چگونه شهر دره هادسون یک زندان قدیمی را به لانه شاهدانه تبدیل کرد


یک ساعت رانندگی از شهر نیویورک ، وارویک یکی از شهرهای دره هادسون است که برای خواندن بوتیک های پر از شمع های معطر پس از تور برگ پاییزی مناسب است. این شهر در مزارع ، مشاغل کوچک و حدود یک دهه پیش ، یک زندان متوسط ​​ساخته شد.

پایه های مitutionسسه اصلاحی میانه نارنجی ، که زمانی زندانیان جرایم مواد مخدر را در بین زندانیان خود می شمرد ، اکنون مملو از شرکت های شاهدانه است که قول داده اند فعالیت اقتصادی را در این منطقه احیا کنند. حداقل یکی از این شرکت ها ، Green Thumb Industries ، این فرصت را دارد که برخی از اشتباهات جنگ مواد مخدر را با ایجاد فرصت های جدید در صنعتی که زمانی با بیان کل داستان مورد تمسخر قرار گرفته بود ، برطرف کند. این که آیا شرکت هایی که بیشتر نماینده سفید و شرکتی علفهای هرز قانونی هستند می توانند به این عدالت دست یابند ، یک موضوع بحث برانگیز برای وکلا است.

شرکت ماری جوانا مستقر در شیکاگو ، Green Thumb ، که در 12 ایالت فعالیت می کند ، آخرین مستأجر بود که به یک پارک صنعتی نقل مکان کرد که 10 دقیقه از زمان گردش به زندان تبدیل شد و بیش از 550 میلیون دلار فروش ملی در سال گذشته ایجاد کرد. از خیابان اصلی وارویک.

ماه گذشته ، این شرکت یک کارخانه پردازش و بازیافت به ارزش 155 میلیون دلار و 450 هزار فوت مربع در محوطه دانشگاه وارویک احداث کرد. Green Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی است که به آن اجازه می دهد تا داروخانه های خود را در نیویورک اداره کند ، اما همچنین به آن اجازه می دهد تا در این مرکز سرمایه گذاری کند و همچنین محصولات خود را برای سایر شرکت هایی که وارد بازارهای تفریحی نوظهور ایالت می شوند عرضه کند. Green Thumb وعده داده است که در سه سال اول کار خود در وارویک حداقل 175 شغل با قیمت 50،000 دلار ایجاد می کند.

مقامات در سخنرانی خود در مراسم افتتاحیه در 9 سپتامبر از نوع شرکتی که می خواهد همچنان Green Thumb را به این منطقه بیاورد ، حمایت کردند.

سناتور ایالت نیویورک ، مایک مارتوچی اعتراف کرد که در میان قانونگذاران نگران قانونی شدن ماریجوانای تفریحی در نیویورک در اواخر ماه مارس بوده است. اما مارتوچی گفت که از آن زمان به بعد این صنعت را “افزودنی م effectiveثر و مثبت برای منطقه ما” می داند. او با وعده احداث تاسیسات جدید و کار طولانی مدت در بیوتکنولوژی و کشاورزی و همچنین سرمایه گذاری Green Thumb در جامعه محلی برنده شد.

مارتوچی گفت که قصد دارد شرکتهای شاهدانه بیشتری را در دره هادسون جذب کند و پیشنهاد کرد که “خاک حاصلخیز منطقه ، نیروی کار آگاه و مجاورت با شهر نیویورک ما را به دره سیلیکون برای صنعت شاهدانه تبدیل می کند.”

Green Thumb یک اپراتور شاهدانه چند دولتی است که دارای مجوز از Citiva Medical Road-New York ، زیرمجموعه iAnthus Holdings است. Phyto-Pharma Labs و Urban Xtracts ، که محصولات شاهدانه را که جزء مهمی از صنعت تحت کنترل همسایگان خود هستند ، آزمایش می کنند ، عصاره عظیمی از شاهدانه هستند که شرکت ها می توانند از CBD جدا کنند. محصولات

میراث جدید

پارک صنعتی ، که متعلق به شرکت ها بود ، در سال 2014 تکمیل شد ، اما با در نظر گرفتن شاهدانه طراحی نشده بود. این ایده ایجاد مکانی جذاب برای تأسیسات اصلاحی مدیترانه بود ، که زمانی حدود 450 شغل در این منطقه ایجاد می کرد و نیروی کار ارزان از زندانیان را برای پروژه های خدمات عمومی محلی فراهم می کرد. اندرو کوئومو فرماندار سابق نارنجی یکی از هفت زندانی بود که او تصمیم گرفت در سال 2011 به عنوان یک طرح صرفه جویی در پول در یک سال بودجه محدود بسته شود.

سرپرست شهر Michael Sweeton از Mid-Orange بعنوان “شریک بزرگ جامعه در شهر ما” تمجید کرد و از تاثیر نهایی و تأثیر منفی آن بر مشاغل محلی صحبت کرد. پس از این رویداد ، وی به WNYC / Gothamist گفت که قدرت اقتصادی شاهدانه را مرور کند ، زیرا گیاه متمایز شاهدانه و ماری جوانا ، که دارای محتوای THC بسیار کم است ، در سال 2018 به قانون فدرال تبدیل شد و به یک محصول محبوب در کشور تبدیل شد. حوزه

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Green Thumb ، سعی کرد تاج و تخت اشغال سایتی را که در آن افرادی که قبلاً به دلیل جرایم مواد مخدر زندانی شده بودند در آنجا زندگی می کنند ، تصدیق کند. در دهه 1980 جمعیت زندانها از 750 نفر به 1000 نفر افزایش یافت و قوانین مربوط به مواد مخدر با شدت بیشتری اجرا شد. برخی از ساختمان های زندان که هنوز پابرجا هستند از محل ساخت و ساز قابل مشاهده است.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در افتتاح کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در افتتاح کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

گلوله

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در افتتاح کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

کارولین لوئیس

کوولر به حضار گفت: “ما درک می کنیم که با جنگ علیه مواد مخدر چه اتفاقی افتاده است.” “ما قصد داریم آن را تغییر دهیم ، اعتماد بگیریم و اعتبار صنعت را افزایش دهیم. تغییرات واقعاً در هوا به چشم می خورد. تغییراتی در کشور اتفاق می افتد. تغییرات در اینجا اتفاق می افتد.”

اما جایگزینی زندان محلی با صنعت شاهدانه تمام بی عدالتی های تاریخی مربوط به این سایت را از بین نمی برد. اکثر افرادی که به اتهام ماری جوانا در آمریکا و نیویورک زندانی هستند سیاهپوست و اسپانیایی هستند ، در حالی که C-suites در Green Thumb و iAnthus Holdings تقریباً کاملاً سفید هستند-بازتاب جمعیتی از صنعت قانونی حشیش.

Green Thumb نمی گوید که چه تعداد از بیش از 3200 کارمند آن در سراسر کشور سیاه پوست هستند ، اما می گوید که متعهد به “تنوع ، برابری و فراگیری” است و 30٪ از کارکنان “از نظر قومی متنوع” هستند. این شرکت گامی در جهت مسئولیت پذیری شرکت برداشته است. در ماه ژوئیه ، این شرکت 1.3 میلیون دلار درآمد از شبکه محصولات Good Green برای تأمین کمک های بلاعوض برای سازمان های غیر انتفاعی و کمک به جبران آثار جنگ مواد مخدر از طریق آموزش کار و سایر برنامه ها متعهد شد. این شرکت همچنین در ابتکار 90 تا صفر شرکت می کند ، که نشان می دهد چگونه می توان به شرکت ها کمک کرد تا شکاف ثروت نژادی کشور را پر کنند.

آیا باید سبز بیشتری بدهید؟

با این حال ، برخی از طرفداران قانونی شدن می گویند Green Thumb باید در ازای حمایت عمومی سخاوتمندانه از Orange County وعده بیشتری بدهد یا آن را به نفع بازیکنان محروم در صنعت حشیش به طور کامل حذف کند. آنها می گویند که لازم است. در واقع ، مقامات محلی راه زیادی را برای جلب رضایت انگشت شست سبز طی کرده اند. آژانس توسعه صنعتی شهرستان اورنج ، که می خواهد شرکت هایی را به اینجا بیاورد ، به Green Thumb بسته ای از تخفیف های مالیاتی را پیشنهاد داده است تا طی 15 سال در وارویک با 27 میلیون دلار اقامت کنند. همچنین این شرکت به دور زدن موانع قانونی که تهدیدی برای به تاخیر انداختن حرکت است ، کمک کرده است.

گرین تامب در سال 2019 با خرید مجوز پزشکی 60 میلیون دلاری از یک شرکت دیگر وارد بازار نیویورک شد و ایالت در ابتدا درخواست انتقال ستاد تولیدی خود را از محل اصلی خود در شینکتادی به وارویک رد کرد. دولت کومو می خواست چنین اقداماتی را توسط شرکت های ماری جوانا پزشکی ممنوع کند تا زمانی که ایالت بازار بزرگسالان را راه اندازی کند.

حتی پس از قانونی شدن علفهای هرز ، Cuomo یک نهاد نظارتی در صنعت ایجاد نکرد – هیئت نظارت بر شاهدانه. فرماندار کتی هوچول رهبران خود را در دو هفته اول ریاست جمهوری منصوب کرد و شورا اولین جلسه خود را در روز سه شنبه برگزار کرد.

سناتور مارتوچی گفت که قبل از تشکیل هیئت مدیره در جابجایی Green Thumb مشارکت داشته است ، بنابراین می تواند به ساخت تاسیسات جدید پردازش ادامه دهد.

“من می دانم که همکاری با ما بسیار مهم است [state] مارتوچی در افتتاحیه این بنیاد گفت: برای اطمینان از اینکه بخش بهداشت ، فرمانداری و شرکت برنامه زمان بندی را تغییر داده اند. “و ما انجام دادیم.”

بن تولر ، مدیرعامل Green Thumb (مرکز) ، در حین عکاسی در مراسم افتتاحیه این شرکت در وارویک ، نیویورک ، در کنار مقامات منتخب و رهبران کارگری ایستاده است.

بن تولر ، مدیرعامل Green Thumb (مرکز) ، در حین عکاسی در مراسم افتتاحیه این شرکت در وارویک ، نیویورک ، در کنار مقامات منتخب و رهبران کارگری ایستاده است.

گلوله

بن کولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) در عکاسی در ابتدای شرکت در وارویک ، نیویورک ، در کنار مقامات منتخب و رهبران کارگری ایستاده است.

کارولین لوئیس

کوولر به WNYC / Gothamist گفت: عوامل زیادی بر انتخاب محل استقرار دفتر مرکزی Green Thumb در ایالت نیویورک تأثیر گذاشت ، اما “کلید ما این است که از حمایت مردم برخوردار باشیم و به جایی که می خواهیم برویم.”

برخی از معماران قانون مقررات و مالیات بر ماری جوانا در نیویورک با در نظر گرفتن فراگیری طراحی شده اند و در حکم ارائه چنین کمک های سخاوتمندانه به شرکتی با منابع مالی زیاد تردید دارند.

کریستال مردم استوکس ، حامی اصلی قانون ماری جوانا و رهبر اکثریت ، در ماه آوریل به VICE گفت: “پول کافی برای تأمین نیازهای این افراد وجود دارد.”

قانون نیویورک استفاده از ماری جوانا برای بزرگسالان را قانونی می داند و می گوید نیمی از مجوزها باید متعلق به متقاضیان برابری اجتماعی از جمله جوامع آسیب دیده از جنگ مواد مخدر باشد و قوانین ایجاد فرصت برای شرکت های کوچک را نیز شامل می شود. Green Thumb تا زمانی که مجوز راه اندازی یک تجارت جدید را نداشته باشد نمی تواند فروش ماری جوانا را برای تعطیلات آغاز کند و هنوز مشخص نیست که این مدت چقدر طول خواهد کشید. در همین حال ، این شرکت می تواند یک فرآیند 18 ماهه برای تولید محصولات شاهدانه برای ساخت و فروش تاسیسات خود آغاز کند.

کوولر ، مشاغل کوچکی که می خواهند داروخانه ها یا استراحتگاه های شاهدانه را افتتاح کنند ، از سرمایه گذاران خوبی مانند Green Thumb سود می برند ، زیرا انتظار ندارند محصولات ماری جوانا در قفسه های آنها گذاشته شود.

و سرپرست وارویک تاون ، سویتون ، از معافیت های مالیاتی به عنوان سرمایه گذاری مناسب دفاع کرد.

سویتون به کسانی که در محل ساخت و ساز جمع شده بودند می گوید: “این برای نسل ها برای شهر وارویک است.” “در حال حاضر ما می توانیم یک جامعه مدرن داشته باشیم که در آن جوانان جامعه ما در شهرستان اورنج بمانند ، شغل و کار خوبی پیدا کنند ، زندگی کنند و از کیفیت زندگی در اینجا لذت ببرند. من در این شهرستان بزرگ شده بودم.”

دیدگاهتان را بنویسید