مرکز تناسب اندام Freedom را پیدا کنید


یوگا یک تمرین بسیار م thatثر است که به ایجاد تعادل روحی و جسمی کمک می کند. شکی نیست که حالت ها و نفس های عمیق انجام شده در هر کلاس برای رفاه کلی عالی است.

اما آیا متوجه شده اید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را بهبود می بخشد؟

تمرینات گروهی یوگا فقط شامل کشش و آرامش است. هیچ حرکت بدون هدفی وجود نخواهد داشت و سر (یا وضعیت بدن) هر معلم بر تنفس و وضعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای سلامتی خاصی را به همراه داشته باشد.

یوگا علاوه بر شناخت بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به حفظ تن ماهیچه ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا ورزشی است که تقریباً همه از آن لذت می برند. معلمان می توانند موقعیت ها را کنترل و تغییر دهند تا بدون آسیب و تنش انجام شوند.

این یک تمرین ملایم اما نشاط آور است که هر جوان ، به ویژه مادران تازه متولد شده ، می توانند از آن لذت ببرند و از آن احساس خوبی داشته باشند. بهبودی بیماران از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ افراد مسن با شدت و درد آرتروز سازگار شده اند. و کسانی که مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و درد مزمن لوپوس هستند.

افرادی که اضطراب و افسردگی را تجربه می کنند نیز می توانند با تنفس ، مراقبت از خود و تمرکز بر یک ذهن آرام و شفاف تسکین پیدا کنند.

یوگا با افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، تسکین تنش عضلانی و احساس رفاه کلی دارد.

آیا می توانم یوگا انجام دهم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما تجربه تناسب اندام این گروه نیز انگیزه و مفید است. تنفس عمیق ، کشش و تقویت همراه با دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه امروز ما با چالش های بهداشتی ، کاری و مالی روبرو هستیم. یک ساعت آرامش به بازگرداندن آرامش و بهبود سلامت شما کمک می کند.

آیا نگران ژست های دست نیافتنی و ناراحت کننده هستید؟ می فهمیم. معلمان برای راهنمایی و ارائه یک تجربه راحت و لذت بخش آنجا هستند.

خجالتی نباشید ، یوگا تمرین کنید! اگر می خواهید در مورد این تمرین شگفت انگیز بیشتر بدانید ، با Freedom Fitness با ما تماس بگیرید. ما می خواهیم از تو بشنویم!

دیدگاهتان را بنویسید