غذاهای جنوبی – مجله زنده گاستون


چای شیرین و ذرت روی نان کشت می شود …

ما امروز با کریستن روبسون ، صاحبخانه یا آشپزخانه جنوبی صحبت می کنیم

GA: کریستن- کمی از خودت بگو … آیا بزرگ شدی و به مدرسه اینجا رفتی؟

کریستن: من در سالزبری به دنیا آمدم ، اما در لکسینگتون ، کارولینای شمالی بزرگ شدم. مدتی در منطقه تریاد زندگی کردم و سپس در سال 2006 به کوه هالی نقل مکان کردم. قبل از مدرسه ، من از دانشگاه High Point فارغ التحصیل شدم و در حال تحصیل MBA در دانشگاه اشفورد هستم.

GA: چگونه غذا خوردن را شروع کردید؟

کریستن: من از بچگی آشپزی را شروع کردم و به مادرم در آشپزخانه کمک می کردم. عکسهای کوچکی از او دارم که پیش بند روی صندلی روی میز چدنی پوشیده است و در آنجا مرغ سرخ کرده بود. مادرم و پدرم من و دو برادرم را تشویق کردند که عصر در باغ ما کمک کنند. آنها اهمیت مراقبت از باغ و قدردانی از غذاهایمان را به من آموختند. روزهای یکشنبه بعد از کلیسا ، به مادرم کمک می کردم تا ناهار را در خانه درست کند ، زیرا به نظر می رسید که این غذا برای همیشه دوام خواهد داشت ، زیرا همه از ابتدا ساخته شده بود. من فروش غذاهای خانگی را از دبیرستان با پول گاز شروع کردم. من 30 سال است که از آشپزی لذت می برم و با وجود ادامه تحصیل ، حرفه و تجارت ، 3 فرزند بزرگ کرده ام. وقتی مردم نمی خواستند آشپزی کنند یا رویدادهای خاصی را برگزار کنند ، همیشه کمک می کرد.

GA: Southern Kitchen قبلاً یک رستوران خرده فروشی بود ، درست است؟ چه چیزی باعث تغییر شد؟

کریستن: بله ، ما به عنوان رستورانی به کلاس سوم می رفتیم که غذاهای خانگی خوشمزه سرو می کند. پس از فرمان فرمانداران در 18 مارس ، منطقی بود که مدل کسب و کار خود را تطبیق دهم-من هنوز می خواستم به مشتریان خود راحتی راحت غذاهای خانگی را ارائه دهم.

GA: در مورد غذاهای از پیش آماده شده شکرگزاری برای ما بگویید

کریستن: ما بوقلمون به اندازه فردی و خانوادگی ، ظروف پانسمان و سبک خانوادگی را ارائه می دهیم. اگر دوست دارید بوقلمون خود را کباب کنید ، ما شما را با تمام بست ها می پوشانیم. شما می توانید در www.s Southernkitchen.us پیش خرید کنید ، که برای بسیاری از افرادی که امسال نمی توانند عزیزان خود را ببینند سخت است ، بنابراین ما یک وعده ویژه شکرگزاری ارائه می دهیم. ما گزینه های زیادی را ارائه می دهیم!

GA: آیا شما برای گروه های بزرگ مانند مراسم شرکت ها یا کلیساها وعده های غذایی ارائه می دهید؟

کریستن: ما فوتبال دبیرستانی ، کلیساها و عملکردهای شرکتی را ارائه می دهیم. ما بسته ها و قیمت های خود را در وب سایت خود ارائه می دهیم. برخی از نمونه ها عبارتند از: لازانیا ، پای مرغ ، خورشت مرغ ، استیک و آبگوشت سبک محلی ، آب گوشت ، یوکون سیب زمینی ، لوبیا سبز کم و آهسته ، پنیر mac n ، سس صبحانه ، نان میمون ، بیسکویت و سس و میوه. سالاد. نپرس!

GA: من می دانم که پای مرغ شما مانند کیک فروخته می شود-آیا آنها در طول سال در دسترس هستند؟ چه غذاهای دیگری وجود دارد؟

کریستن: بله ، آنها وجود دارند-در تمام طول سال در دسترس هستند! ما تعداد زیادی پای موراویایی و مرغ می فروشیم. پای موراویایی ما یک فیله مرغ خرد شده سفید ، سیب زمینی قرمز ، نخود سبز روشن و برش های هویج کوچک بین یک پوسته تکه تکه شده و یک پای قابلمه است.

قابلمه و تابه

GA: آیا می توانید غذای تازه یا یخ زده را قبول کنید؟

کریستن: همه غذاهای ما با مواد اولیه با کیفیت تازه و منجمد تهیه می شوند. پنیر پیمنتو ما یک محصول تازه و فصلی است. این اطلاعات در وب سایت ما موجود است.

GA: در مورد دسرهای تعطیلات چطور؟

کریستن: بله ، ما انواع شیرینی های تعطیلات را برای شما ارائه می دهیم. من عاشق انتخاب دسرها بسته به زمان سال و میوه های تازه و فصل آن هستم. ما انواع پای میوه درست می کنیم- توت فرنگی مورد علاقه من است !! گاهی اوقات دوست دارم با دستور مامانم ، کیک وکی و خمیر آناناس را به مشتریان ارائه دهم. این مرا به دوران کودکی در آشپزخانه می برد ، جایی که من در تعامل با مادرم و سایر اعضای خانواده بسیار عالی بودم.

GA: “جدید. مواد اولیه محلی و با کیفیت در درب ورودی شما!

“کریستن: ما عاشق استفاده از چیزهای جدید هستیم و در طول فصل محصولات زیادی را از بازار کشاورز کوه هالی خریداری می کنیم. ما به تنهایی گیاهان زیادی می کاریم و سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است از محصولات محلی و عسل استفاده کنیم.” ‘رامیز

GA: پرفروش ترین فروش شما چیست؟ کریسمس و هدایای شرکتی چطور؟

کریستن: پای مرغ به طور مداوم پرفروش ترین است! مردم دوست دارند پای ما و پنیر پیمنتو بدهند (و بگیرند!).

برای اطلاعات بیشتر ، با 704-941-7733 یا www.s Southernkitchen.us تماس بگیریددیدگاهتان را بنویسید