قاضی شکایت علیه ساختمان مورد اختلاف بندر در خیابان 250 واتر را رد کرد


روز چهارشنبه دادخواستی مبنی بر توقف ساخت و ساز ساختمان 850 میلیون دلاری در بنادر واقع در خیابان جنوبی لغو شد ، اما گروه مخالف قول داد به مبارزات خود ادامه دهد.

طرح “کوچکتر” برای 250 خیابان آبی توسط کمیسیون حفظ سایت تأیید شده است. این طرحها که توسط شرکت هوارد هیوز توسعه داده شد ، پس از شکایت مبنی بر اینکه سازه پیشنهادی ، که 470 فوت ارتفاع دارد ، برای عموم مناسب نیست (تکرار قبلی بیش از 900 فوت) مناسب نبود ، زیرا در منطقه تاریخی منطقه واقع شده است ، مورد تجدید نظر قرار گرفت. بندر

نسخه تأیید شده “مختصر” 324 فوت ارتفاع ، 24 طبقه ارتفاع دارد و دارای 270 آپارتمان است که حداقل 70 مورد از آنها به عنوان مسکن مقرون به صرفه محفوظ است. هوارد هیوز همچنین برای حمایت از موزه بندر خیابان جنوبی خیابان کمک های مالی ارائه کرد و خاطرنشان کرد که آپارتمان ها و مشاغل به رونق اقتصاد محلی کمک می کند.

عکس وزن عکس را در بقیه محله نشان می دهد

عکس هوایی که محل فعلی پروژه را نشان می دهد

گلوله

با این حال ، مخالفان ، هرگونه تغییر عمده در محله را ناخوشایند می دانند ، حتی یک بار برای جابجایی پوند استرلینگ ایالت نیویورک لابی کردند. ائتلاف گروهها در تابستان شکایت کرد زیرا کمیسیون این مکانها “با وجود سه برابر ارتفاع ساختمانهای موجود در منطقه” با اجازه ساختمان “از قدرت خود غفلت کرد”.

به گفته Crain’s در نیویورک ، قاضی آرتور Engoron این ادعا را رد کرد و اظهار داشت که تصمیم کمیسیون جاذبه ها “نهایی نیست و بنابراین آماده محاکمه نیست.”

ائتلاف بندر دریایی استدلال کرده است که اخراج تنها می تواند اعتراضی به ساخت ساختمان باشد. ساول شاپیرو ، وکیل دادگستری در بیانیه ای گفت: “مزیت” از دست دادن پیشنهاد “این است که ما در حال حاضر این فرصت را داریم که از زمان اضافی برای توسعه ، اصلاح ، تکمیل و پرداخت درخواست های خود استفاده کنیم.”

علاوه بر این ، کمیسیون حفظ ائتلاف ائتلاف بندری تعهدات “قوانین اساسی برای حفظ آثار تاریخی در نیویورک” را به دلایلی خوب ، یعنی موزه بندری در خیابان جنوبی و / یا مسکن مقرون به صرفه برای تصویب ، تصویب کرده است ، بنابراین باید تغییر کند. به به “

جیمز یولز کرینگ ، سخنگوی شرکت هوارد هیوز ، گفت: “ما از توجه دقیق دادگاه و رد سریع این ادعا قدردانی می کنیم. موافقت می کند که تبدیل شود. یک ساختمان از نظر معماری و متناسب با منطقه تاریخی.”

دیدگاهتان را بنویسید