چرا برخی از متخصصان بهداشت با وجود داده های پزشکی خود در واکسیناسیون مردد هستند


آرلین مرتنز بدترین بیماری همه گیر COVID را به عنوان تکنسین مراقبت از بیمار در بیمارستان Kingsbrook در فلتبوش مشاهده کرد. در اولین موج بروکلین ، او بیمار را قبل از خاکستری شدن مشاهده کرد و پس از تلاش برای رساندن اکسیژن به ریه ها ، جان خود را از دست داد. او فقط می توانست دستانش را بگیرد و امیدوار بود در آخرین لحظه احساس تنهایی کند.

او گفت اما وقتی زمان دریافت واکسن COVID-19 او فرا می رسد ، داروی وعده داده شده توسط سران در نهایت به همه گیری پایان می دهد.

“این بدن من است ، این معبد من است و هیچکس [has] حق مجبور کردن من به انجام کاری که نمی خواهم انجام دهم ، ”او گفت ، شاید در چهار یا پنج سال دیگر به این موضوع فکر می کرد.

بی میلی شدید او مظهر یک روند کوچک اما مهم در بین متخصصان بهداشت است. حتی قبل از ظهور COVID-19 ، میزان واکسیناسیون متفاوتی برای واکسن های آنفلوانزا در هر سال مشاهده می شد-بیشترین میزان تحت پوشش پزشکان و پس از آن پرستاران قرار می گرفت. طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها ، دستیاران و دستیاران پرستاری یک چهارم پزشکان و پرستاران دریافت کننده واکسن آنفولانزا را تشکیل می دادند.

واکسن های COVID-19 باعث ایجاد این تردید در جریان اصلی می شود. هنگامی که واکسن ها می توانند در صنعت ظاهر شوند و اکنون به واقعیت تبدیل شده اند ، اعتراضات مکرری در بین متخصصان پزشکی وجود داشته است. قبل از دستور نیویورک ، از هر پنج کارمند بیمارستان یک نفر واکسینه نشده بود و سطح بالاتری از تردید در بین کارکنان خانه سالمندان وجود داشت.

مخالفت سرسختانه برخی از کارکنان بهداشت و درمان ، که با دستان خود ویران کننده ترین اثرات همه گیری را مشاهده کرده اند ، این پرسش را ایجاد کرده است که چرا متخصصان علمی ممکن است از درمان خودداری کنند. متخصصان سلامت عوامل متعددی را ذکر می کنند ، به عنوان مثال ، متخصصان سطح پایین بهداشت از فرایند تصمیم گیری در مورد الزامات محل کار حذف می شوند.

سایر عوامل کلیدی عبارتند از: افزایش اطلاعات غلط در مورد واکسن ها و برنامه آموزش پزشکی برای مبارزه با اطلاعات غلط ، به ویژه کارهای پرستاری. در بهار امسال ، انجمن کالج های پرستاری آمریکا کمک 100،000 دلاری را برای تقویت منابع آموزشی واکسن که توسط CDC تأمین می شود برای دانشجویان و ارائه دهندگان آغاز کرد.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژی در کلینیک شیمی درمانی و استاد پرستاری در کالج هانتر ، می گوید: “پرستاران قربانی اطلاعات غلطی هستند که توسط متخصصان غیر پزشکی منتشر شده است.”

همین امر در مورد سایر متخصصان بهداشت مانند Meertens صادق است. Meertens اظهار داشت که با وجود عکس هایی که بیش از یک دهه تحقیق را شامل شده است ، نگران سرعت ساخت واکسن ها است. او گفت که فیلم هایی را در واتس اپ دیده است که عوارض جانبی واکسن های COVID-19 را نشان می دهد. ویدئوهای دیگری که او ارسال کرد ، سخنرانان جنبش ضد واکسن بودند که حتی قبل از همه گیری اطلاعات نادرست را منتشر می کرد.

هشت ماه بعد ، هنگامی که او در اواسط ماه اوت اعلام کرد که دولت پرسنل پزشکی مانند او را موظف به دریافت واکسن می کند ، وی ادامه داد. او با وجود دوزهای صدها میلیون دریافت کننده که نشان دادند این دارو بی خطر و مثر است ، خشمگین شد.

مرتنس می گوید: “من از اجبار آنها به انجام کارهایی که ما نمی خواهیم انجام می دهیم متنفرم.”

واکسن ها به سادگی پذیرفته شدند زیرا می دانستیم که آنها کار می کنند. ما می دانستیم که زندگی آنها را نجات داد.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژی کالج هانتر

مارکوس مدتهاست که تلاشهای خود را برای مبارزه با چنین تردیدها و تبلیغات واکسیناسیون آشکار رهبری می کند ، از جمله در طول همه گیری سرخک در سال 2019 ، که جوامع یهودی ارتدوکس در شهر نیویورک و شهرستان راکلند را درگیر کرد. بیماری همه گیر اخیر کار او را تشدید کرده است ، و او بیشتر وقت آزاد خود را صرف مبارزه با اطلاعات غلط در مورد واکسن های COVID-19 می کند که در بین همکارانش در فیس بوک منتشر می شود.

در بیمارستان ها و کلینیک هایی که در آن کار می کرد ، و در شبکه حرفه ای خود ، مارکوس از نظر حرفه ای و سیاسی متوجه اشکال حدیثی تردید واکسن شد. در بهار امسال ، گروه سیاست سلامت KFF روند مشابهی را با کادر پزشکی قبلی ذکر کرد: اعتماد به واکسن در میان دموکرات ها بالا بود. کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند ؛ سفید یا اسپانیایی بر اساس مطالعه ای که به طور همزمان در مجله بهداشت عمومی منتشر شد ، شایع ترین نگرانی متخصصان بهداشتی که در واکسیناسیون تردید دارند ، مربوط به ایمنی ، اثربخشی و عوارض جانبی احتمالی واکسن های COVID-19 است.

این تقسیمات در طول تابستان ادامه داشت و حتی گزینه دلتا منجر به موج دیگری از بیماری و بستری شدن در بیمارستان شد. یک نظرسنجی سراسری از کارکنان بهداشتی که توسط پروژه ایالت COVID-19 در ماه آگوست منتشر شد ، نشان داد که میزان واکسیناسیون در بین کارکنان بهداشتی با حقوق بالا و تحصیلات بالا بیشتر است. همچنین باعث ایجاد شکاف در بین کارکنان پزشکی شد که خود را دموکرات می نامیدند – میزان واکسیناسیون این گروه بیش از 80 درصد بود. مقامات بهداشت جمهوریخواه کمتر از 70 درصد گزارش کردند. به طور جداگانه ، KFF نتایج مشابهی را برای عموم مردم به دست آورد.

مارکوس گفت که نگران است که آموزش پرستاری در مقطع کارشناسی به روز نشده باشد تا ابهام واکسن ها را منعکس کند. هنگامی که او از سال 2008 تا 2010 دانشجوی شیردهی بود ، معلمانش در رشته هایی مانند واکسن یا اپیدمیولوژی عمیق نبودند و به او یاد ندادند که چگونه تحقیقات علمی را زیر سوال ببرد. این دوره ها تا مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ادامه نداشت.

اختلاف قدرتهایی که در این نهادها مشاهده می کنیم ، مسائل ناامنی را تشدید می کند.

دکتر یاسمین تراورز ، دانشیار ، کالج پرستاری روری مایرز ، نیویورک

وی گفت: “واکسن ها بسیار ساده گرفته شد زیرا ما می دانستیم آنها چه می کنند. ما می دانستیم که آنها زندگی را نجات دادند. این به سادگی تایلنول بود. شما نیازی به درسی در مورد علت عملکرد تایلنول ندارید.” آنها می خواهند ، و البته آنها درست می گویند ، اما این بدان معناست که آموزش باید برای این ارائه دهندگان تغییر کند. “

دکتر یاسمین تراورس ، دانشیار دانشکده پرستاری روری مایرز ، دانشگاه نیویورک ، گفت که علاوه بر اصلاح برنامه درسی و حذف اطلاعات غلط ، کارکنان پشتیبانی ، مانند دستیاران پرستاری و تکنسین های مراقبت از بیمار ، – گفتند که باید سهم قابل توجهی در تحقق آینده دارد. دستورالعمل سلامتی وی از مثال “دستیار سفیران پرستاران” نام برد تا مدیران بیمارستان بتوانند به طور منظم مشورت کنند تا مشکلات کارکنان را زود شناسایی کرده و ایده هایی برای نحوه برخورد با آنها ارائه دهند.

تراورس گفت: “تفاوت های قدرت ما در این موسسات بی اعتمادی را که بین این گروه ها مشاهده می کنیم تقویت می کند.” آنها باید در گروه تصمیم گیرنده باشند ».

همانطور که نیویورک و کشور به سمت پاییز حرکت کردند و با موج بالقوه دیگری روبرو شدند ، دستورات بهترین گزینه برای بهبود نرخ واکسیناسیون در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی شد. داده های اولیه نشان می دهد که تقاضا برای اکثر کارکنان بهداشتی شهر نیویورک با هدف افزایش نرخ ایمن سازی صورت می گیرد. از زمان اجرایی شدن این دستور در هفته گذشته ، نزدیک به 90 درصد از کارکنان بیمارستان ها و خانه های سالمندان به طور کامل واکسینه شده اند ، در حالی که این میزان در ماه و نیم قبل از اعلام این قانون حدود 75 درصد بود.

Meertens ، که اکنون در بیمارستان بروکدیل کار می کند ، تا آخرین لحظه تحمل کرد. هنگامی که هیچ خطری برای از دست دادن شغل وجود نداشت ، او اولین دوز واکسن COVID-19 را در 27 سپتامبر دریافت کرد ، روزی که همان دستور اجرایی شد. اما او از این موضوع راضی نبود.

او گفت: “ما سال گذشته قهرمان بودیم و امسال هیچ کس نیستیم.” آنها به تصمیم ما احترام نمی گذارند. “

دیدگاهتان را بنویسید