لایحه ایالتی فاصله هنرمندان و ورزشکاران واکسینه نشده در شهر نیویورک را کم می کند


در آخر هفته گذشته ، جو روگان ، کمدین ، ​​مجری پادکست و علاقمند به ایورمکتین ، علیرغم سکوت مردم در مورد واکسیناسیون یا عدم واکسیناسیون در برابر COVID-19 ، در مقابل جمعیت در مدیسون اسکوئر گاردن اجرا کرد.

اما شهر نیویورک باید حداقل یک دوز واکسن COVID-19 را به سایر افرادی که برای این رویدادها وارد پارک می شوند ثابت کند ، چه آنها در محله ها زندگی می کنند و چه بازیکنان نیویورک نیکس.

تفاوت بین مدیران محلی و افراد خارج از شهر نشان دهنده شکاف در دستورالعمل های شهر است که منتقدان می گویند نه تنها ناعادلانه نیست ، بلکه می تواند تهدیدی برای سلامت عمومی باشد. دفتر مری بیل دو بلاسیو وقتی به طور مستقیم در مورد دلایل استثنای خارج از ایالت سوال شد ، پاسخی نداد ، اما به صنعت سرگرمی اجازه می دهد تا با محدودیت های کمتری بازگشایی شود.

به عنوان مثال ، کایری ایروینگ ، مدافع بروکلین نتز از بازی اخراج شد و از تمرین تیم حذف شد زیرا از گفتن مصدومیت خودداری کرد و مجبور است برای بازی بسکتبال حرفه ای در شهر شوت بزند. اما مسافران واکسینه نشده مجاز به بازی حریف هستند. برادلی بیل ، مدافع واشنگتن ویزاردز در روزهای آینده قرار است با وجود اینکه آشکارا هنوز واکسینه نشده است ، مقابل نیکس بازی کند.

اکنون ، برخی از مقامات منتخب پس از دستور بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک در نیویورک در ماه آگوست ، خواهان بستن این فاصله هستند.

سناتور براد هویلمن ، سناتور ایالت ، گفت: “آنچه که ارسال می شود خبر بدی برای عموم است که هنرمندان و ورزشکاران به نوعی از استانداردهای بهداشتی مانند شرایط واکسیناسیون علیه COVID-19 مستثنی هستند.” ما باید در همه سطوح دولت و جامعه ثابت قدم باشیم. “

این هفته ، هویلمن ، نماینده بخشی از منهتن ، لایحه ای را ارائه داد که فاصله را از بین می برد و همه ورزشکاران ، ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی آنها را واکسینه می کند ، صرف نظر از محل زندگی آنها. با این حال ، هر اقدامی در مورد این لایحه می تواند تا حد زیادی پیش برود – هویلمن هنوز به دنبال حامیان مجمع است و بعید است که قانونگذار ایالت قبل از شروع جلسه بعدی در ژانویه به آلبانی بازگردد. با این حال ، سناتور ایالتی می گوید که اکنون باید اصلاح شود.

هویلمن می گوید: “ممکن است افرادی در بین تماشاچیان واکسینه نشده باشند زیرا سیستم دفاعی جو روگان ضعیف بوده است. آنها ممکن است سرطان یا مشکلات پزشکی دیگری داشته باشند.”

گیل برویر ، رئیس منهتن نیز موافقت کرد. اما با وجود اینکه از لایحه هویلمن حمایت می کرد ، او می گفت که نمی فهمد چرا شهردار دو بلاسیو دستور دوم برای بستن فاصله را صادر نکرده است و بلافاصله اجرا می شود.

بروئر گفت: “شما به چند مورد در بارکلی یا مدیسون اسکوئر گاردن احتیاج دارید. من نمی دانم چه کاری انجام خواهد داد ؛ شاید پرونده در چند هفته بسته شود. چه کسی به آن نیاز دارد؟”

لورا فایر ، سخنگوی شهرداری در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که اولین برنامه ملی واکسیناسیون را در نیویورک اجرا کردیم. تا کنون ، این یک موفقیت باورنکردنی بوده است. ما قانون را مرور خواهیم کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید