صندوق کارگران ایالت نیویورک در حال خشک شدن است زیرا ایالت از پذیرش درخواست های جدید خودداری می کند.


کمک مالی 2.1 میلیارد دلاری دولت به کارگران غیرمجاز تحت تأثیر همه گیری تقریباً تمام شده است.

صندوق اخراج کارگران ، که به افرادی که به دلیل وضعیت مهاجرت قادر به دسترسی به برنامه های دیگر مانند بیکاری یا کاهش همه گیری نیستند ، کمک می کند ، روز جمعه پذیرش درخواست های جدید را متوقف کرد.

از زمان راه اندازی وزارت کار وزارت خارجه در تابستان ، این صندوق 1.2 میلیارد دلار مزایا برای نزدیک به 120،000 متقاضی ارائه کرده است ، بسیاری دیگر در آستانه درخواست هستند. فرماندار کتی هوچول گفت ، این صندوق تا پایان ماه اکتبر بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت خواهد کرد.

هوچول در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جوامع مهاجر در بهبودی ما حمایت می شوند و از اولین روزی که به محل کار آمدم ، متعهد شدم که در اسرع وقت به مردم نیویورک کمک کنم.”

هوچول در هفته اول کار قول داده بود که تأیید برنامه ها و پردازش پرداخت ها را تسریع کند. DOL ایالت همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت در برنامه و آموزش برای درخواست به صندوق کار همکاری کرده است.

تقریباً همه متقاضیان تأیید شده حداکثر 15،600 دلار دریافت کرده اند.

برای دریافت وجه ، متقاضیان باید نشان دهند که تا مارس 2020 در نیویورک اقامت داشته اند (و این کار را ادامه خواهند داد) ، واجد شرایط بیکاری یا مزایای دیگر نیستند. درآمد کمتر از 26،208 دلار در سال قبل از آوریل 2021 ؛ و حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را از 23 فوریه 2020 تا 1 آوریل 2021 به دلیل همه گیری از دست داد.

حامیان می گویند خستگی سریع صندوق کارگران اخراج شده نشان دهنده وسعت تقاضا در سراسر ایالت است. موسسه سیاست های مالی تخمین می زند که این وجوه می تواند توسط 290،000 کارگر در سراسر ایالت استفاده شود ، از جمله 213،000 در شهر نیویورک.

بیانکا گررو ، عضو ائتلاف اخراج شده کارگران می گوید: “دو ماه پس از افتتاح بنیاد ، این کاهش نشان می دهد که چقدر نیویورکی ها به این نجات نیاز دارند.” “دولت هوچول باید به سرعت از منابع مالی خارج شود – اما اکنون زمان پایان پرونده است. هزاران شاکی هنوز در انتظار هستند و منتظر تصمیم دادگاه هستند. این اعتصاب غذای جسورانه 23 روزه برای به دست آوردن این صندوق است.” “همه کارگرانی که تنها درخواست خود را تأیید نکرده اند.

گوئررو گفت که بسیاری از کارگران شایسته به دلیل “موانع جغرافیایی و مسائل سیاسی حل نشده” ، به ویژه در ایالت نیویورک ، جایی که تیم های کمتری برای کمک و درخواست تجدید نظر وجود دارد ، برنامه را کنار گذاشته اند.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت برای به دست آوردن اسناد مورد نیاز خود ، به ویژه کنسولگری ها که با چندین ماه تأخیر روبرو هستند ، تلاش کرده اند.” “ما نمی توانیم کارگران را در سرما ترک کنیم. ما منتظر کار با فرماندار هستیم و قانونگذار ایالتی برای اطمینان از دسترسی کامل و برابر به کارگران بیکار. “

سیاستگذاران دولتی که از صندوق کارگران اخراجی حمایت می کردند ، همچنین خواستار بودجه اضافی و افزایش مزایای بیکاری شدند.

سناتور ایالت کوئینز می گوید: “واضح است که 99 درصد از برنامه های تأیید شده دارای مزایای درجه 1 هستند و واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مودیان مالیاتی را از بی عدالتی مستثنی می کند و از حضور بسیاری از کارگران به ویژه در ایالت های برتر ایالت جلوگیری می کند.” گفت: جسیکا راموس بیانیه مطبوعاتی. ما برای ادامه خدمت به خانواده های کارگر در مسیر بهبود اقتصادی به بودجه بیشتری نیاز داریم. “

اسمبلیممبر به کارمن دی لا روزا گفت: “صندوق اخراج کارگران از درد و رنجی که در جوامع خود در زمان شیوع بیماری همه گیر COVID-19 شاهد بودیم متولد شد.” “ما دیدیم که چقدر ضروری است. بیشتر اوقات ، کمک های مالی به کارگرانی که از خدمات عمومی محروم شده اند ، ارائه می شود.”

دیدگاهتان را بنویسید