دویدن مجازی ، پیاده روی و فعالیت های دویدن راهی عالی برای فعال و در تماس بودن است!


زنی که از ردیاب تناسب اندام استفاده می کند و از آن استفاده می کند

سال 2020 برای همه ما سال سختی بود. مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل به دلیل همه گیری COVID-19 به حالت مجازی تغییر حالت داده اند. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامتی شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام مبتنی بر جامعه و مراکز تناسب اندام پزشکی درهای خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسته اند. اما علاقه مندان به تناسب اندام راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه های ورزشی خود یافته اند. اکنون که تعطیلات زمستانی نزدیک است ، بیایید خلاق باشیم تا با هم فعالیت کنیم! دعوت از دوستان و خانواده خود برای شرکت در رویدادهای تناسب اندام مجازی یک راه عالی برای حفظ تناسب اندام و تشویق روحیه رقابت سالم است!

بیل تورن یک ژاکت Peachtree Road Race 2020 داردهر سال از سال 1970 ، گردهمایی کوچکی از بیش از 60،000 دونده (ثبت نام محدود است ، اما دوندگان بیشمار همیشه وجود داشته است) در 4 ژوئیه در آتلانتا جمع می شود.هفتم برای مسابقه 10K و دوچرخه سواری با نام Peachtree Road Race. در روز استقلال ، هیچ جایی روی کره زمین گرمتر یا مرطوب تر از آتلانتا نیست ، اما ما به هر حال جمع شده ایم و آماده انجام آنچه می توانیم (یا فقط برای تفریح ​​دویدن) هستیم. دویدیم ، راه رفتیم و شانه به شانه ، داغ ، عرق کرده بودیم و اکثر ما خیلی سخت نفس می کشیدیم. محیط مناسب برای شیوع ویروس کرونا! امسال ، باشگاه پیاده روی آتلانتا ، با خرد خود (و احتمالاً به این دلیل که آنها می خواستند تمام تی شرت های 2020 خود را اهدا کنند) ، یک رویداد کاملاً مجازی ایجاد کرد که به افراد از سراسر جهان اجازه می داد تا در آن شرکت کنند.

مسابقه جاده Peachtree لغو شد؟ هرگز! امسال متفاوت است.

مسابقات مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه یا رویداد مجازی شرکت می کنید ، هزینه ورودی را پرداخت می کنید ، از برنامه یا ردیاب تناسب اندام برای اندازه گیری فاصله و زمان خود استفاده می کنید و نتایج خود را برای برگزارکنندگان ارسال می کنید. آسان است! هزینه ورودی اغلب شامل یک تی شرت فارغ التحصیلی ، شماره مسابقه و “علامت دیگر” است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه مسابقه مجازی ممکن است با بودجه یا علایق شما مطابقت نداشته باشد. مسابقه مجازی با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی آنها دشوار نیست و بسیار سرگرم کننده است. استفاده از ویژگی Facetime آیفون در حین دویدن راهی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و تعامل همه خانواده است. اگر شما مانند خانواده ما هستید ، ما همه جا هستیم ، از جمله چندین ایالت و صدها مایل دورتر از یکدیگر. ماندن در تماس و پشتیبانی واقعاً کمک می کند. ما همچنین دارای طیف وسیعی از سنین و آمادگی جسمانی هستیم ، بنابراین برای رقابت ، یک 10K کامل (یا مسافت مشابه) سرگرم کننده است یا مسافتی را که ممکن است برای کودکان نامناسب و کوچکتر تعیین کنید ، بپیمایید. اگر نمی توانید زمان و مکان تعیین کنید ، اما همچنان رقابتی هستید ، هر یک از بدنسازان تناسب اندام کار خواهند کرد. زمان (یا فاصله یا هر چیزی را که می خواهید اندازه گیری کنید) پیگیری کنید و بعداً مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل حق دارد تا در مسابقه بعدی به رخ کشیدن خانواده بپردازد).

آیا برای فعالیت های تناسب اندام مجازی به کمک کمی نیاز دارید؟ منابع زیر را در نظر بگیرید:

این فصل تعطیلات زمانی را برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام فراهم می کند ، حتی اگر بیرون از خانه بازی کنید ، با سگ قدم بزنید یا در یک رویداد تناسب اندام مجازی. با آرزوی موفقیت برای کسانی که در مسابقه مجازی Peachtree Road Race یا هر رویداد تناسب اندام مجازی دیگر شرکت می کنند!

نویسندگان: والتر تامپسون ، FFD ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و جیمی هاپکینز ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید