیرنز به عنوان بازیکن آزاد تبدیل شود ، اما این نقش مهم را می توان برای دومین سال پیاپی از دست داد. همچنین به دیگران در Stearns فرصت می دهد – Stearns در Astros کار می کرد و صاحب آنها ، Jim Crane ، به عنوان یک طرفدار ، به عنوان مثال.

متس علاقه زیادی به وضوح بیشتر در این فصل دارد ، اما هیچ اتفاقی برای استیرنز در پلی آف آبجو نمی افتد. بنابراین آیا کوهن می تواند منتظر استیرنز باشد ، به سراغ بیین برود ، با جف لاهنو ارتباط برقرار کند و صنعت را تقویت کند ، در لیست افرادی مانند داجز جاش بیرنز یا جمینی درک فالوی قرار بگیرد و ما را در جای دیگری سورپرایز کند؟

یک چیز روشن شد ، زیرا اپستین سنگین وزن از مسابقه حذف شد.

دیدگاهتان را بنویسید