جان ته دوباره بر سرطان غلبه کرده است ، حالا می خواهد به شما کمک کند


جان تش اکنون دوبار از سرطان پروستات جان سالم به در برده است.

در 9 اکتبر ، در اولین کنسرت زنده خود ، سرپرست سابق Entertainment Tonight ، مجری محبوب موسیقی ، منبع اطلاعات و الهام در مورد بیماری مهلکی شد که می تواند در سال 2021 نزدیک به 34000 آمریکایی را بکشد.

پس از اولین تشخیص خود در حدود پنج سال پیش و مواجه شدن با پیش بینی وحشتناکی که تنها 18 ماه از عمر او باقی مانده بود ، ته توانست با کمک همسرش ، کونی سلکا ، بیماری را معکوس کند. در اکتبر 2020 ، هنگامی که اسکن عود مجدد سرطان را نشان داد ، امیدهای بهبودی وی از بین رفت. طی چندین عمل جراحی و دوزهای شیمی درمانی ، طش کلیه خود را از دست داد و پروستات وی برداشته شد-در طول همه گیری COVID-19 در سراسر جهان.

اما او هنوز عاری از سرطان است.

“این بخشی از کاری است که من می خواهم انجام دهم [writing about] طش ، 69 ساله ، سال گذشته در گفت و گو با “بی رحمانه: کشف زندگی هدفمند ، اشتیاق و ایمان” گفت: سرطان قرار بود خدمت کند. “وقتی تشخیص داده شدم ، کتابها یا داستانهای دیگری در مورد سرطان بسیار کم بود. این یکی از دلایلی بود که من جزئیات را با جزئیات بررسی کردم ، اما همچنین برای نشان دادن داستان عشق بین من و کانی.”

اکنون دومین مبارزه همه گیر او با این بیماری ، موضوع اصلی کنسرت Tesh در شنبه خواهد بود. او به مردم گفت: “داستانهای زیادی از امید ، انگیزه و شفا وجود خواهد داشت.” “من با مردم صحبت می کنم و به س people’sالات مردم در مورد آنچه انجام داده ام پاسخ می دهم.”

با همسر جان تش ، کانی سلکا ، او نقش مهمی در غلبه بر سرطان ایفا کرد.
با همسر جان تش ، کانی سلکا ، او نقش مهمی در غلبه بر سرطان ایفا کرد.
لندن سرگرمی / Shutterstoc

مطمئناً موسیقی ای وجود خواهد داشت که طرفداران او آن را دوست خواهند داشت – 12 آهنگ انتظار می رود – اما در میان آنها ، طش قصد دارد “پیامهای الهام بخش و امیدوار کننده و جزئیات واضح در مورد نحوه برخورد من در درمان در زندگی” را به اشتراک بگذارد.

ته می داند کجا صحبت می کند. در اولین سرطان خود ، در سال 2016 ، او به پیش آگهی پاسخ بدی داد و شروع به نوشیدن زیاد کرد: “پزشک از شما می خواهد که ویکودین بنوشید تا احساس خوبی داشته باشید و مردم وقتی هر شب اسکاچ می نوشند متفاوت به نظر می رسند. و این دو را مخلوط کنید. اگر این کار را انجام دهید اگر در موقعیتی هستید ، ما فکر می کردیم که شما بسیار بیمار هستید – این به شما آزادی زیادی می دهد. “

اما او به سرعت به هوش آمد و تصمیم به مبارزه گرفت. به گزارش تش ، با کمک و حمایت همسرش ، که در درمان سرطان بسیار آگاه است ، پزشکان تصور می کردند او دانش پزشکی دارد که می تواند این بیماری را درمان کند ، که اغلب منجر به مرگ می شود – هرگز. اگر نه موقت – برنده شد.

این بار تش به مردم گفت: “من به گودال برگشتم – برای نبرد آماده بودم. من شبیه یک فرد مبتلا به بیماری نبودم ، من شبیه فردی بودم که می خواست شفا یابد و شبیه فردی بودم که به خوبی از بیماری درمان شده بود. ”

جان تش شنبه شنبه به کانون توجهات باز می گردد.
جان ته شنبه شب دوباره به کانون توجهات باز می گردد.
WireImage

تس بخشی از موفقیت های خود در مبارزه با سرطان را ناشی از اعتقادات مذهبی خود و حفظ طرز فکر درست خود از طریق درمان های اولیه پزشکی می داند. اکنون که او برای یک نمایش سالم و الهام بخش آماده است ، به مردم گفت که زمان رنج او با یک درس ارزشمند همراه است ، که می توانیم آن را درک کنیم: “اکثر ما این را در دوران COVID آموختیم:” من نگران سال آینده و نصف ، وگرنه ذهنم را تجدید می کنم و مشغول زندگی ام می شوم. “

دیدگاهتان را بنویسید