طبقه بندی پنج پیشنهاد که در بولتن نوامبر ظاهر می شود


این فقط مبارزه ای نیست که شهردار نیویورک در نوامبر رای دهد. همچنین پنج پیشنهاد وجود خواهد داشت که در صورت تصویب ، بلافاصله از اول ژانویه 2022 اجرایی می شود و در قانون اساسی ایالت گنجانده می شود و تغییر قانونگذاران ایالتی در آینده را برای قانونگذاران ایالتی مشکل می کند.

لازم نیست رای دهندگان به همه پیشنهادات “بله” یا “نه” رای دهند. برخی از پنج پیشنهاد به روز شده ساده در قانون اساسی ایالت است ، در حالی که برخی دیگر تأثیر عمده ای بر قانونگذار ایالت و حزب حاکم دارند.

در اینجا آنچه قبل از ورود به غرفه رای گیری باید بدانید ، آمده است.

پیشنهاد رای شماره 1: روند توزیع مجدد ایالت را به روز کنید

ایالت نیویورک در حال حاضر در حال بررسی خط استان سنا ، مجمع و کنگره است و معمولاً آن را مجددا توزیع می کند. برای اولین بار در تاریخ ایالت ، مسئولیتی که تنها بر عهده قانونگذار بوده و منجر به دعاوی قضایی می شود با کمیسیون مستقل توزیع مجدد (IRC) که به تازگی تشکیل شده است تقسیم می شود.

این کمیسیون ده نفره-که توسط چهار جمهوری خواه ، چهار دموکرات و دو جمهوری خواه و دموکرات انتخاب شده است-برای اولین بار پس از همه پرسی 2014 در قانون اساسی ایالت امسال تشکیل شد. از آن زمان ، نقشه سازان دو پیشنهاد نقشه را اعلام کردند که هدف آنها رهایی روند توزیع مجدد از سیاست است. ARM پس از اعلام شماره های ثبت جدید ایالات متحده در یک دهه بعد ، در حال بررسی این خطوط است.

اما اکنون ، به پیشنهاد رای شماره 1 ، کمیسیون ایالتی قصد دارد در فعالیتهای خود تغییراتی ایجاد کند. پیشنهاد رای گیری از رای دهندگان می خواهد تصمیم بگیرند که آیا قانون ایالت را می توان به شرح زیر به روز کرد.

  • این قانون را حذف کنید که این کمیسیون باید یک مدیر منصوب از جمهوری خواهان و کمیسیونرهای دموکرات داشته باشد.به از آنجا که کمیسیون در حال حاضر دو مدیر اجرایی دارد ، قانون پیشنهادی هیچ تاثیری بر روند توزیع مجدد فعلی نخواهد داشت. اما این می تواند پس از یک دهه تأثیر داشته باشد ، زیرا احتمال دارد دو مدیر اجرایی که توسط یک حزب انتخاب شده اند پس از تشکیل مجدد کمیسیون باز شوند. این باعث حذف دو حزبی می شود ، که وظیفه کمیسیون برای معاف کردن روند نقشه برداری از سیاست را تضعیف می کند.
  • جدول زمانی را کوتاه کنیدبه قانونگذار ایالتی ممکن است نقشه های توزیع شده را تایید یا رد کرده و آنها را برای تلاش دوم به کمیسیون بازگرداند. بر اساس این پیشنهاد ، مهلت ها تغییر کرده و زمان ارسال مجدد نقشه ها به دو هفته کاهش می یابد. اگر قانونگذار ایالت برای بار دوم نقشه ها را رد کند ، قانونگذاران می توانند نقشه های خود را ترسیم کنند ، که باید توسط نمایندگان و فرماندار تأیید شود. پیشنهاد ایجاد یک جدول زمانی فشرده به عنوان یک سناریو تفسیر شد ، که در آن کمیسیون زمان کمتری برای ایجاد اجماع در مورد نقشه ها و اجازه به قانونگذاران ایالتی برای ایجاد نقشه های خود خواهد داشت.

    در عین حال ، کوتاه شدن مهلت به عنوان راهی برای قانونگذاران ایالتی برای تدوین به موقع این نقشه ها در نظر گرفته شد تا نامزدها بتوانند جمع آوری امضا برای رای گیری اولیه ژوئن را آغاز کنند. طبق پیشنهاد ، ده سال بعد ، نقشه ها باید بین 1 نوامبر تا 15 نوامبر ارسال شوند.

  • اطمینان حاصل کنید که همه افراد در ایالت نیویورک در فرایند توزیع مجدد مورد توجه قرار گرفته اند تنها در صورتی که ثبت نام تصمیم بگیرد که آنها را در حساب خود وارد نکند ، از جمله افراد بدون تابعیت و افرادی که در رزروهای بومیان آمریکایی زندگی می کنند ، “خارجی” نامیده می شود. در حالی که این پیشنهاد در قوانین ایالتی است ، در قانون اساسی ایالت وجود ندارد ، که حفاظت کمتری از آن می کند. این پیشنهاد همچنین عبارت “بیگانگان” را حذف می کند.
  • در صورت توافق 7 از 10 کمیسیون منطقه ای که به عنوان “اکثریت عادی” شناخته می شوند ، به قانونگذاران مجلس و سنا اجازه دهید نقشه های منطقه را تصویب یا رد کنند. در حال حاضر ، قانون تصویب این نقشه ها مستلزم دو سوم قانونگذاری است ، محدودیتی که “اکثریت” نامیده می شود ، در صورتی که مجلس و سنا توسط یک حزب کنترل شوند (در حال حاضر). این امر پیامدهای گسترده ای دارد ، زیرا حزب حاکم می تواند نقشه های منطقه را بدون حمایت زیادی از حزب اقلیت بازبینی کند ، و امکان دستکاری گسترده را باز می گذارد.
  • اطمینان حاصل کنید که تعداد زندانیان بر اساس آدرس نهایی منزلشان محاسبه می شود ، نه بر اساس جایی که در حال حاضر در بازداشت هستند. این بدان معناست که یک شهروند شهرستان راکلند که در مرکز اصلاحات کلینتون در شهرستان کلینتون دستگیر شده است ساکن شهرستان راکلند است. این قانون می تواند جمعیت جنوب شهر نیویورک را افزایش دهد ، که می تواند منجر به منابع عظیمی شود. در حالی که این قانون در قوانین ایالتی است ، در قانون اساسی وجود ندارد و بنابراین در مورد ترسیم مجدد نقشه ها در سطح کنگره اعمال می شود.
  • تعداد حوزه های انتخابیه سنای ایالتی را 63 مورد تعیین کنید، 50 به جای 50 ، همانطور که در قانون اساسی ذکر شده است.
  • لغو شرط به نام “مسدود کردن مرز”به ظاهراً نقشه نگاران می توانند یک محدوده منطقه ایجاد کنند که محله شما را به مناطق جداگانه قانونگذاری تقسیم کند. در نتیجه ، محله هایی مانند ریچموند هیل و پارک جنوبی ازن در کوئینز تبدیل به آلمانی سخت کوش شده اند که نماینده هفت منطقه ملاقات کننده است. قانون پیشنهادی یک سیستم سختگیرانه ایجاد می کند که قدرت نقشه سازان را تضعیف می کند و از قرار دادن مرزهای منطقه بین محله ها جلوگیری می کند.

(رأی دادن “بله” یا “نه” به این پیشنهاد همه تغییرات را شامل می شود.)

پیشنهاد رای 2: حق پاکسازی محیط

اصلاحیه پیشنهادی خط زیر را به لایحه حقوق دولت اضافه می کند: “هر کس حق دارد از هوای تازه و آب و محیط سالم برخوردار باشد.” با این حال ، مشخص نیست که اگر دولت این تضمین را برای نیویورکی ها ارائه ندهد ، چه اتفاقی می افتد.

گروه های زیست محیطی ، مانند شورای حفاظت از منابع طبیعی (NRDC) ، یک گروه مدافع که خواستار حفاظت بیشتر از محیط زیست است ، این پیشنهاد را راهی ساده اما م effectiveثر برای اطمینان از یک محیط سالم می دانند. این گروه در بیانیه ای در وب سایت خود در حمایت از قانون گفت که این اصلاحیه “ابزار مهمی برای پاسخگویی دیگران” است و در پنسیلوانیا و مونتانا به تصویب رسید و حفاظت از محیط زیست را تقویت کرد. به اصلاحات مشابه اشاره کرد.

با جمع بندی جوانب مثبت و منفی چنین پیشنهادی ، سادگی قوانین می تواند به دادگاه های نیویورک انعطاف پذیری بیشتری در تفسیر و اجرای قوانین بدهد. اطلاعات بیشتر در مورد اجرای قانون و محیط زیست. تعاریف ، وظایف و مسئولیت های مربوط به حقوق مورد نیاز است. ” به

در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC ، پیتر ایوانوویچ ، مدیر اجرایی مدافعان محیط زیست NY ، که کمپین تبلیغ این پیشنهاد را در سال 2017 رهبری کرد ، گفت که زبان این لایحه به گونه ای طراحی شده است که “هماهنگ با ساختارهای نظارتی موجود” کار کند.

ایوانوویچ گفت: “دیگر بحث کنترل آلودگی نیست ، بلکه جلوگیری از آلودگی است.”

پیشنهاد رای 3: کوتاه کردن ثبت نام ده روزه رای گیری

این پیشنهاد الزام شما را برای ثبت نام برای رای دهی حداقل 10 روز قبل از هرگونه انتخابات در قانون اساسی ایالت حذف می کند. قانونگذار ایالتی باید قانونی را تصویب می کرد که به رای دهندگان اجازه می دهد 10 روز قبل از انتخابات برای رای دادن ثبت نام کنند.

رای مثبت می تواند راه را برای ثبت نام رای دهندگان یک روزه هموار کند.

پیشنهاد رای گیری شماره 4: درخواست رای غیرقابل بخشش

در حال حاضر ، اعلام بیماری یا ناتوانی برای رفتن به پای صندوق های رای یا اعلام اینکه در ناحیه ای که در آن برای ثبت نام در روز انتخابات ثبت نام کرده اید نیستید ، تنها راه رأی دادن است. این پیشنهاد به شما امکان می دهد بدون نظر رأی بگیرید. اما درست مانند پیشنهاد رای گیری شماره 3 ، گام بعدی این است که قانونگذار ایالت را ملزم به تصویب قانون کند.

اندرو کوئومو ، فرماندار سابق ، فرایند عذرخواهی موقت را به دلیل همه گیری ایجاد کرده است ، اما پیشنهاد رأی شماره 4 این امتیاز را برای همیشه به قانون اساسی اضافه می کند. رای گیری بسته ممکن است نتایج انتخابات شهردار را باطل کند.

رای گیری شماره 5 پیشنهاد: گسترش اختیارات دادگاه مدنی نیویورک

در حالی که قضات دادگاه مدنی شهر نیویورک می توانند دعاوی تا سقف 25000 دلار را بشنوند و حل کنند ، همانطور که از 1983 تا کنون چنین بوده است ، این پیشنهاد به آنها حداکثر دو سال فرصت می دهد تا پرونده را بررسی کرده و حل کنند.

در صورت اجرایی شدن این پیشنهاد ، بار قاضیان در دیوان عالی ایالت کاهش می یابد. یک مزیت دیگر برای شما این است که باید زمان کمتری را در مقایسه با دادگاه عالی ایالتی منتظر بمانید تا پرونده شما در دادگاه مدنی نیویورک رسیدگی شود. به جای اینکه ماه ها منتظر بمانید تا پرونده شما در دادگاه عالی ایالتی رسیدگی شود ، ممکن است هفته ها طول بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید