هانتر بایدن ، رئیس سابق اخلاق اوباما ، پساکی را به دلیل امتناع از س knالات ناک اوت کرد


رئیس سابق دفتر اخلاق دولت فدرال زیر نظر باراک اوباما روز چهارشنبه جن پساکی سخنگوی کاخ سفید را پس از حذف سوالات هویت خریدار هنر هانتر بایدن ، مورد انتقاد قرار داد.

هفته گذشته روزنامه پست گزارش داد که پنج نسخه از پسر اولش هرکدام 75000 دلار فروخته شده است و تیمی از وکلای دادگستری در حال بررسی خریدارانی هستند که در نمایشگاه آینده در نیویورک حضور خواهند داشت.

پساکی در جلسه توجیهی روز سه شنبه گفت: “من می دانم که این موضوع مورد علاقه شما است ، اما دوباره کار گالری است.” “ما هنوز نمی دانیم و نمی دانیم چه کسی این عکس را خریداری کرده است. و رئیس جمهور به پسرش افتخار می کند.”

سخنگو سپس سایر تحقیقات در این زمینه را متوقف کرد: “آیا س anotherال دیگری داشتید؟ در غیر این صورت ، ما به موضوعات دیگر می پردازیم. بسیاری از اتفاقات در جهان رخ خواهد داد.”

این واکنش خشم والتر شائوب را برانگیخت که در دوره دوم ریاست جمهوری اوباما ریاست بخش اخلاق دولت آمریکا را بر عهده داشت و در تابستان 2017 این سمت را ترک کرد.

جن پساکی سخنگوی کاخ سفید
جن پساکی سخنگوی کاخ سفید گفت دولت بایدن “نمی داند چه کسی این عکس را از هانتر بایدن خریداری کرده است.
عکس توسط AP / سوزان والش
شکارچی بایدن در یک نمایشگاه هنری در Milk Studios ، California ، Hollywood.
گفته می شود هانتر بایدن پیش از این حداقل پنج چاپ به قیمت هر کدام 75000 دلار فروخته است.
اینستاگرام

شاوب در مورد موضوعی طولانی در توییتر گفت: “این سوالات مشروع هستند.” “شنیدن آن بسیار ناراحت کننده است [Psaki] پیامی ارسال کنید که WHO فکر می کند عموم مردم حق ندارند درباره اخلاق بپرسند. پس از 4 سال گذشته ، این س questionsالات هرگز مهم نبوده اند. می دانم که این ایده رایج نیست ، اما مهم است. “

شاب و سایر قوانین اخلاقی کارشناسان دولتی بارها هشدار داده اند که فروش هنر شکارچی بایدن علاقه خریداران را برانگیخته است که می خواهند رضایت دولت پدر خود را جلب کنند. این س afterالات پس از آن مطرح شد که نامزد بایدن برای سفیر در هند ، شهردار لس آنجلس ، اریک گارستتی ، در اوایل این ماه از برنامه پسر اولش در هالیوود دیدن کرد.

“طبق برنامه پیشرو در جهان ، رئیس ستاد دولت می تواند با فروشنده همکاری کند تا افکار عمومی را در مورد هویت افرادی که مبالغ هنگفتی برای اقلامی که ارزش ذهنی برای اعضای خانواده رئیس ندارند می پردازند ، در تاریکی نگه دارد. ارزش داخلی ، ”شاوب چهارشنبه گفت. اگر ترامپ باشد ، Sz [Jinping] یا [Vladimir] بدون شک پوتین این اولین ورود خانوادگی یا وسیله ای برای انتقال پول نقد در عوض را ایجاد خواهد کرد. شکی نیست که ظاهر درآمدزایی از ریاست جمهوری غیر طبیعی است. “

این منبع به روزنامه پست گفت که گالری جورج برگس هفته گذشته یک فرایند نمایش پیش از نمایشگاه را برگزار کرد که به اوایل سال آینده موکول شد. معلوم نیست چه کسی تیم قانونی را برای انجام تحقیقات استخدام کرده است.

شاوب ، منتقد مکرر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، در حساب توئیتر خود نوشت که در حالی که رفتار نادرست 45 رئیس جمهور “بدتر” است ، تفاوت “ناچیز” است.

هانتر بایدن
والتر شائوب ، رئیس سابق بخش اخلاق دولت فدرال ، گفت که رئیس جمهور جو بایدن به رفتار “سودآور” هانتر اجازه می دهد.
ZUMAPRESS.com
اریک گارستتی شهردار لس آنجلس
گزارش شده است که اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس از اولین نمایش هنری هانتر بایدن در هالیوود دیدن کرده است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

او گفت: “همه چیز بدتر است زیرا بایدن به عنوان وسیله نقلیه علیه ترامپ دوید.” “بنابراین پیام این است که بهتر از ترامپ نیست ، استاندارد بسیار پایینی است ، اما برعکس ترامپ است ، حتی بدتر.”

رئیس جمهور بایدن روز جمعه هنگام خروج از کاخ سفید پرسید که آیا نگران فساد احتمالی در تجارت هنری پسرش است.

بایدن در گفتگو با The Post گفت: “شما باید مرا مسخره کنید.”

شاوب در توییتر نوشت: “البته ، هانتر یک شهروند شخصی است و می تواند هر کاری که وجدانش به او می گوید انجام دهد.” “اما وطن پرست با چنین درآمدی سروکار ندارد. رئیس جمهور نباید او و کارکنانش را مجبور به دفاع از او و پاسخ به سالات کند.”

والتر شاوب مدیر سابق دفتر اخلاق دولتی در دولت اوباما است.
والتر شاوب ، رئیس سابق دفتر اخلاق دولت فدرال ، کاخ سفید را متهم کرد که “عموم مردم حق ندارند درباره اخلاق بپرسند” در مورد هنرنمایی های هانتر بایدن.
گتی ایماژ

ارتباط پسر بزرگتر بایدن با تجارت اغلب نامشخص است.

هنگامی که بایدن معاون رئیس جمهور بود ، هانتر بایدن سالانه 1 میلیون دلار در هیئت مدیره شرکت انرژی اوکراینی Burisma ، علی رغم تجربه مربوط به صنعت ، درآمد داشت ، در حالی که پدرش سیاست دولت اوباما در قبال اوکراین را رهبری می کرد.

بر اساس یک تبلیغ تجاری که اخیراً منتشر شده است ، هانتر بایدن هنوز صاحب یک شرکت سرمایه گذاری چینی است که 12 روز پس از پیوستن پدر و سربازانش به وی در سفر به پکن در دسامبر 2013 ایجاد شد. وال استریت ژورنال گزارش می دهد که این شرکت متعلق به شرکت های دولتی چین است.

اسناد و عکس های گرفته شده از لپ تاپی که قبلاً متعلق به هانتر بایدن بود نشان می دهد که جو بایدن در سال 2015 با گروهی از شرکای پسرش از جمله سه نفره قزاقستانی و میلیاردر روسی یلنا باتورینا و همسرش ، یوری لوژکوف ، شهردار سابق مسکو در یک شام در دی سی شرکت کرد. در گزارش سنا که در ماه سپتامبر منتشر شد ، شرکت مرتبط با هانتر بایدن 3.5 میلیون دلار در سال 2014 از باتورینا گزارش کرد.

عکس نشان می دهد که بایدن در حال عکس گرفتن با یک گروه قزاقستانی است و یک روز بعد ، وادیم پوجارسکی ، مدیرعامل Burisma ، از طریق ایمیل به پسر دوم وقت خود از طریق فرصتی برای ملاقات با پدرش تشکر کرد.

عکس ها و ایمیل های منتشر شده توسط The Post همچنین نشان می دهد که جو بایدن فرزند خود و گروهی از شرکای تجاری مکزیکی را در سال 2015 در محل اقامت رسمی معاون رئیس جمهور پذیرفته است. در سال 2016 ، هنگامی که هانتر بایدن در سفر هوایی خود به مکزیک در نیروی هوایی بود ، به یکی از شرکایش ایمیل زد و گفت: “پس از اینکه همه کسانی را که خواستم با شما بیاورم آوردم ، با او تعامل کرد. از عدم دریافت پشتیبانی تجاری شکایت کرد. کاخ سفید F’ing و معاون رئیس جمهور و مجلس نمایندگان. “

شهردار سابق مسکو یوری لوژکوف (چپ) و همسرش ، زن تاجر ، میلیاردر یلنا باتورینا (راست)
در آن زمان ، جو بایدن ، معاون رئیس جمهور و هانتر با شرکای تجاری مانند یلنا باتورینا میلیاردر روسی و یوری لوژکوف شهردار سابق مسکو شام می خوردند.
گتی ایماژ
سپس جو بایدن معاون رئیس جمهور و پسرش هانتر
وی سپس در دوران مدیریت جو بایدن ، معاون رئیس جمهور و هانتر اوباما ، در معاملات تجاری مخفی با اوکراین ، چین و مکزیک تجربه کسب کرد.
WireImage

در سال 2017 ، ایمیلی از لپ تاپ هانتر بایدن اختصاص 10 درصد از “مرد بزرگ” را به عنوان بخشی از یک قرارداد امیدوارکننده با یک شرکت انرژی چینی توصیف کرد. تونی بابولینسکی ، شریک تجاری سابق هانتر بایدن ، جو بایدن را “مردی بزرگ” نامید.

با گزارش استیون نلسون



دیدگاهتان را بنویسید