عکس ها: نمایش بزرگ نیویورک مکمل MoMA PS1 است


از سال 2000 هر 5 سال یکبار ، MoMA PS1 در کوئینز نظرسنجی از هنرمندان معاصر را که در نیویورک و اطراف آن زندگی می کنند ، ارائه می دهد. تماس برقرار شد نیویورک عالی، این نمایش علاوه بر اینکه فقط یک موزه سرگرم کننده و تامل برانگیز بود ، آنچه را که در دنیای هنر اتفاق می افتد نیز توصیف کرد.

این بیماری همه گیر ، MoMA PS1 را مجبور کرد پنجمین تکرار نیویورک بزرگ را به مدت یک سال به تعویق بیاندازد ، اما از 7 اکتبر ، این نمایش در نهایت در لانگ آیلند سیتی افتتاح می شود. اگرچه تعداد هنرمندان و مجموعه های بسیار کمتر از استانداردهای کنونی نمایشگاه – 47 نفر ، یا حدود یک سوم بیشتر از سال 2015 – بیش از 300 اثر در سه طبقه وجود دارد. ، انجام دادن نیویورک عالی مثل همیشه متنوع و کامل احساس کنید

کیت فاول ، کارگردان PS1 و یکی از چهار سرپرست نمایش ، به Gothamist گفت: “بیماری همه گیر تحقیقات اولیه ما را بطور اساسی تغییر داد ؛ ما اساساً مجبور بودیم از استودیو در Zoom دیدن کنیم. برای داشتن رابطه کاملاً متفاوت با هنرمندان. مثل شما نیست” دوباره در استودیو قدم می زنید و می توانید به چیزی اشاره کنید یا به کار خود بصری پاسخ دهید ، باید بیشتر در مورد آن صحبت کنید. هنرمندان بهتر از مردم هستند. “

MoMA در نمایشگاه PS1 Great نیویورک حضور دارد

هیچ موضوع واحدی برای این موضوع یا موضوع دیگر وجود ندارد نیویورک عالی شاو ، با این حال ، فاول “دو موضوع بسیار قوی در نمایشگاه نشان داد: یکی در مورد مستند و بایگانی ، و دیگری در مورد سورئالیسم. و آنچه ما را مورد توجه قرار می دهد این است که روش ها می توانند با یکدیگر سازگار باشند. هنرمندان زیادی هستند که مستندها را ترکیب می کنند.”

در اینجا چیزهای زیادی وجود دارد که باید بپذیرید ، اما یکی از موارد مورد علاقه من در این نمایش هفتگی ، نقاشی های رنگارنگ احمد مرسی است که معمولاً با اسب هایی شبیه مواد مخدر به تصویر کشیده می شوند. تیم کانال خیابان شعر “اقتصاد غیررسمی و شعر کالاهای تقلبی” شانگهای را مطالعه خواهد کرد. عکسهای روزنامه نگاری شهری از مرلین ننس و هیرام مریستانی ، 1970-80 ؛ و “Midden” جذاب آلن مایکلسون ، که در آن هنرمند جذامی فیلم هایی از Newtown Creek و Govanus Channel را در پوسته صدف خشک شده سه تنی قرار می دهد و پس زمینه پخش یک آهنگ تماس و پاسخ بومی است.

برای همه چیز برای خود وقت بگذارید. همانطور که فاول می گوید ، “ما همه چیز را در اینترنت در گسترش همه گیری مشاهده کرده ایم ، اما در مواجهه با آثار هنری ، چیزی بیشتر از خود بودن و نتیجه گیری خود نیست. نظر شما در مورد کار چیست؟ و چه احساسی دارید؟ در مورد کاری که انجام می دهید. بنابراین خوشحالم که مردم فرصتی دارند.

MoMA در نمایشگاه PS1 Great نیویورک حضور دارد

نیویورک بزرگ تا 18 آوریل 2022 ادامه خواهد داشت MoMA PS1به بلیط های تمدید شده در حال حاضر موجود است ، ورودی برای بزرگسالان 10 دلار است ، و اثبات واکسیناسیون و ماسک مورد نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید