تیت به عنوان معاون ستاد پزشکی خانواده UNC منصوب شده است


پزشکی خانواده UNC کوین تیت را به عنوان معاون جدید ستاد بخش ما از 12 ژوئیه 2021 اعلام می کند. او برای این موقعیت کاملاً آماده شده است و متعهد است که در چندین مأموریت ما به این بخش خدمت کند. به

کوین 16 سال در بخش پزشکی خانواده به عنوان دستیار مدیر عملیات و اخیراً به عنوان مدیر عملیات تجاری بالینی کار کرده است. او در این سالها با ران لینگلی همکاری نزدیک داشته است و درک خوبی از عملکردهای بخش و ارتباط آن با دانشکده پزشکی و UNC Health دارد. در آخرین سمت خود ، او مسئول استراتژی ، امور مالی و نظارت عملیاتی برای کلیه عملیات بالینی سرپایی این بخش بود. او در افتتاح کلینیک های UNC Medicine Family Durham و Carraway Village ، توسعه برنامه های بهداشت محل کار و سایر برنامه های قرارداد بالینی ، مدیریت برنامه های جبران خسارت اساتید و مدیریت تجزیه و تحلیل های مالی و عملیاتی برای این گروه نقش مثری داشته است.

کوین در سال 2000 لیسانس اقتصاد و علوم سیاسی را از دانشگاه کارولینای شمالی و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت (MHA) را از دانشکده بهداشت عمومی UNC Gillings در سال 2005 دریافت کرد.

همانطور که از کوین در نقش جدید خود استقبال می کنیم ، به فداکاری بی وقفه ران لینگلی MSPH فکر می کنیم ، که بیش از 35 سال در این بخش کار کرده و در اواخر ژوئیه بازنشسته شده است. این بخش طی سی سال گذشته رشد چشمگیری داشته است و رون نقش مهمی در این موفقیت ایفا کرده است. او همچنین یک رهبر موسسه است که بسیاری از آنها به توصیه های خردمندانه او نیاز دارند. دلمان برای او بسیار تنگ خواهد شد ، اما آرزوی سالیان خوشبختی در دوران بازنشستگی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید