تدریک توماس سلیم لو ، موسسه تحقیقات و مهندسی مواد ، جایزه انتشارات پسا دکتری MRS Bulletin 2021 را دریافت کرد.


اخبار – این جایزه از محققان پسادکتری به دلیل خدمات فکری ، تأثیر تحقیقات و بورسیه های تحصیلی آنها و علاقه آنها به نوشتن و ارتباطات علمی قدردانی می کند. لیو به دلیل “دستاوردهای علمی عالی ، علاقه به زمینه تحقیقاتی انتخابی خود ، علاقه به انتقال تحقیقات و علوم خود به غیر دانشمندان و پتانسیل رهبری در زمینه علم مواد چندرشته ای” انتخاب شد.

لیو یک محقق پسادکتری در موسسه تحقیقات و مهندسی مواد ، سنگاپور است. او همچنین به عنوان استادیار در گروه مهندسی شیمی و بیولوژیکی ، دانشگاه ملی سنگاپور منصوب شده است. وی دکترای مهندسی شیمی خود را از موسسه فناوری ماساچوست در سال 2020 و مدرک کارشناسی ارشد خود را در مهندسی شیمی از کالج امپریال لندن در سال 2014 دریافت کرد. تحقیقات وی بر مهندسی فناوری های گیاهی متمرکز شده است ، ترکیب فناوری نانو و رویکردهای گیاه شناسی. او علاقه زیادی به ارتباطات علمی باز و فراگیر دارد و چندین پادکست در مورد اهمیت فناوری نانو گیاهان نوشته است.

لیو می گوید: “یکی از اهداف تحقیقاتی من این است که چگونه می توان مواد کاربردی پایدار را از گیاهان زنده و نانومواد تولید کرد.” “زمینه در حال پیشرفت جدید فناوری نانو گیاهی نیاز به حمایت جامعه علمی و عموم مردم دارد. من از دریافت این جایزه بسیار خوشحالم. خبرنامه MRS جایزه انتشارات پسا دکتری به این دلیل که بستر ایده آلی برای به اشتراک گذاشتن علاقه من به مواد زنده گیاهی با عموم مردم فراهم می کند.

این جایزه شامل یک جایزه نقدی 2000 دلار است خبرنامه MRS، عضویت یک ساله رایگان در انجمن تحقیقات مواد و پیشنهاد انتشار خبرنامه MRSبه

خبرنامه MRS جیانگ بنیاد خانواده را برای مشارکت در حمایت از این جایزه به رسمیت می شناسد.دیدگاهتان را بنویسید