لیندا سیمونز ، خبرنگار میسوری به دلیل امتناع از واکسن COVID-19 اخراج شدخبرنگار تلویزیونی کهنه کار مستقر در میزوری هفته گذشته به دلیل امتناع از دریافت واکسن COVID-19 اخراج شد.

لیندا سیمونز ، که 14 سال در KY3 در اسپرینگفیلد کار می کرد ، در فیس بوک نوشت که درخواست معافیت مذهبی از واکسیناسیون توسط شرکت مادر ایستگاه خود را داشته است ، اما رد شد.

سیمونز روز جمعه در یک پست در رسانه های اجتماعی نوشت: “من آزادی ای را که همه ما باید به طور مستقل ایجاد کنیم ، ارزشمند می دانم.”

“من تصمیم بزرگی گرفتم و تصمیم گرفتم اجازه ندهم KY3 ، شرکتی که صاحب تلویزیون گری است ، سلامت شخصی من را انتخاب کند. پس از رد درخواست آزادی من ، دستور واکسیناسیون آنها را انجام ندادم. “

به گزارش The Kansas City Star ، سیمونز یکی از سه کارمند ایستگاه بود که به دلیل انجام ندادن یک مأموریت شرکتی دستگیر شدند.

در مصاحبه با رادیو KSGF ، خبرنگار گفت وقتی فهمید که از آزادی وی محروم می شود احساس “غرق شدن” کرد.

مدیران شرکت به اتفاق آرا موافقت کردند که در طول تابستان واکسن را به همه کارکنان تحویل دهند.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: “شیوع سریع ویروس کرونا خطری ناعادلانه برای کارگران و خانواده های آنها که واجد شرایط واکسیناسیون نیستند ایجاد می کند.”

سیمونز در مصاحبه با این روزنامه گفت برنامه های آینده او نامشخص است.

“من متقاعد شده ام که اراده خدا را در مورد من انجام می دهم. مطمئنم که او برنامه های خوبی دارد! او پست فیس بوک خود را به پایان رساند.

دیدگاهتان را بنویسید