چرا می خواهید به کارکنان خود یک باشگاه بدنسازی – Kennedy Fitness پیشنهاد دهید؟


شرکت ها مزایای مختلفی را برای کارکنان خود ارائه می دهند ، اما این منحصر به فرد تر از عضویت در باشگاه ورزشی تحت حمایت شرکت است. چندین دلیل خوب برای ارائه این پاداش و راه هایی برای کارکردن آن برای مشاغل و کارکنان شما وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه تناسب اندام شرکتی شما در South Jersey بسیار مهم است و در Kennedy Fitness ما می توانیم به تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامتی و رفاه

ورزش منظم بخشی از فرهنگ سلامت کلی است که به کارکنان شما کمک می کند تا کارآمدتر کار کنند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند ، شادتر هستند و این باعث بهبود روحیه کلی در محل کار شما می شود. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامت به همکاران کمک می کند تا ابتکارات بهداشتی را از جمله کاهش شیوع بیماری در محل کار ، بهتر رصد کنند.

بهبود وضعیت روحی کارکنان

نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما به رفاه روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید باعث می شود کارکنان احساس اهمیت کنند و وقتی مردم چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها بهبود می یابد. همچنین ممکن است متوجه شوید که کارکنان “دوستان باشگاه” هستند که به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک می کنند.

می تواند داروی پیشگیری کننده باشد

ورزش منظم و ایجاد انگیزه در کارکنان برای انجام اقدامات نیز می تواند به کاهش بیماری مزمن بسیاری از افرادی که در کارهای کم تحرک مانند سردرد و کمردرد کار می کنند ، کمک کند. همچنین به تقویت سیستم ایمنی بدن ، جلوگیری از بیماری ها کمک می کند ، که منجر به اتلاف زمان کمتر برای شرکت می شود.

مقرون به صرفه است

اغلب ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در سالن بدنسازی است ، می تواند در زمان مالیات کسر شود و به کارکنان بدون هیچ گونه هزینه مالی اجازه می دهد تا به کلاسهای بدنسازی و تناسب اندام دسترسی داشته باشند. چندین گزینه وجود دارد که کارفرمایان می توانند از آنها استفاده کنند ، مانند پرداخت کامل عضویت ، تخفیف دادن به کارکنان یا پرداخت بخشی از عضویت در هنگام مراجعه کارکنان به تعداد مشخصی از ساعت در هفته.

علاوه بر این ، عضویت در سالن بدنسازی می تواند حق بیمه شرکت را کاهش دهد ، زیرا کارکنان سالم کمتر به پزشک مراجعه می کنند و شرکت های بیمه نسخه های گران قیمت کمتری دارند.

چرا می خواهید کارکنان شما به باشگاه بدنسازی بپیوندند؟

اینجا می رویم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا از وب سایت ما دیدن کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما آماده هستیم تا به همه اعضای خود در رسیدن به اهداف تناسب اندام خود کمک کنیم.دیدگاهتان را بنویسید