دیوارهای سرویس بخش اصلاح مین – نمایه برنامه OPEN MINDS


سابقه برنامه

در اوایل سال 2019 ، جانت میلز فرماندار مین با امضای حکمی منابع عمومی را برای کمک به شهروندان مبتلا به اعتیاد به مواد مخدر به وزارت اصلاحات مین (MDOC) هدایت کرد. پس از تأیید فرماندار ، رایان تورنل ، معاون کمیسر ناظر بر برنامه ، به هیات کارکنان MDOC در همه سطوح پیوست تا زمان و ترتیب درمان MAT را برای مردم تعیین کند. این کمیته شامل پرسنل امنیتی ، پرستاران ، مدیران کار ، مدیران ، پزشکان و متخصصان تیم درمانی بود. یکی از بخشهای مهم این بود که به نگرانی های پرسنل امنیتی ، مانند کالاهای قاچاق قاچاقی که توسط MDOC ممنوع شده بود ، گوش داده شود.

به مردم خدمات رسانی می شود

خدمات آزمایشی MAT در چهار مورد از شش مرکز اصلاحی بزرگسالان ایالت راه اندازی شده است تا بر مراقبت از شهروندانی که معیارهای پزشکی را رعایت می کنند و 90 روز از تاریخ آزادی است ، متمرکز شود. این جمعیت متمرکز بر اطمینان از تداوم مراقبت های خلبان بود ، بنابراین برنامه محکمی برای ادامه درمان پس از مرخص شدن مراجعه کننده و مشارکت در برنامه هایی مانند حمایت از همسالان ، کاهش آسیب و تیم های اصلاحی مبتنی بر جامعه وجود داشت. تا نوامبر 2019 ، بخش دسترسی به MAT را به تأسیسات پنجم و سه ماه بعد ، در فوریه 2020 ، به ششمین تأسیسات دیگر MAT – زندان ایالت مین ، گسترش داد.

کمتر از یک سال پس از اجرای آزمایشی ، MDOC برنامه MAT را مجدداً ، شش ماه پس از انتشار ، گسترش داد تا انواع مختلف بوپرنورفین و نالترکسون را به عموم مردم تحویل دهد و برای افرادی که با MAT وارد سیستم می شوند ، از جمله متادون ، تعمیر و نگهداری کند. تا ماه مه 2021 ، معیارهای گزینش شامل شهروندان دو سال دیگر تا آزادی آنها شد. امروزه ، خدمات MAT برای هر کسی که در سیستم اصلاحی مین زندگی می کند ، فارغ از مدت محکومیت ، آزاد است. MDOC با جمعیتی حدود 100 نفر شروع شد و اکنون به حدود 700 بزرگسال در سال می رسد.

هزینه های برنامه و سرمایه گذاران

در سال مالی 2020 ، هزینه های مربوط به خلبان سال اول 1.2 میلیون دلار بود ، از جمله 450.000 دلار از گوردون اسمیت ، مدیر اداره بهداشت رفتاری مین و کنترل افیونی مین. با گسترش در سال 2021 ، هزینه ها طبق پیش بینی افزایش یافت ، اما کمتر از حد انتظار بود و در مجموع به 930،000 دلار نزدیک شد. هزینه مداوم این سرویس حدود 1.5 میلیون دلار است که 500000 دلار کمتر از انتظار عمومی است.

عملکرد و عملکرد برنامه

هنگامی که مین هزینه های مربوط به این خدمات را برآورد می کند ، این بخش می تواند از وجوه جمع آوری شده توسط آژانس های ایالتی و فدرال استفاده کند و کل صرفه جویی را با کاهش هزینه های مربوط به داشتن جمعیت سالم صرف کند. برخی از کارشناسان دارو می گویند برنامه درمانی داخلی مواد مخدر مقرون به صرفه ترین روش برای تجویز متادون به مردم است. علاوه بر درمان ، کارکنان MDOC بر کاهش انگ سوء مصرف مواد مخدر در بین مردم تمرکز کردند. به عنوان مثال ، کارکنان از کلماتی مانند “ساکن” ، “مراجعه کننده” و “فرد مبتلا به اختلال سوءمصرف مواد مخدر” استفاده می کنند تا زبان خود را در زبان گفتاری و مستندات به زبان بدون انگ و در درجه اول شخص محور تغییر دهند. CIS کلمات انتقادی مانند “زندانیان” ، “مشروطین مشروط” و “معتادان به مواد مخدر” را حذف کرده است.

موفقیت

MDOC قصد دارد در آینده دسترسی جهانی به MAT را ادامه دهد و به دنبال برآوردن سایر نیازهای مردم مانند درمان هپاتیت C است.

اطلاعات کلی

دفتر مرکزی اداره تعزیرات مین
25 تایسون درایو ، طبقه سوم
ایستگاه خانه دولتی 111
آگوستا ، ME 04333
(207) 287-2711
https://www.maine.gov/corrections/home

کارمندان کلیدی

رندال لیبرتی ، کمیسر
رایان تورنل ، دکترا ، معاون کمیسر
گری لاپلانت ، مدیر عامل
سوزان گگنون ، مدیر تصحیح تیم بزرگسالان
آنا بلک ، مدیر امور دولتی

دیدگاهتان را بنویسید