مزایای سلامت روان ورزش – کندی تناسب اندام


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی را بهبود بخشد؟ اغلب ما بر مزایای فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم ، اما این مزایای روانی قابل توجهی نیز به همراه دارد. اگر “ارتفاع دونده” را تجربه کرده اید ، منظور ما را می دانید و تأثیر احساسی مثبت ورزش به خوبی در تحقیقات ثبت شده است. به عنوان مثال ، نامزد طرفداران جیمز بلومنتال. یک سری آزمایشات تصادفی در دانشگاه دوک نشان داد که مزایای ورزش برای سلامتی با درمان با داروهای ضد افسردگی قابل مقایسه است.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، احتمالاً ورزش از ذهن شما خارج می شود. با این وجود ، مطالعات نشان می دهد که ورزش های کم اثر نیز می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. زیاد مهم نیست چی تو فقط حرکت کن

به هر حال ، پیوستن به یک باشگاه ورزشی به شما انتخاب بیشتری نسبت به خانه می دهد ، که شانس شما را برای پیدا کردن چیزی که دوست دارید افزایش می دهد. نه تنها این ، بلکه انتخاب سالنی که خدمات بدنسازی منحصر به فردی مانند مشاوره تغذیه رایگان ارائه می دهد ، راه دیگری برای بهبود خلق و خوی شما است.

خواب خوش

سوء تغذیه با بسیاری از مشکلات سلامتی همراه است و تحقیقات نشان می دهد که ورزش می تواند به افراد کمک کند سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت خواب بهتری برخوردار شوند. شواهد واضح است: اگر یک برنامه تمرینی را شروع کنید ، زیبایی شما به زودی دوباره به خواب می رود.

بهبود تصویر از خود

ورزش منظم و خواب نه تنها ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و انجام اهداف کوچک نیز می تواند برای عزت نفس شما شگفتی ایجاد کند. احساس اینکه می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند قدرت نفس شما را افزایش دهد. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن برنامه ورزشی را شروع می کنند ، به سرعت به مزایای بهبود سطح استقامت پی می برند.

افزایش انرژی

این استقامت جدید نه تنها به شما در رسیدن به اهداف شما کمک می کند ، بلکه شما را به تمرینات دیگر نیز سوق می دهد. همه کسانی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده اند می دانند که حتی انجام ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است ، بنابراین افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

ورزش می تواند در نهایت شما را مولدتر کند ، اما وقتی مشکلات روحی و روانی انرژی شما را کاهش می دهد ، شروع به کار دشوار است. در اینجا برخی از نکات را باید در هنگام شروع یک برنامه تناسب اندام جدید در نظر بگیرید.

نحوه شروع یک جلسه و پیگیری آن

تناسب اندام کندی دارای چندین مکان در سراسر جنوب جرسی است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی ما در ترنسویل ، نیوجرسی یا سایر سایتها در ساوتجرسی هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید