ویلو اسمیت گفت یک تعقیب کننده “کودک باز” به خانه او نفوذ کرد


ویلو اسمیت از ترسناک ترین اتفاقات زندگی اش می گوید.

“یک دقیقه صبر کن!” خواننده گزارش داد که در دسامبر 2020 ، یک تعقیب کننده وارد خانه او در لس آنجلس شد و او احساس “شکستگی” کرد.

خوشبختانه اسمیت 20 ساله در زمان وقوع این حادثه حضور نداشت ، اما همچنان به دادگاه اعتراض کرد و درخواست دستور بازداشت برای این مرد در ماه مارس کرد.

مادر اسمیت ، جیدا پینکت اسمیت ، 50 ساله و مادربزرگش ، آدرین بانفیلد-نوریس ، 67 ساله می گویند: “او اساساً الگوهای من را در پیش گرفت.”

“وقتی در ماه دسامبر به تعطیلات خانوادگی رفتیم ، او [the stalker] واقعاً به خانه من آمد و وقتی ما آنجا نبودیم وارد شد. زمانهای احمقانه ، دیوانه کننده ، “او به یاد می آورد. “خدا را شکر که من آنجا نبودم.”

این ستاره پسر سابق ادامه داد: “او کودک دوست بود. من مجبور شدم به دادگاه بروم و در این مورد شهادت دهم.”

سپس پینکت پوزخندی زد و گفت که در پشت خانه “اردوگاه کوچکی” پیدا کرده است که برای منتظر بازگشت استالکر اسمیت ساخته شده است.

مادر مدافع پلیس را به محل حادثه فرا خواند و گفت دخترش “بارگیری شده و محافظت شده است”.

“یک بار آنها هستند [the police] پینکت اسمیت گفت: “ما همه مدارک مورد نیاز خود را از داخل دریافت کردیم ، ما مجبور بودیم همه چیز را از یخچال بیرون بیاوریم زیرا می ترسیدیم او چیزی در نوشیدنی یا غذا بگذارد تا آن را به زمین بیندازد.” بود. خمیر دندان ، همه چیز. همه چیز در خانه باید برود. “

اسمیت ، که پس از انتشار تک آهنگ “Whip in My Hair” در 9 سالگی مشهور شد ، می گوید که استالکر در ابتدا تلاش کرد تا با او به صورت آنلاین ارتباط برقرار کند.

وی مهاجمان سایبری را “حیله گر” توصیف کرد: “آنها به حساب های رسانه های اجتماعی شما توجه می کنند ، اقدامات شما چیست و این مرد سالها با من چه کرده است”.

اسمیت در قسمت آخر با مادرش ، جادا پینکت اسمیت و مادربزرگش ، آدرین بانفیلد نوریس صحبت کرد. "چت روی میز قرمز"
اسمیت با مادرش ، جادا پینکت اسمیت و مادربزرگش ، آدرین بانفیلد نوریس ، در قسمت پایانی گفتگوی میز قرمز صحبت کرد.
مکالمات میز قرمز / فیس بوک

افشاگری های اسمیت یک هفته پس از آن صورت گرفت که پدرش ، ویل اسمیت ، 53 ساله ، تأیید کرد که وی آشکارا با پینکت اسمیت ازدواج کرده است.

شاهزاده جدید بل ایر ، پینکت اسمیت در گفتگو با GQ اذعان کرد که رابطه او با تک همسری شروع شد ، اما سپس تکامل یافت.

اسمیت به مجله گفت: “جادا هرگز به ازدواج سنتی اعتقاد نداشت … جادا اعضای خانواده ای داشت که روابط نامتعارفی داشتند. بنابراین او متفاوت از من بزرگ شد.”

او گفت: “من قصد ندارم راه خود را به هیچ کس پیشنهاد کنم. این راه را به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم.” اما آزادی هایی که به یکدیگر می دهیم و تجربیات حمایت بی قید و شرط بالاترین تعریف از عشق است. “

دیدگاهتان را بنویسید