در نیویورک 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با مصرف بیش از حد مواد افیونی – و 3 هفته در مورد نحوه مصرف آن وجود دارد.


نیویورک یکی از ایالت هایی است که مبالغ هنگفتی از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد افیونی جمع آوری می کند زیرا شرکت ها از ایالات متحده به دلیل تحریک سوء مصرف مواد و بحران شدید شکایت می کنند.

تا کنون ، ارزش کل شهرک ها حدود 1.5 میلیارد دلار است و لتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک این هفته یک تور سراسر ایالتی را آغاز کرد و اعلام کرد که هر یک از ساکنان می توانند چند مکان انتظار داشته باشند و شهر نیویورک از 140 میلیون تا 257. 1 میلیون دلار

تأمین مالی در پایان سال با بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر در ایالات متحده انجام می شود – در سال 2020 ، 69،000 مرگ ناشی از مواد افیونی در سراسر کشور توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است. حداقل 4289 مرگ ناشی از مواد افیونی در ایالت نیویورک گزارش شده است. بخش بزرگی از شهر حدود 1800 نفر است که حدود 50 درصد بیشتر از سال گذشته است.

اندرو کوئومو فرماندار سابق و قانونگذار ایالت قبل از استعفا در ماه اوت این برنامه های بودجه حساب را تنظیم کردند. کوئومو قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن قرار دادن وجوه در صندوق حساب داروهای افیونی و ارائه خدمات برای رفع اختلالات مصرف مواد مخدر از طریق آموزش ، کاهش آسیب ، درمان و طیف وسیعی از خدمات اجتماعی لازم است. پول باید به جای جایگزینی با وجوه عمومی موجود چند برابر شود.

اما سیاست ها و برنامه های خاصی که توسط دولت تأمین می شود هنوز مشخص نیست. همانطور که هیئت مدیره به WNYC / Gothamist تأیید کرده است ، یک هیئت مشورتی برای نظارت بر این تصمیمات در حال تشکیل است. فرماندار کتی هوچول ، قانونگذار ایالت و سایر سازمانها مسئول تعیین شورا هستند و “امیدوارم [be] به زودی برگزار می شود. “

بنابراین ، WNYC / Gothamist استدلال کرد که تامین مالی پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد افیونی باید در اولویت برخی از حامیان قرار گیرد.

پایان عصر فقر

یاسمین بودنلا ، هماهنگ کننده سیاست های مواد مخدر نیویورک می گوید: “این استدلال که ما در دوران کومو پول نداشتیم ، و ما با صرفه جویی کار می کردیم ، اکنون تحت رهبری دادستان کل تیش جیمز است.” به “دیگر هیچ دلیلی وجود ندارد که این حوزه از سلامت عمومی گرسنه بماند.”

بودنلا و وکلای دیگر می گویند که کاهش خسارت برای مدت طولانی اصلا تأمین نشده است ، اما همه گیری این مشکل را تشدید کرده است.

بودنهلا گفت: “یکی از بزرگترین کارهایی که باید انجام دهیم این است که به سرعت زیرساخت های کاهش خسارت را گسترش دهیم ، از جمله این برنامه های نگهداری سرنگ.”

استارتاپ های محلی یا غیر انتفاعی معمولاً با سرنگ تمیز ، استفاده ایمن از دارو ، خطوط آزمایش مواد مخدر و مصرف بیش از حد نالوکسان به مصرف کنندگان مواد مخدر کمک می کنند.

کریستین هایکین ، وکیل ارشد سیاست سلامت در مرکز اقدامات حقوقی می گوید: “این دقیقاً همان چیزی است که ما باید در زمان بحران در آن تمرکز کنیم.”

در حالی که دولت در طول همه گیری با مشکلات بودجه دست و پنجه نرم می کرد ، پرداخت برخی از سازمان هایی که این کار را انجام می دهند در سال گذشته به تأخیر افتاد. برخی نیز کمبود سرنگ و سایر لوازم پزشکی را تجربه کردند.

جویس ریورا موسس و مدیرعامل گوشه کاهش آسیب سنت آن در برانکس است. در سال های اخیر ، این ناحیه با استاتن آیلند رقابت کرده است ، با بالاترین میزان مرگ و میر ناشی از مصرف مواد افیونی در شهر. ریورا گفت که بودجه برای استاتن آیلند ، برانکس و سایر مناطق آسیب دیده باید در اولویت باشد.

او گفت: “من فکر نمی کنم برونکس برای هر منبع در اولویت است.” “ما آنچه را که بدست می آوریم به حداکثر می رسانیم.”

ریورا گفت که از تعهد دولت در تأمین بودجه آموزش مواد مخدر قدردانی می کند ، اما بر اهمیت نوع آموزش تأکید کرد و بر لزوم خودداری از ارائه اطلاعات تاکید کرد.

ریورا گفت: “برای عملگرا بودن ، ما به برنامه های آموزشی مبتنی بر مواد مخدر نیاز داریم که از دانش مبتنی بر علم و دانش جامعه استفاده می کند.”

رفع موانع در درمان

حامیان می گویند بودجه نیز باید به بوپرنورفین کمک کند – دارویی که مانع از مصرف هروئین یا سایر مواد افیونی می شود. بهبود دسترسی می تواند به معنای هزینه بیشتر برای درمان تحت Medicaid ، یک برنامه بیمه درمانی دولتی برای افراد کم درآمد نیویورکی باشد.

اگرچه اثربخشی آن در درمان اختلالات با استفاده از مواد افیونی ثابت شده است ، بوپرنورفین در طول سالها با محدودیت های زیادی روبرو بوده است که تا حدی به دلیل ترس از حرکت به خیابان ها و ایده تغییر از یک مخدر به مخدر دیگر است. به

در سال 2020 ، کوئومو قانونی را امضا کرد که با ممنوعیت دسترسی به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی قبل از تجویز بوپرنورفین به بیمه گذاران خصوصی ، مانع ورود را حذف می کرد. چنین الزامی ممکن است مراقبت از فرد متقاضی درمان را به تأخیر بیندازد. اما ، در همان زمان ، وی لایحه ای را ممنوع کرد که اقدامات مشابه تحت Medicaid را ممنوع می کرد.

کوئوم لایحه مشابهی را برای گسترش حقوق قانونگذاران امضا نکرد ، که پیش از استعفا در ژوئن سال جاری به تصویب رسید. در همین حال ، دولت وی لیست جدیدی از داروهای تأیید شده برای برنامه های Medicaid را تهیه کرده است ، که این ماه به اجرا درآمد و سه شکل بوپرنورفین را به عنوان “ترجیح داده نشده” طبقه بندی کرد ، به این معنی که آنها هنوز نیاز به تأیید قبلی دارند.

بودنلا گفت که این تغییر دسترسی برخی از بیماران را به داروهای خود متوقف کرده است.

وکلا از هوچول می خواهند که این لایحه را که 90 روز دیگر لازم الاجرا می شود ، امضا کند و دستور لغو پیش تصویب درمان دارویی را صادر کند که بلافاصله اجرایی می شود.

هوچول موضوع را جدی نگرفت ، اما اخیراً اسناد اضافی را پذیرفت و ممکن است الزامات مجوز بیمه ها را به تأخیر بیندازد. وی به منظور جبران کمبود پرسنل در بیمارستان ها به دلیل واکسن COVID-19 ، برخی از اقدامات پزشکی را در این ایالت به مدت 30 روز به حالت تعلیق درآورد.

هوچول این هفته لایحه جداگانه ای برای گسترش درمان با داروهایی مانند بوپرنورفین در زندان ها و زندان ها امضا کرد. مدافعان امیدوارند هوچول ، که به عنوان فرماندار و ستوان گروه کار اعتیاد به مواد افیونی ایالت را اداره می کند ، به پیشبرد سیاست های کاهش مصرف بیش از حد در سطح ایالت کمک کند.

هایکین گفت: “افراد زیادی در سیستم اصلاحی هستند که با اختلالات استفاده از مواد مخدر برخورد می کنند و به آنها دارویی داده نمی شود.” به جامعه

او گفت: “این دوره بسیار ضعیف است.”

بنیاد افیونی نیویورک همچنین می تواند سایر مسائل بیمه ای را که افراد می خواهند در برنامه درمان دارویی ثبت نام کنند ، مورد بررسی قرار دهد. اغلب ، موانع بیشتری نسبت به سایر مراقبت های بهداشتی در دسترسی به خدمات بهداشتی رفتاری وجود دارد. هایکین پیشنهاد جمع آوری کمک های مالی برای CHAMP ، یک برنامه مدافع ایالتی که به مردم کمک می کند با مشکلات مربوط به چنین مراقبت هایی را کنار بگذارند ، دارد.

سخنگوی وزارت بهداشت نیویورک گفت که روند تخصیص بودجه از برنامه حل و فصل جامعه هنوز مشخص نیست. از سال 2022 ، هر ساکن شهر نیویورک که بودجه دریافت می کند باید نحوه مصرف این پول را تا 1 نوامبر هر سال گزارش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید