تیراندازی در مدارس مکرر است و اغلب مجرمان مقصر هستند


در ایالات متحده ، در آغاز این سال تحصیلی ، تیراندازی در مدرسه بیشتر از سالهای دیگر بود که وقایع مشاهده می شد.

تعداد حملات در حال افزایش است ، به عنوان مثال ، این هفته در دبیرستانی در تگزاس ، جایی که چهار نفر در درگیری بین جوانان زخمی شدند.

به گفته پایگاه شلیک در مدرسه K-12 مرکز دفاع و امنیت داخلی ، از اوایل سپتامبر 64 مورد مربوط به محوطه دانشگاه در کشور رخ داده است که 23 مورد از آنها مربوط به تشدید درگیری است.

دیوید ریدمن ، محقق اصلی پایگاه داده تیراندازی مدرسه K-12 گفت: “ما شاهد افزایش خشونت مسلحانه در محوطه های مدرسه هستیم.”

پلیس در محل تیراندازی 6 دسامبر 2021 در دبیرستان منسفیلد تیمبروی در آرلینگتون ، تگزاس.
پلیس در محل تیراندازی 6 دسامبر 2021 در دبیرستان منسفیلد تیمبروی در آرلینگتون ، تگزاس.
رویترز / جرمی لاک

وی افزود: “وقتی کودکان به مدرسه باز می گردند ، خشونت زیاد نشانه افزایش خشونت های مسلحانه در سراسر کشور است.”

بیش از 50 حادثه در سال 2021 مربوط به تشدید اختلافات بود ، با 23 مورد برای سال تقویمی که در آن همه گیری 2020 شکسته شد و 49 مورد در سال 2019 گزارش شد.

تیراندازی در مدارس اغلب به عنوان حملات برنامه ریزی شده تصور می شود ، مانند کشتار دبیرستان کلمبیان 1999 یا تیراندازی دسته جمعی دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس 2018 که در آن افراد مسلح قربانیان را هدف قرار نمی دادند. از چندین مکان عبور کردند. تیراندازی ها اغلب با اقدامات خشونت آمیز شدید تشدید می شد.

دانش آموزان پس از تیراندازی در دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا تخلیه شدند.
دانش آموزان پس از تیراندازی در دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا تخلیه شدند.
از طریق مایک استوکر / South Florida Sun-Sentinel AP

به گفته مقامات تیموتی جورج سیمپکینز ، یک دانش آموز 18 ساله در دبیرستان تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس ، صبح روز چهارشنبه پس از درگیری در کلاس درس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

به گفته پلیس ، یک هفته پیش ، در 30 سپتامبر ، یک پسر 13 ساله یک دانش آموز دیگر را بر روی پله های مدرسه خود در ممفیس ، ایالت تن ، به ضرب گلوله کشت و کشت.

قربانی در همان تیراندازی ، همچنین 13 ساله ، از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفت و انتظار می رود بهبود یابد. در همین حال مظنون از محوطه مدرسه فرار کرد و پس از جستجوی پلیس خود را تسلیم کرد.

پلیس دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا ، پس از تیراندازی در 20 سپتامبر 2021 ، در هنگام نزاع آغاز شد.
پلیس دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا ، پس از تیراندازی در 20 سپتامبر 2021 آغاز شد.
پیتر کیسی-USA TODAY / روی USA ضربه بزنید

تیراندازی در 20 سپتامبر در ایالت نیویورک رخ داد ، پلیس گفت که یک پسر 15 ساله اسلحه را از کمربند خود بیرون کشید و به یک دانش آموز دیگر شلیک کرد. مدرسه راهنمایی.

دو دانش آموز مجروح شدند: یک پسر 17 ساله از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفت و یک دختر 17 ساله از ناحیه پا مجروح شد.

ریدمن گفت ، علاوه بر مواردی که دانش آموزان در حین درگیری به طور ناگهانی اسلحه گرم بیرون می آورند ، برخی از این تیراندازی ها با گروه ها ارتباط داشته است.

به عنوان مثال ، مقامات رقابت بین گروه ها را عامل تیراندازی می دانند که منجر به مجروح شدن دانش آموز 17 ساله در درگیری 2 سپتامبر در دبیرستانی در جنوب لس آنجلس شد.

کارشناسان می گویند افزایش تیراندازی در مدارس ناشی از درگیری بین دانش آموزان است.
کارشناسان می گویند افزایش تیراندازی در مدارس ناشی از درگیری بین دانش آموزان است.
عکس توسط AP / Tony Gutierrez

مدافع تیمبرویو در کنفرانس خبری روز پنجشنبه به نمایندگی از سیمپکینز مسلح صحبت کرد و سعی کرد تأکید کند که این حادثه “تیراندازی در مدرسه” نبوده است.

کیم تی کول ، وکیل حقوق شهروندی ، مردی نبود که تصمیم گرفت [and said,] “می دانی ، من ناراحت هستم و به هرکسی که می بینم شلیک می کنم.”

کارشناسان و مقامات می گویند صرف نظر از علت تیراندازی ، این حوادث می تواند عواقب جدی برای دانش آموزان داشته باشد.

ریدمن گفت: “این حوادث منفرد هنوز تأثیر زیادی بر همه دانش آموزان و مدارس دارد.”

برای مثال ، یک معلم دبیرستان تیمبرویو به The Post گفت که چگونه معلمانش مجبور شدند درهای کلاس را ببندند و صدای تیراندازی شنیده شود و سپس در حین محاصره اشک ریخته است.

پس از تیراندازی 14 فوریه 2018 ، دانش آموزان خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.
پس از تیراندازی 14 فوریه 2018 ، دانش آموزان خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.
از طریق جان مک مک / TNS ZUMA Wire

جورج پارکر ، رئیس دبیرستان های نیوپورت نیوز در ویرجینیا نیز توضیح داد که تیراندازی برای دانش آموزان و کارکنان چقدر ناراحت کننده بود.

پارکر گفت: “دیدن چهره دانش آموزان ما و شرایطی که آنها از آن می ترسیدند و کارکنان مجروح ، هیچ کس نمی خواهد چنین شرایطی را پشت سر بگذارد.”

روندهای هشداردهنده ناشی از آمار پایگاه داده تیراندازی مدارس K-12 با داده های سازمان غیر انتفاعی Everytown for Gun Safety مقایسه می شود که گزارش می دهد در 1 تیر اوت تا سپتامبر در 30 مورد تیراندازی در محوطه مدرسه 5 نفر کشته و 23 نفر زخمی شدند. 15. هلاک شد. مجروح

این بزرگترین رقمی است که از زمان پیگیری تیراندازی ها در محوطه مدرسه در سال 2013 ثبت شده است.

ممکن است سالها طول بکشد تا محققان بفهمند چرا مدارس بیشتری اسلحه می آورند و تیراندازی می کنند ، اما کارشناسان می گویند این روند به دلایل مختلفی از جمله همه گیری کروناویروس و سایر بیماری ها مشابه است. مطابق با مدل های اجتماعی. افزایش خرید سلاح

ریدمن گفت: “ما در حال حاضر در این روند هستیم و توضیح آن دشوار است.” “آنچه ما می دانیم این است که در هر منطقه جمعیتی و منطقه ای ، خشونت مسلحانه در محوطه مدارس افزایش می یابد.”

دیدگاهتان را بنویسید