همه یا هر چیزی به قمار نزدیک نمی شود ، که برای سلامت عمومی مضر است


ویرجینیای غربی ، یکی از فقیرترین ایالت های ایالات متحده ، با یک بحران دوقلو روبرو است – این به طور همزمان به مرکز بحران مواد افیونی در آمریکا و یک رویداد مهم تبدیل شده است. شیوع HIVبه اگر سیاست گذاران به علم توجه کرده و ابتکارات موفقی را برای کاهش آسیب ها و نه بدتر کردن آنها تصویب کرده بودند ، می توانستند از وضعیت فاجعه آمیز جلوگیری کنند.

متأسفانه ، این واضح ترین نمونه از روند نگران کننده در سراسر جهان است. حتی در اروپا ، جایی که مراقبت های بهداشتی به طور کلی بسیار آینده نگرتر است ، قانون گذاران شکست می خورند زیرا نتوانسته اند محصولات کمتری مانند سیگارهای الکترونیکی را در تلاش برای ترک سیگار قرار دهند. ادعاها زندگی 700000 اروپایی سالانه در همین حال ، کانادا معتقد است که تبخیر یک ابزار مهم برای دستیابی به تولید بدون دود است ، اما حتی در آنجا ، دولت های استانی و فدرال از استراتژی های کاهش آسیب با بودجه لازم حمایت نمی کنند. برای دستیابی به موفقیت واقعی ، سیاست گذاران باید با بهبود تدریجی و کاهش ریسک به جای انتظارات غیرواقعی ، رویکرد واضح تر و دقیقتری نسبت به سلامت عمومی اتخاذ کنند.

اپیدمی که نمی توان به طور کامل از آن جلوگیری کرد

تعدادی از تشخیصهای جدید مرتبط با دارو در ارتباط با HIV در شهرستان کاناوه ، ویرجینیای غربی دو برابر شد از سال 2019 تا 2020. سال گذشته ، 35 مورد تشخیص این استان – نوک کوه یخ عفونت های پیش بینی نشده – 150 برابر بیشتر شهری بود. متأسفانه ، شیوع سریع بیماری اغلب نتیجه سیاست های نادرست دولت است – در واقع ، این افزایش قابل مشاهده است. بسته تبادل سوزن رسمی منطقه در سال 2018.

چندین دهه تحقیقات نشان داده است که تعویض سوزن آسیب های ناشی از مصرف مواد مخدر را به طرق مختلف کاهش می دهد: آنها شیوع بیماری هایی مانند HIV را کاهش می دهند ، مرگ ناشی از مصرف بیش از حد را متوقف می کنند و مصرف مواد مخدر را کاهش می دهند. احتمال درمان گیرندگان را افزایش می دهد. با این حال ، مقامات ویرجینیای غربی مرکز را تعطیل کردند و استدلال کردند که استفاده از مواد مخدر را تشویق می کند. پژوهش شکستن این نظریه با این حال ، سازمان های داوطلب سعی کردند این شکاف را پر کنند لایحه جدید عملیات در اوایل ماه جاری آنها را مجبور به تعلیق عملیات کرد و آنها را مجبور کرد از طریق تعداد نامناسبی از حلقه های نظارتی عبور کنند. کارشناسان بهداشت عمومی در مورد وقایع زیر هشدار داده اند: موج فاجعه بار فاجعه های بهداشتی ، از جمله افزایش تصاعدی میزان ابتلا به HIV.

پیچ و مهره بدون پایه

موضع غیرعملی قانونگذاران آمریکایی در مورد مصرف مواد مخدر با بسیاری از کشورهای اروپایی متفاوت است. به عنوان مثال ، پرتغال تحت تعقیب قرار گرفت در سال 2001 ، مالکیت مواد مخدر در مقیاس کوچک-و از آن زمان تعداد عفونت های HIV ، مصرف بیش از حد و جنایات مربوط به مواد مخدر-به شدت کاهش یافته و تعداد افراد به طور چشمگیری کاهش یافته است. جستجو کردن درمان افزایش یافت

اصرار پرتغال مبنی بر اینکه سوءمصرف مواد مخدر به عنوان یک بیماری تلقی می شود نه یک جنایت ، یک برنامه قوی است ، اما اروپا نمی تواند همیشه دیدگاه خود را در مورد کاهش آسیب ها داشته باشد. برای مثال مصرف نیکوتین را در نظر بگیرید. اتحادیه اروپا وجود دارد 12 بار افراد سیگاری ، درست مانند افراد سیگاری ، نتایج شگفت انگیزی را در کمک به مردم برای ترک این عادت به طور کامل نشان داده اند ، حتی اگر آخرین روش بسیار ایمن تر باشد.

عدم موفقیت سیاستمداران اروپایی در حمایت از دستگاه های کاهش آسیب منجر به عواقب خطرناکی شده است: 59 درصد اروپایی ها مرتکب اشتباه می شوند باور كردن سیگار کشیدن خطرناک تر از سیگار کشیدن است ، اما تحقیقات گسترده نشان داده است که سیگارهای الکترونیکی 95٪ مضر کمتر نسبت به محصولات سنتی دخانیات همچنین مشخص شد آنها حضور دارند مlyثر است به افراد اجازه می دهد سیگار را نسبت به روش های دیگر ترک کنند. فقط در سال 2017 ، تمام شد 50 هزار انگلیسی آنها با استفاده از vaping به عنوان یک وسیله تعویض ، آخرین سیگار خود را برداشتند.

با این حال ، “طرح سرطان” اخیر اتحادیه اروپا شامل استفاده از وسایل کاهش آسیب مانند سیگارهای الکترونیکی ، نقاشی نیست. انتقاد شدید کارشناسان مواد مخدر هشدار می دهند که این را درک نخواهند کرد و بدون کاهش خسارت نمی توان به رویاهای اتحادیه اروپا برای تولید بدون دود دست یافت.

دو قدم جلو ، یک قدم عقب به کانادا

در عین حال ، تنظیم کننده های کانادایی از مزایای بالقوه روش های جایگزین برای کاهش مصرف دخانیات آگاه هستند. قانون تنباکو و محصولات بخار به عنوان یک جزء کلیدی در دستیابی به آنها در نظر گرفته می شود نیشون کاهش سطح سیگار کشیدن به کمتر از 5 درصد از مردم تا سال 2035. باز هم ، الف شهرت مطالعه BMJ پایین است به نظر می رسد تلاش برای ارتباط سیگارهای الکترونیکی با سیگار کشیدن جوانان سیاستمداران را مرعوب کرده است. اگرچه نویسندگان روزنامه اشتباهات کار خود را تصدیق و تصحیح کردند ، اما بودجه های بعدی بودجه ای برای حمایت از بخار دریافت نکرد – یک اشتباه غم انگیز که می تواند مبارزه کانادا با سیگار را به طور جدی مختل کند.

در واقع ، مقامات کانادایی تمایلی به حمایت از طرح های پول سالم با پول سرد نداشتند. آ فقط 1٪ بودجه سالانه وزارت بهداشت برای مبارزه با داروها اختصاص داده شده است. به عنوان مثال ، ساسکاچوان تنها مکانی است که مصرف مواد مخدر کنترل می شود و هیچ پولی پاداش نمی گیرد ، اگرچه چنین مراکزی هم جان و هم پول را نجات می دهد.

ما به رویکردی دلسوزانه و واقع بینانه نیاز داریم

این واقعیت که در سال 2020 حداقل 345 نفر بر اثر مسمومیت دارویی در ساسکاچوان جان خود را از دست دادند (بیشترین موارد ثبت شده) نشان می دهد که فرش هنگام نیاز در زیر پای نیازمندان قرار داشت. این همان رویداد اپیدمی HIV است که ویرجینیای غربی را ویران کرد – و دلایل مالی حمایت از استراتژی کاهش آسیب از اقدامات بشردوستانه حمایت می کند. تحقیقات ایالات متحدهبه عنوان مثال ، هر دلار صرف برنامه های درمانی بیش از یک دلار در هزینه های کاهش جرم و سرمایه گذاری در طرح های مبادله سرنگ صرفه جویی کرده است. بازگشت 600٪ هزینه های مربوط به HIV فقط.

پس چرا سیاستمداران سراسر جهان از گوش دادن به علم امتناع می ورزند و اصرار ندارند که با رفتارهای خطرناک ارتباطی داشته باشد؟ منطق این نوع استدلال این است که اگر شما کامل نیستید ، بهتر بودن هیچ فایده ای ندارد ، اما همه شواهد خلاف این را ثابت می کند و نشان می دهد که سیاستمداران از ویرجینیای غربی تا بروکسل تا ساسکاچوان باید از یک رویکرد منطقی حمایت کنند. حفاظت از سلامت شهروندان

اگر می خواهید به International Policy Digest نامه بنویسید – لطفاً به ما ایمیل کنید [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید