دستور شخصی در کالیفرنیا باز می گردد – Fit Health


حکم جدید بیمه سلامت کالیفرنیا (38th ، 2019 ، SB 78) از ساکنان ایالت می خواهد که حداقل پوشش اولیه (MEC) را برای خود و افراد تحت تکفل خود از 1 ژانویه 2020 حفظ کنند ، یا مجازات مالیاتی ایالتی را مورد نیاز است. حکم مشابه دستور قبلی فدرال ACA فردی است.

مجازات عدم رعایت حداقل پوشش بیمه پایه به شرح زیر است:

  • جریمه سالانه بیشتر است: (1) 695 دلار برای هر نفر (بر اساس شاخص قیمت مصرف کننده تعدیل شده) ، حداکثر 3 یا (2) تا 2.5 درصد درآمد خانوار. جریمه ماهانه محاسبه می شود ؛ مبلغ ماهانه 1/12 جریمه سالانه است. این جریمه شامل همه اعضای فاقد بیمه خانواده می شود که در اظهارنامه مالیاتی فردی ذکر شده اند ، از جمله شرکای محلی ثبت شده (در صورت ارائه اظهارنامه مالیاتی مشترک).

این چگونه بر عضویت Sedera ما تأثیر می گذارد؟

از آنجا که استفاده از مراقبت های بهداشتی Sedera بیمه نیست ، عضویت Sedera در مورد هیچ فردی در سطح ایالت که اخیراً در یک ایالت خاص پذیرفته یا مورد بررسی قرار گرفته است صدق نمی کند. همه مجازات های قابل اجرا برای کارفرمایان و افرادی که شرایط لازم را ندارند ، اعمال می شود.

راه حلی برای اعضای ما؟

ما یک راه حل روشن داریم و از آن برای بسیاری از اعضای خود استفاده می کنیم! این راه حل شامل مشارکت با گروه مدیریت Apex است. Apex شروع به ارائه برنامه های حداقل پوشش اولیه (MEC) برای حمایت از گروه ها و افراد کارفرمایانی کرده است که دارای شرایط فردی فدرال هستند. این نه تنها افراد را از مجازات محافظت می کند ، بلکه به 80 سرویس پیشگیری اجباری شامل 21 خدمات پیشگیری برای بزرگسالان ، 28 برای زنان و 31 برای کودکان دسترسی دارد. برای لیست کامل خدمات پیشگیرانه ، به آدرس زیر مراجعه کنید: www.healthcare.gov/coverage/preventive-care-benefits/.

یکی از مزایای افزودن این طرح MEC سازگاری آن با HSA است. محاسبات صندوق سلامت می تواند ابزار خوبی برای تخصیص پول بدون مالیات برای هزینه های پزشکی ، دندانپزشکی و بینایی ، هم اکنون و هم در آینده باشد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیریددیدگاهتان را بنویسید